Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Neye takıntılısın?

Perşembe günü bir toplantıya katıldım. Toplantı salonunda oturduğum yerin karşı duvarındaki tablo eğri duruyordu. Sürekli gözüm takıldı. Rahatsız oldum ama kalkıp düzeltmedim... Kendimi tuttum, yoksa nurtopu gibi takıntım olacaktı.:)

Sevdiqim kişiye başka hiç bişe ilqilendirmez ilqi alanima dahi qiremez zorla qirmeye çalışanlar da dışarda oynasinlar kendi kendilerine ben de huni weriyim yardim amaçlı boş qalmasin qafalari ondan dolayı eee insanlik ölmedi yani ...😂😂😂😂😂

ama bu aralar yapay yaqmur yaqdirabilirmiyiz mesele buna taktım bu konu üzerine qafa patlatiyorum ...😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

mesele yazmisim aaaa yanlış qitmisssssss....walla ewrene taquntuluyum sıradışı olaylara taquntuluyum sıradışı dahilere taquntuluyum Einstein Hawkinq qibi ...zor şeyleri çözmeye taquntuluyum...😂😂😂😂😂😂😂oranqutan açılışı yapmaya taquntuluyum satrancta walla satranç tahtasi yikiliyo yanı..... 😂😂😂😂😂

qül qül ölüyoruz o zaman ...😂😂😂😂😂

farklı şivelerde yazıp bol bol qulmeye taquntuluyum...çünkü qulmeyi acaip sewwwiiyorum....😂😂😂😂😂

kendime taquntuluyum ve de sevdiqim kişiye...sabah akşam kendim ve sevdiqim adama takıntılıyım....NOKTA.........

ne kimseyi qözum qoruyo ne duyuyorum ne de umrumda kimse ....sevdiqim adam ve kendime takıntılıyım....😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

O benimle olsun sonsuza kadar qerisi umrumda değğğeelll...😂😂😂😂😂😂mumkunse ölurkende birlikte ölmek istiyorum onunla ellerimizi birlestirerek...ben böle şeylere taquntuluyum ilqi alanım sevdiqim adam ...

bir de ne qadar sizinle ilqilenen warsa o kadar öndesiniz demektir ....😂😂😂😂😂😂😂😂

eeee biz de qeri de olucak deqiliz sevdiqim adamla ....

ayyy bi de sevdiqim kişiye bişiler yazan qadunlara çok pis taquntuluyum...hayır ne diye yaziyosun ki sen yani alla alla benden izin aldın mı ....😂😂😂😂😂😂😂😂😂

bi kez soylediqinde uzak dur istemiyorum dediqinde hâlâ taquntulu olanlara taquntuluyummjjjxxxwwfffqqq...

sevdiqi kişiyle ilqilenmek yerine başka insanlara taquntu yapanlara hastayim wallaaaa.....😂😂😂😂😂😂😂😂

bayılıyorum böyle yapanlara yanı maşallah nazar değğmesin...😂😂😂😂😂

ayy bunlar olmazsa bizimle ilqilenmezlerse bizi kim quldurucek ....demek ki ne kadar öndeyiz.......😂😂😂😂😂😂😂😂

hastayım bayılıyorum walla böyle yapanlara ...😂😂😂😂😂😂kendimi iyi hissediyorum o zaman aayyy ne qadar taqmislar beni diyorum taküp edilmek hoşuna qidiyo insanin ......😂😂😂😂😂😂😂😂

ben %&$$$$qülmeyi coqqq@€# ,sewmek war#+××××××× ben. !!@@@@/==________qulmeyi coqqq war ben'""""""""""""""""""""""""""""" sewmek çoqqqq qulmeyi&÷(/!@@= .++++++..😂😂😂😂😂😂😂walla ##^^^^^---/+×@@$$$$mökemmel cümle €€€€€€^^/÷=×××××××yazdım....hihiiihiiiiihiiiiiiiii😂😂😂😂😂😂😂😂

qulmekten karnim aqirdi qece qece ...😂😂😂😂😂😂

Üst Alt