Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ocak 2009'da Evde Bakım Maaşını alan var mı?

yturkmen55

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Ocak ayına ait evde bakım maaşını alanların yazmasını rica ediyorum.

arkdaşlar konyada her ayın sonunda mutlaka yatıyo allah devletimize ve milletimize zeval vermesin

benim kasım ayı itibariyle başvurum onaylandı aralığın 15.de hesap açıp bildirdim.şimdi ilk ödeme nezaman olur.bu evde bakım aylığının bi tarihi var mı her gün bankamtiğe bakmakla olmuyorr:) aralık listesinde ismim yoktuu baktığımızda.sosyalhizmetlere de aramak istemiyorum gene gene ama merak da ediyorumm bekliyorumm.....

ocak ayı itibariyle almanız lazım bana göre aslında onaylandığı ay itbariyle hesap açtırıp verseydeniz aralık ayı itibariyle maaşınız yatabilirdi

ÖZGÜNÖZ Eğer dosyan onaylandıysa;benimde onaylandıktan 3 ay sonra 2 aylık birden yatırdılar.

mırro kardeş sen 2 aylık birden aldım diyosun. senin gibi ilk maaşını 2 aylık birden alan kimse varmı merak ettim benimde 10. ayın sonunda işlemlerim bitti hesapnosunu verdim ama hala maaş alamadım 2 aylık birden alma şansım varmıdır. arkadaşlar içinizde ilk maaşını 2 veya 3 aylık birden alan arkadaşlar varsa yazsın:confused:

O 2 maaş değildir. Evde Bakım aylığında maaş birikmesi söz konusu değil.

SHÇEK maaşa onay vermiştir, X ayında ilk ödeme talimatı çıkmışır, ama o anda ödenek olmadığı için ödeme yapılamamıştır. Bir sonraki ay iki aylık birlikte yatmıştır. Aksi mümkün değil.

bende temmuz 2008 de hesap numarası vermiştim ekim ayı listesinde ismimiz çıktı 20 aralıkta 2 maaş bedeli yatmıştı bunlar ekim kasım maaşlarıydı galibaaralık maaşları ocak ayındamı yatacak bilginiz varmı

ocak ayında bakım maaşı alan varmı

izmir henuz yatmadı acaba yatan il varmı:confused:

Salih TURKAN kardes daha almadık izmirde ayın21 inde yatıyo galiba.

ya kardeşler hic bir ilde alan varsa bizi haberdar etsin salih kardeşimizi ve sevimli kuşaa

çanakkaledeyim bugün tesadüfen baktım matiğe yatmış. ALDIM ilk maaşım arkadaşlar :)

ne kadar aldınız merak ettim yeni asgari ücret belli olmuş acaba bu ayki maaşlara yansıdımı

Be İZMİR De yasıyorum.CANAKKALE' de yatmış ben oraya otobüsle gitsem ala bilir miyim

ben anlamıyorum artık pes dedim valla bu bakım parası galiba sağlam kişilerede bağlanıyor artık eee nolmal 130 bin kişi alıyomuş ben valla sosyal hizmetler bakanlığına %91 engelli olarak yazcam adam gibi takip etsinler şunu ihtiyacı olanda alıyo olmuyanda bakılanda alıyo bakılmayanda sanki turistlik gezide de kardeş çanakkaleye gitsem alırmıyım diyo bu benim ilk te duyduğum ilginç konu değil biride yazmıştı xxx kişi almanyaya gezmeye gitsem bakım param kesilirmi bu paranın adı muhtaçlık parası değil ihtiyacı olanlar almayacakmı haa şunuda sölim böyle giderse zaten artık 200 bin kişiyi bulur maaş alan ki bence bunuda devletin karşılayabileceğinden şupheliyim BEN FORUM DAKİ ARKADAŞLARDAN AMA BU PARAYA İHTİYACI OLAN ARKADAŞLAR DAN GELİN ŞU İŞE BİR EL ATALIM DİYORUM ÇÜNKÜ İHTİYACI OLANDA ALIYO OLMAYANDA

araba kullananlardamı maaş alabiliyo

sen ne diyon eygayli adam bana diyor atm den paramı çektim geldim bu adam yürüyo koşuyo tek sağ eli yok oda bilekten raporuda %60 ben hayret ediyorum bu adam a nasıl maaş balıyorlar ilinide sölim adapazarı

Samsun 20.01.2009 tarihi itibarıyla yatırılmıştır. 457 TL.

Samsun 20.01.2009 tarihi itibarıyla yatırılmıştır. 457 TL.

kardeş sende tek para yattı yatmadı yazıyorsun orda ben bir konuya değindim insan bir destek yazısı yazar ama zaten senin 21 konuda para yattımı yatmadımı ben üstüne basa basa sizler desteek vermesenizde bakanlığa bu konuda mail atacağım

Üst Alt