Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ocak 2009'da Evde Bakım Maaşını alan var mı?

kolay gelsin

hocam kolay gelsin dediğinde haklısın ama yazanlara baksana 2 side yeni üye kayıt tarihlerinden hadi izmirli cahil diyelim paranın nasıl yattığından haberi yok sen kendini boşuna yıpratma yakında bu foruma el atılır baksana konu başlığı altında ilk sayfada ne muhabbeti yapılmış

arkadaşlar benim oğlum otistik,,yani zihinsel engelli 11 yaşında yüzde seksen raporu var ,,,bıraksak evin ortasına bile tuvaletini yapar.bunun bakım maaşını tabiki biz çekeceğiz..banka kartını eline versem yırtar atar ,peki bunun maaşını kim çekecek

hocam o durumda cok arkadaş var denilen o değil hak etmeden yeşil kart alanlar gibi punduna getirip evde bakım parası alanlaryoksa senin durumundaki gibi ailelere bişey di,yen yok

arkadaşlar kimse yanlış anlamasın bu maaş ,zhinsel ve bedensel özürlüye verilmiyor sağlam olana veriliyor o kişide bir türlü o maaşını ihtiyacı çoksa çekmek zorunda ,,,,tamam arkadaş nerde nasıl çekeceğini bilmiyorsa yardımcı olmamız lazım

afyonkarahisarda 20-01-2009 evde bakım parası yatmıştır.

trneco

kardeş senin ne demek istediğinden ben hiç bir şey anlamadım

benim merak ettiğim o listeye nereden bakıyorsunuz int adresi nedir ve ben aralık 25 de hesap nosu verdim nasıl bilgi alabilirim onaylanıp onaylanmadıgına teşekkürler

ewet yağmur adam bende sana katılıyorum benım kızımda yuzde 96 özurlu hıc bırşey bılmıyor ben bır anne olarak 20 yıldır canımı hayatımı feda ederek bakıyorum arkadaşın dedığı gıbı tuvaletını nereye gelse yapar bılmez ama sağlam olupta bu maaşı nasıl alabılıyorlar bızlerı nasıl ıncelıyorlar oyle verıyorlar bu parayı ben her konuda sızdenım yazık bu devlet bızler ıcın bışeyler yapmaya calışıyor yazık artık derım bıze bu parayı bırazdaha rahat edelım masraflarımız cok bu gıbı cocukların bezlerı v.s ben bırbucuk yıldır bu sıteyı takıp edıyorum ve bazen hayretler ıcınde kalıyorum benım ve benım gıbı ailelere seslenıyorum cocuklarımızın hakkını yedırmeyelım hakkı olmayanlara lutfen

ben yine tekrarlıyorum ayakta gezipte aklı başında olan pek çok kişi bakım parası alıyor ve ağır spastik yani hiçbir şey öğrenemeyeceği bilindiği halde rehapilatasyon merkezlerine çocuklarını yollayıpta aynı zamanda bakım parası alanlara diyorum ben bunu HAK ETMİYORSUNUZZZZZ

kardeş senin dediğin şaka olabilir ama benim yazdıklarım gayet gerçek ve parmak basılması gereken bir konu

Arkadaşlar espri olsun diye yazmıştım .Yanlış algılandı galiba.Benim cocuğum da %90 zeka özürlü.Muhtaçlık parasını muhtaç olanlara veriyorlar zaten.Belki arada istisnalar vardır ama ben o istisnalardan değilim.YANLIŞ ANLASILMA İÇİN ÖZÜR DİLERİM.

evet gerçekten parmak basılması gereken bir konu bende sana katılıyorum

senin yaşadıklarını biz de biliyoruz.fazlasıyla yaşadık emin olabilirsin.....neyin ne olduğunu bilmeden yargılamayın.9.5 yaşına kadar altına kakasını yapan bir oğlum vardı ALLAH yardım etsin...

yanlış anlaşılmasın ahmetfurkan kardeş ben bızım gıbı zıhınsel başkası olmadan kendıne bakamayacak vermezsen yıyemez yıkamazsan yıkanamaz altını temızlemezsen temızleyemez olan cocukların ailelerını coook ıyı anlıyorum cunkı benımkı oyle bızler hayatımızı onlara adamışık ben kımseyı kırmak ıstemem ama yağmur adama hak verdığım ıcın yorum yaptım herkez kendı yaşadığı sıkıntıyı cok ıyı bılır ama unutmayınkı bızım cocuklarımız bırer melek onlar herkez gıbı her şeyı hak edıyorlar

Yagmuradam82 sana sonuna kadar katılıyorum.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

hani zamlı alacaktık bu ay,sitede bazı abilerimiz hesap yapmışlardı maaşlar şu kadar bu kadar olacak diye yani yine herkese var da bize yokmu durumumu oldu???saygılar...

Yağmuradam'a katılıyorum. Sanıyorum bu maaşı haketmeyenler hakedenlerden fazla... :S

arkadaşlar tşk ediyorum ilginiz için ve bu konuyu daha derin ve kapsamlı bir konu altıbda tartışalım diyorum

herkes özrünün ne olduğunu varsa hastalığını ve oranını yazsın böylece konu hakkında izlememiz gereken yol aydınlanmış olur diye düşünüyorum,saygılar...

arkadaşlar özellikle yağmur adam bunları konuşacağımız yer bu başlık değil burda ocak ayı bakım parasını alanlar aldım diye yazarsa amacına ulaşacak konuyu başka başlık altına toplayın isterseniz daha yazacaksanız

sanane lan sanane MIRRO sanamı kaldı salih turkan kardeşimiz her seyi biliyor ona sorun bu kadar abartmayın saka yaptık

Üst Alt