Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ödeme emri gelmezse Aralık ayı 2022 maaşını alabılelecek miyim? [Soru]

Konular
4
Reaksiyonlar
0
arkaslar odeme emri gelmerzse ben aralıkta maaş alacak mıyım yoksa alamaıcak mıyım?yoksa sadece odeme emri toplu para için mi

ewet ödeme emri sadece toplu para için geliyor eger evrak takibinde işlerin bitti görünüyorsa aralık maaşı için sana gerekli olacak tek şey nüfus cüzdanın onunla maaşını alabilirsin hatta ödeme emri olmaksızın evrak takibinde işlerin bitmişse toplu parayıda alman gerekli ama işte sistemlerde hayli karşık durumlar söz konusu...

gerekli bi not: burda 2022 almayı hak kazanan bi çocuk kimlikle toplu parasını aldı ve üstüne birde maaş aldı ve halen ödeme emri gelmedi..

OZAMAN BEN ODEME EMRINI FALAN BEKLIMIYIM
ARADA BİR BANKAYA SORAYIM PARA GELMİŞSE ALİRIM OLURMU BİRDE BEN ARALIGIN KACINDA ALCAM DOGUM TARIHI SON RAKAMI 5

yani evrak takip sitesinde yazan sicil numaranı yaz tc numaranla ziraat bankasına gidip sosyal güvenlik kurumundan havale geldigini söyle hesapta para varsa verirler. biz komşunun müracaatına para yok dediler ben sicil numarasını yazdım havalenin sgk dan geldigini yazdım çocuk parayı aldı sende sürekli bu yolla dene bakalım eger alabilirsen yada aksi bir durum olursa bizlerle paylaş ok kolay gelsinn bakalım..

Doğum yılının son rakamı 0 ve 5 olanlar her dönemin 5 inci günü
Doğum yılının son rakamı 1 ve 6 olanlar her dönemin 6 ıncı günü
Doğum yılının son rakamı 2 ve 7 olanlar her dönemin 7 inci günü
Doğum yılının son rakamı 3 ve 8 olanlar her dönemin 8 inci günü
Doğum yılının son rakamı 4 ve 9 olanlar her dönemin 9 uncu günü

ama bayram içine denk geliyor erken verilip verilmeyecegini postane duyuracaktır..

AYIN BEŞİ CUMAYA DENK GELİYO YANI TATILE GIRILDIGI GUN OZAMAN BEN CUM GUNU GITSEM ALABILIRMIYIM

evet seninki cumaya geliyor sen cuma günü git postaneyi bi kontrol et alacagını düşünüyorum..

18.YAŞ ALTI Durumu :İŞLEMDE

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
13082008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ

ÖDEME DURUMU

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
3/11/2008 TARİHİNDE EVRAK İŞLEME ALINDI.
TARİHİNDE null

TANITIM KARTI

EVRAK AÇIKLAMA

Havale Yeri
Açıklama
Tarih
2.Açıklama
2.Tarih

mehmet kardes bu arkasın 2022 maaşi durumu maaş baglanmışmı baglanmamışmı bi soylermısın yanlız bu odeme durumunda 11 03 2008 de odeme durumu diyor

halen evraklar işleme yeni alınmış ve rapor dahi kabul edilmemiş daha çok erken bi evrak 4-5 aydan önce sonuçlanacagını zannetmiyorum baglanmış hiç birşey olmadıgı gibi ters giden birşeyde yok

• :18.YAŞ ALTI
    Durumu :İŞLEMDE

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
    13/08/2008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
    3/11/2008 TARİHİNDE EVRAK İŞLEME ALINDI.
ama şoyle birşey var13 08 08 de saglık kuruluna gidiıyo 03 11 08 evrak işleme alınıyo nasıl oluyo b u durum karişik bir durum degılmı bu aşagıdakıde benım evrak takıbim 10 gun once arkasınkındede aynı benım gıbı yazıyodu benımkı baglandı nasıl oluyo bu iş anlamadım:MUHTAÇ

• Durumu :AKTİF

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
    14/08/2008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ

ÖDEME DURUMU
    30/10/2008 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 23/09/2008
bu iş karik bi durum dıgıl mi?
bu da benim evrak takip sitesi

slm mehmet kardesim BEN BUGUN BANKAYA GITTIM BU ZİRAATBANKASI ÖZEL İŞLEM MERKEZİ DIYE ZİRAAT BANKASININ YERI VARMIŞ
ORAYA GITTIM ORDA MEMUR BAKTI PARANIZ GELMEMİŞ DAHA DEDI ŞİMDİ 20 GUN OLDU BU ODEME EMRİ NEZAMAN GELCEK ACABA BAYRAMA KADAR GELİRMİ

özel işlem kısmı nedir bilmiyorum ama sizin havale kısmına bakmanız gerekli çünkü bu para size sgk dan havale olarak geliyor aslında ilk aylık ödemenin sonunda hesaba para geçmiş olması gerekiyor ama sistem diledigimiz gibi çalışmıyor ödeme emri ne zaman gelir bilemem ama 1 aya kadar gelmiş olması gerekir dolayısıyla bayrama kadar gelir diye düşünüyorum siz yine bayrama kadar imkanınız uygunsa bankaya sürekli bakın..

BEN SABAH ZİRAATBANKASINA GITTIM ORDAKI MEMUR ZİRAATBANKASÖZEL İŞLEM MERKEZİ NE GIT DEDI BENDE ORAYA GITTIM ORASI SADECE EMEKLİ MAAŞLARINA BAKIYOMUŞ BENDE BUGUN OGRENDIM ORDAKI MEMUR BAKTI BANKAYA GELEN 1 KIŞİNİN PARASI VAR ODA SIZIN DIGIL DEDI BENDE DEDIM SGK PARA GELMESI LAZIM DEDIM BİLGİ EDINMEDEN OLE SOLEDILER DEDIM ODA DEDI ODEME KARTI GELMESI LAZIM DEDIO NASIL OLCAK BILMIYOM

anladım o zaman ödeme emrini beklemekten başka çare yok umarım en kısa zamanda gelir..

• 18.YAŞ ALTI
    Durumu :AKTİF

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
    13082008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ

ÖDEME DURUMU
    17/11/2008 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.
ARKASLAR BU ARKASIMIN TAKIP SAYFASI MAAŞ BAGLANMIŞ Mİ MUJDELI HABERI VEREBILIR MIYIM?

ewet hayırlı olsun baglanmış ödeme emrini bekleyip parasını çekebilir yada bankadan özel işlem kısmına gidip bi sorsun toplu parası gelmiş olabilir..

arkadaşlar ben toplu paramı bugün aldım ödeme emri evrağı ile

ilk ödeme 24.10.2008 yazıyordu ve buna göre aralık ayı maaşınıda alabilecekmiyim bilgi verirseniz sevinirim iyi forumlar

ewet senin aldıgın toplu para sen aralık ayında belirlenecek günde kimliginle gidip aralık maaşınıda alacaksın hayırlı olsun iyi gunlerde harcayın.....
birde sana zahmet müracaat tarihini ilk aylık ödeme tarihini ne kadar zaman geçtigini ve ilk aylık ödeme tarihi ile ödeme emri arasındaki süreyide yazarsan sevinirim..

teşekkürler.

Müracat tarihim:20.09.2007

İlk aylık ödeme :24:10:2008

ödeme emri kağıdı bana ilk aylık ödeme tarihinden tam 1 ay sonra elime geçti
evrak ankara postanesinden 15 kasımda çıkmış elime ise 24 kasımda ulaştı 24 kasımda ise ziraat bankası özel idare şubesinden yani merkezinden paramı çektim

mehmet kardesim iyi aksamlar ben bişey sorcam arkasın 17 11 2008 de ılk aylık odeme acaba aralıkta maaş alabılırmi birde benım odeme emri hala gelmedi bu gıdışle sADECE BAYRAMDAN ONCE MAAŞİ ALABILCEZ TOPLU PARA BAYRAM SONRAYA KALDI GERCİ DAHA HAFTA VAR AMA UMIDIMI KESTIM BİŞEY DAHA SORCAM BU TOPLU PARA BANKAYA TOPLU PARA YATARSA BENIMDE HAB ERIM OLMAZSA OZAMAN PARA ALINMADIGI IÇİN ANKARA GERİ GONDERILMI

sen bayrama kadar bankayı yine kontrol et toplu para gelmemiş olursa bayram sonuna kalır.. para bankaya gelirse sana ödeme emri gönderir banka ama eline geçmezse para geri sgk ya gider.
postaneye bayram öncesi belirlenen günde git maaşını alırsın.

mehmet kardeşim sagol da arkadaSIM ARALIKTA MAAŞ ALABILECEKMI 03 11 2008 DE ILK AYLIK ODEME

ewet aralıkta belirlenen günde alabilir dogum tarihi son rakamı kaç? ona göre alabilir.

fark etmez ilk aylık baresinden sonra maaşıta toplu parada alınabilr ama tpolu parada ödeme emri saçmalıgı var ama maaşı alabilir.

SELAM BİR SORUDA BEN SORUCAM BENDE İLK ÖDEME EMRİ 25 11 2008 YAZYO NEZAMAN ALIRIM PARAMI RAPORUM %70 BUNA GÖRE KAÇ YTL ALIRIM 3 AYLIKLARIMI ARAKLIK MAAŞIMI TOPLU PARADAN EKSTRA OLARAKMIM ALACAGIM BILGI VERIRSENIZ SEVINIRIM TOPLU PARAM 1550 YTLYMIŞ ILK KAYMAKAMLIGA BASVURUM 18 06 2008 ILK AYLIK ODEME YUKARI YAZDIM DORUMUDUR 1550 YTL BIRDE MAASIMEKSTRAMI ALACAM BU PARADAN HARIC

ARKADAS SENIN TOPLU PARA 1 AYI GECER ALMAN ARALIK MAAŞİNI ALABILIRSIN AMA TOPLU PARAYA ODEME EMRİ BEKLICEN DAHA BENDE ALMADIM BENIMDE 1 AY OLDU HALA ODEME EMRİ GELMEDİ AMA ARALIK MAAŞİNI ALCAM 31 03 2008 BASVURU TARIHIM BANADA 1500 YTL ALIRSIN DIOLAR BENCE SEN DAHA AZ ALİRSIN BANA GORE BILEN ARKASLAR YAZSIN

Üst Alt