Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ödeme emri gelmezse Aralık ayı 2022 maaşını alabılelecek miyim? [Soru]

seytan kardeş özür oranıma göre maaşım yüksek ondan toplu param fazla bizzat memur kendi söyledi 1550 ytl birikmiş para alacaksın ödeme emri gelir gelmez git al dedi hatta geç kalırsa gelmesi mal müdürlügüne sor onlarada gönderilecek aynı emir iki tane yolluyolarmış senin rapor kaç örenebilirmiyim merak ettim neden az seniki 8 ay olmuş baş vuralı

mehmet kardes benım odeme emri bugun geldi toplu para 2000 ytl bu sadece toplu paramı yoksa maaşta içindemı

2022 maşim baglanmiş olabilirmi

memet abi benim 01 12 2008 tarihinde il odeme diye not düşmüşler şimdi elime odeme emri gelmeden bankaya gitsem toplu parami verirlermi ayrica ben 03 03 2007 tarihinde baş vurmüştüm acaba nekadar toplu para ala
14/04/2008 TARİHİNDE 23652KARAR NOSU İLE

ÖDEME DURUMU
01/12/2008 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
bilirim

kardeşim ben yanlış bılıyormusum benım bugun odeme emrı geldı 2000 lira toplu para geldi sende 1550 lira dogru solemişler sende 1550 lira alırsın hweralde

mehmet kardesım cvp yazmadın ama ben bugun toplu paramı aldım 2000 lira senın dedıgınden cok faza bu pAra şimdi bu para sadece toplu paramı yoksa maaş içindemi içime kurt duştü bi sorayım dedım biz perşembe gunu maaşi almaya gıdelımmi cvp yazarsan sevinirim

mehmet kardesım bı cvp yazsana bi rahatlayayım ben maasımı alcammı persembe gunu toplu para 2000 lira toplu paranın içinde olmasın maaş oyle bir ıhtımal varmı

hayırlı olsun iyi günlerde harca paranı aldıgın toplu para.
sen öngörülen gün ne zamansa git maaşınıda al aralık maaşınıda al senin aldıgın maaş degil birikmiş para maaşta alacaksın..

Üst Alt