Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

OPET istasyonlarının engellilere uygun olması...

Mediha

Üye
Konular
66
Reaksiyonlar
1
Yolculuğa çıktığım zaman hep yolda wc ihtiyacım olsa gözüm bir opet istasyonu arıyor.. Çünkü sadece Antalya ve çevresinde mi bilmiyorum ama hangi opet istasyonuna gitsem engelliler için wc var mutlaka..
Bu uygulama için teşekkür ediyorum..

ben hiç kuLLanmadım ama burada ki Opet istasyonunda da var oLdunu biLiorum...

Ama ben bu çevrede Opet dısındaki akaryakıt istasyonlarında maalesef karşılaşamadım arkadasım.. Çok isterdim keşke bu kanunu uygulamaya herkes bu kadar özen gösterse..

opet bu konuda dünyada ödüller aldı sanırım en temiz ve donanımlı tuvaletler OPET'te tüm seyahatlerimizde opet aranıyor bulunuyor birde çay veriyorlar şahane teşekkürler OPET ...

Evet opet 'in bu duyarlılığını alkışlıyorum. Benimde tercihim opet engelli tuvaleti ihtiyacım olmasada engelliler adına yapılan her güzelliğin yanındayım

Evet sevgili Melpomene, sadece Antalya ve çevresinde değil ege bölgesindeki Opet istasyonları da çok uygun. Dinlenme tesislerinde değil de Opet istasyonlarında durmak daha mantıklı :) Opete teşekkürler.

Sizleri çok iyi anlıyorum arkadaşlar, ben işitme eng.yim, Türkiyenin yarısını dolaşmışlığım var ve inanın yol üstündeki dandik benzicilerdeki wc leri bırakın siz ben bile zor kullandım (koku, pislik, sabun kağıt gibi ekipmanlar olmaması, hatta kapı kilitlerinin bozukluğu vs vs.. ). Allah yardımcınız olsun...

Nasıl şikayetlerimiz ,isteklerimiz için ilgili kurumlara toplu mail gönderiyorsak.Bize kolaylık sağlayan düşünen firma-kurumlara da teşekkürlerimizi göndermeliyiz.Opet bu övgü ve teşekkürleri hakediyor.....

opet temiz wc ve engelli arkadaşlar için yapılan wc lerin projesi sayın yönetim kurulu başkanımız sayın nurten öztürk hanım efendinin imzası vardır kendisi bu tür konulara cok duyarlıdır allah başımızdan eksik etmesin

Opet in temiz wc kampanyasının başında Opet genel müdürü sayın FİKRET ÖZTÜRK beyin eşi bulunmaktadır....

Eşi Fikret Öztürk`le birlikte `OPET`in kurucusu. Yaz kış, il ilçe, köy belde, yağmur çamur demeden ülkeyi baştan başa dolaşan bir Anadolu hayranı. `Toplumsal sorumluluğu` her şeyin önünde tutan bir `sivil toplum önderi.` `Tuvaletlere` merak saldı. Bıkmadan üşenmeden `akaryakıt istasyonlarının tuvaletlerini` denetledi. Gittiği yerlerde `temiz tuvalet için` cebinden para ödedi. Yaptığı harcamaların haddi hesabı yok. Pek çok köyde pek çok `eseri` var. Okul gibi, sağlık ocağı, muhtar odası, kütüphane gibi. Ama onun tutkusu `önce tuvalet.` `Temiz tuvalet.` Mütevazı, kimseden `takdir, teşekkür` beklemez. `Madalya, plaket` istemez. Son karşılaşmamızda baktık hala `hijyen` diyor, `tuvalet` diyor. Biz de oturup bu yazıyla `hakkını teslim etmek istedik.` Sezar`ın hakkı Sezar`a. Nurten hanımın hakkı Nurten hanıma
tumgazeteler

opet in öncelikli çalışma kurallarının başında tuvalet temizliği geldiği ner yerde belli.

teşekkürler opet e

Slm.

Son yapılan akaryakıt istasyonların çoğunda var hele dediğiniz gibi opetlerde son derce mükemmel.boluda gördüm çok teşekkür ettim opetcilere

ist rizeye kadar tüm opet 'lerde var. artı temizlikgede cok önem veriliyor.

Konya'da 1 gün kaldım,bana uygun tuvalet bulamadım.Nereye baksam tekerlekli sandelye ile bir türlü giremedim.Şimdi her yerde OPET'i arayacak gözlerim.

O zaman OPET firmasına teşekkür maili atmaya nedersiniz?

Evet OPET bu konuda takdire şayan bir kurum.
Zaten yakıt olarak hep OPET'ten alıyorum. Tuvaletlerinin ve mekanın temizliği her daim görüyorum.İstanbul olsun, İzmit olsun (Özellikle İzmit'e giderken Mehmetçik vakfının Opet'inde mola vermeden yapamıyoruz) Kırklareli tarafı olsun gördüğüm tüm opetlerde tuvalet tek tip, muhteşem yapıda.
Şahsım adına OPET'e teşekkürler.

Valla bravo ben yakıt kalitesinden dolayı opeti tercih ediyordum hiç böyle bir özelliği olduğunu bilmiyordum ama böyle bir çalışmayı opet bilinçli yapmış anlaşılan benden de kocaman bir teşekkür opete

Opet com.tr yi açın Müşteri hizmetleri altındaki ileti bölümüne uluşın ve bu hizmeti çin opet'e teşekkür edin. Bunu mutlaka yapın ki teşvik olsun . Üşenmeyin teşekkür edin. Hep şikayet ile olmaz, birazda bizleri hatırlayan bizlere hizmet veren kurumlara teşekkür edelim. Tabi benzinlerimizide burdan alalım.İnanınki bu girişimlerimizi yayılacak ve bir çok kurum bizlerin varlığını hatırlayacaktır.

Evet butun opetlerde var engellılere uygun wc!akaryakıttada cok ıyı şaşmam opetten pişmanda olmadım hemde hiç:)

Söke'deki opet

Geçtiğimiz yaz İstanbul- Bodrum yolunda seyehat ederken bir tekerlekli sandalye kullanıcısı olarak Söke'de epey eziyet çektim çünkü OPET'e güvenmiştim ve tuvaletin işareti olmasına karşın tuvaletin kendisi yoktu.

ewet opet istasyonları benimde cok memnun kaldıgım istasyon hersey engellire uygun dizayn edilmis cokcok tesekkür ediyorum duyarlılıklarından dolayı

Bende opet istasiyonlarında engellilere uyugun wc gördüm ve memnun oldum. Güzel temiz ve hijyenik. Akaryakıtı da çok güzel. Arabamın dizel akaryakıtını opetten alıyorum. Kim engellilere yardım ederse ve engelliler için bir durum söz konusu ise bende hemen onlaradan alış veriş yaparım.

valla arkadaşlar sizi bilmem ama burada da var opet istasyonu ve tuvaletleri 30 basamak aşağıda hoş diğer benzin istasyonları farklımı derseniz maalesef hepsi aynı bütün tuvaletler sağlamlara göre inşaa edilmiş

valla cok sasirdim nerede görsem opet istasyonları düz ayak hani dicem acaba çakma opet istasyonu olabilirmi.:p

opet e bizde teşekkür ediyoruz engelli tuvaletleri yaptıkları için.bu yüzden mazotumuzu opet ten alıyoruz.sema erdem

hangi opet istasyonunda durduysam hepsinde de engelli tuvaleti mevcut geniş ve ferah yapılmş ve oldukçada temiz ilgilerinden dolayı şukranlarımı sunuyorum

bu konuda bir bilgi edindim opet gizli müşteri sistemi ile çalışan bir kurum yani tüm opet bayileri hemen hemen her gün her dk hen an kontrol edilip geziliyormuş temizlik müşteri karşılama nasıl diye. bu yüzden tebrik ederim opet kurumunu

Şehir içi olsun, şehir dışı olsun ben de tuvalet ihtiyacı için mümkün mertebe Opet istasyonlarını tercih ediyorum. Neden derseniz ekseriyeti temiz ancak İstanbul Yenikapı’da Namık Kemal Caddesinin Kennedy caddesine hemen birleştiği yerdeki İBB tarafından işletilen istasyonun tuvaletleri leş gibi. Eskiden de öyle idi, yani bu dönem ait değil bu pis tuvaletler. Bazı istasyonlarda tuvaletlere ulaşmak için epey bir basamak inmek gerek. Ancak bu tür tuvaleti olan yerlerin bir kısmına son uğradığımda dükkân içine de tuvalet konulduğunu gördüm. Herhalde mecburi tutuldu bu uygulama, yoksa istasyon sahiplerinin bizi düşündüklerinden bu uygulamayı yapmış olabileceklerine ihtimal vermiyorum.
Selametle.

Üst Alt