Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ortopediden GİH olan 7 yıllık polisin silah durumu ne olur?

wiya

Üye
Konular
27
Reaksiyonlar
0
psikoloji haric rahatsizliktan öturu d dilimim var(ortepedi).ankara saglik daireden cevap geldi, gih mi emeklilik mi diye? Gih sinifini tercih edeceğim.maalesef 10yillik memur degilim.bu nedenle arastrma yapiyorum.. Silah bizde kalabilir mi diye???yoksa silahi aliyorlar mi.

10 yillii memuriyet suresi dolmadan sinif degisikligi olacagi icin beylik silahimizi bizden alacaklar ama bunun farkli yolu var gibi .halen emniyette memur iken ikinci bir silah icin basvuru yapsak (malum 10 silah alma hakki var polisin) ve basurumuz sonucu aldigimiz yeni silaha mecbur tasima ruhsati verilecek.bu ikinci silahimiza gih olurken kamu gorevlisi silah tasima ruhsati verilir mi ?

sonucta emniyetten ikinci bir silahimiz oluyor ve gene emniyet bunyesinde calisacagiz,tamam polis degiliz ama kamu gorevlisi silah tasima ruhsati varmis.bize de bu silah tasima ruhsatindan verilir mi.ayrica bu ruhsati alirikeb silah ruhsati ucretten muaf olur mu? (5 yillik 4600tl olan silah tasima ruhsatindan muaf olur mu)

devrem işlemlerin ne oldu. bende d dilimiyim ortopediden. bana da gih verdiler. silah ne oldu

Beylik tabancanız sizde kalır diye biliyorum. Neticede parasını alıyor devlet sizden o silahın.
Eğer silahlı görev yaptırmazlarsa taşıyamazsınız ama silah sizin hakkınızdır.

Ben sol kolumu kullanamıyorum 4 yıllık polis memuruyum bana gelen dilim belirtir raporunda d dilimi yazıyor emniyet hizmetlerinde çalışamaz maluliyet yönünde ki işlemlerin yapılması için sskeya gönderilmesi yazıyor ben emekli olmak istemiyorum Gih Memuru olmak istiyorum ne yapmam gerekir yardımcı olurmusunuz

Üst Alt