Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özel güvenlik için sağlık raporu almak istedim beni geri çevirdiler. Ne yapmalıyım?

06Asya06

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Ben 2018 yılından 2023 yılının haziran ayına kadar çok düzenli olmasada psikolojik tedavi gördüm. Konulan tanı önce depresif nöbet oldu sonra anksiyete oldu. En son geçtiğimiz Haziran ayında ilaç kullandım. Sonra anksiyetem bir anda durdu, bende bidaha sorun yasamadigim için doktora gitmedim.

Özel güvenlik görevlisi olmak için başvuru yaptım. Bana sağlık raporu al öyle gel dedi güvenlik şirketi. Hastanenin kuruluna gittim, orda pskiyatriye göründüm. Sistemden ilaçlara bilgilerime baktı ve bana en az 1 yıl ilac kullanmamak lazım biz öyle veriyoruz dedi. Kendimi iyi hissettiğimi, 6 aydır sorun yasamadigimı ve ilaç kullanmadığımi belirttim ama azarlar gibi 1 sene dolmadan rapor vermiyoruz anlamıyor musun be diyerek beni cikarttirdi odasından.

Bu durumda ne yapmalıyım ? Özel güvenlik kimliği alırsam bir tanıdığım vesilesiyle bir villada işe başlayacağım. Rahatta bir iş hem. Neden özel güvenlik derseniz düz tabanım çok ayakta durunca ayağım çok ağrıyor. En azından güvenlik olursam çok ayakta durmam bu site projelerinde. Ama rapor vermediler. Bana tavsiye verebilir misiniz? Ne yapmam lazım ?

Üst Alt