Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Psikiyatri ilaçlarının yaptığı sersemlikten nasıl kurtulabilirim?

Akineton sersemlik yapar uykuyu almaz tam tersi etki eder.

2 haffta 3 hafta 1 ay 2 ay ne zaman geçer etkisi fluanxol aldım en son ondan önce xeplion sürekli uyuyorum akineton yetmiyor yan etkilerden maf oldum
Fluanxol ve xeplionu iğne olarak mı vurduruyorsun bir tanesi yetmiyor mu bende fluanxol ve zyzapin kullanmıştım beni remisyona sokmuştu atak geçirdim 2 yıl oldu halada toparlayamadım tam olarak , bence fluanxol iyidir onu tek kullansan daha iyi senin için.

@Micro123, uykuyu bilmem ama uyuşukluk isteksizlik geçmiyor ya görmezden gelecen yan etkileri oda aptalların işidir kısacası beş yıldır isteksizlik uyuşukluk var bende sen hesapla

Bazı insanlarda bu sersemlik olmuyor. Bazısı yıllarca devam eder gider. Sadece sersemlik değil kilo alma, eklem ve vucudun tam çalışmaması gibi. Bununla yaşamaya çalışıyorsun. Bunlardan kurtulmanın formülü var. İlk önce inanmak. Şizofrenin tıbda çaresi yok. Her şizofren, şizofren değil. Söylediğimi ıspatlarım. Amma gerek yok. Bugün Avrupa’da dahi enerji yani metafiziksel güç kullanarak tedavi uygulayan lar var.
Kendim hiçbirşey yokken yani sağlıklı iken bunalıma girdim ve alkol kullanmaya başladım belirli süre sonra psikoza girdim. Bu normal değil.
Şizofren görüştüğüm arkadaşım var. İnancı olmayan insanın anlaması mümkün değil. Bilinen Dinler şeytan musallatını söylüyor. Kitaplarda da geçiyor. Bu işlerde dolandırıcılar da var anlıyorum. Fakat düzgün insanlarda var!
4 seneden fazla ilaç kullandım. Bu ilaçlar beynin şizofreni atağı geçirmesini kimi insanlarda engelliyor fakat kimi insanlarda kısmen kimi tedaviye yanıt vermiyor. Belirtiler
Ses duyma
Karanlık cisimler görme
Kafada kurma ve inanma
Ben bir şizofren teşisi almış bir kişiyim yani içinizden yaşayan biri bazısı alay eder bazısı inanır. Sizlere yalan söylersem benim bundan ne kazancım olur. Neden sizi aldatayım. Hele hele hristiyan da olsan bu dinde var iken. İlk önce tespit edilmesi gereken. Gerçekten şizofren misin yoksa musallatlı mısın? Şizofren arkadaşlar eğer bir dine mensupsa onlara sormak istiyorum. Dinin lanet ettiği haram kıldığı işleri atak veya şizofren olmadan önce yaptınız mı? Alkol, uyuşturucu vs.

Sabret . Zamanla alışırsın . Alışmazsan doz ayarlar ya da ilaç değiştirirler

Bugün de kas seyirmelerine devam
Kol kaslarım tıpkı bir kalp gibi atıyor

Modiwake kullanınca sıkıntı kalmıyor. Çok şükür; uzun zamandır stabilim ve remisyondayım.

Üst Alt