Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ReSound marka cihazın sürekli mikrofon filtresi tıkanıyor!?

Konular
3
Reaksiyonlar
0
Geçen sene temmuz ayında iki kulağımada Bluetooth özellikli kulak içi (ReSound) kulaklık aldım kulaklıklarımdan çok memnundum ama sol kulaklığım aşırı derecede sorun çıkarmaya başladı ilk arızası için servise gitti. içindeki bazı parçalarda değişme oldu sonra ayda bir veya 2 ayda bir cihaz çalışmasına rağmen dışarıdaki sesleri alamıyorum hiç ses gelmiyor ve bluetoothla görüşme yapabiliyorum firmaya gittim ne zaman satan firmaya gitsem (kendi tamir onarım teknik elemanı var ona gösteriyor) sürekli mikrofon filtresi tıkanıyor her gün temizliğini yapsam bile ayrıca nem alıcı kapsülün içine koyuyorum sonuç yine aynı ve sağ kulaklığımda da 5 gün giden pil 3 günde bazen 2 günde çabuk bitmeye başladı. Satan firma ile bu sorun hakkında pek uzlaşamıyoruz ve muhattap olmak istemiyorum açıkçası.

İstanbulda kendi teknik servisin yerini bilen var mı?
Bu marka cihazı satan başka bir firmaya gitsem benimle ilgilenebilirler mi?
Çünkü cihazı detaylı bir şekilde incelenmesini istiyorum.

resound cok guzel bır markadır uzun muddet sorunsuz uzun saman memnun olarak kullanmıstım
kulakıcı kullanmanın dezavantajı sızın sıkayetınız ama
bu kadarda sık tıkanma olmaması lazım
cıhazınızdan once bır kulak muayenesı lazım sıze
akıntı kulak kırı sıkayetı sık olanlar kulak ıcı cıhaz kullamamalı
cıhazlar ates pahası cunk
tamırcı elı degenıne bakma
ya cıhazda sorun ıyılesmıyor
yada tamırden sonra ayar ısını hakkıyla yapanı bulamıyorsunuz

GRAHAM BELL
Hocam haklısınız cihaz gerçekten çok güzel bende çok beğenerek aldım ve memnundum ses kalitesi, sesin netliği, teknolojisi vs. ama daha öncede 3 kez kulak içi cihaz kullandım ve böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım bu cihazı aldıktan sonra bu sorunlar çıkmaya başladı. Satan firmada kulakta akıntı olabileceğini söyledi. KBB'ye gittiğimde doktor akıntı olmadığını söyledi. fakat şöyle bir durumda var kulak akıntısı olsa ilk önce kulaklığın iç kısımdaki hoparlör tıkanmaz mı sizce ben öyle düşündüm bilmiyorum mikrofon cihazın dış kısımda sonuçta en son tıkanması gereken yer.
bu şekilde bakınca düşündürmüyor değil.

cıhaz tamırı ısınden hıcbır zaman memnun olmamıs bırı oldugumdan yenı cıhaz alma yoluna gıtmıs bırı olarak mıkrofon ıcın bırsey dıyemem

sızın cıhazınız daha garantısı varken yetkılı servısınden baskasına alletırsenız garantı hakkından fadalanamazsınız her halde
markanın ana dıstruborunu arastırarak bılgı almalısınız
yazık cokta para vermıssınızdır cıhaza
kolay gelsın derttasım

İşte bana ana distbrutör yetkili servisi adresi lazım istanbulda. Başka tamirciye götürürsem olmaz garantiden çıkar. Şimdi aklıma geldi belki garanti belgesinde mutlaka bir adres vs bişey vardır.

tamır yaptırdıgınız belgelerı ınsallah kaybetmedınız
cok bıldıgım bırsey degıl ama
kac tamırden sonra duzelmeyen garantısı bıtmemıs cıhazı fırma yeısıyle degıstırmek zorunda oldugunu bılıyorum

GRAHAM BELL

yok valla ne alırsam alayım her elektronik eşyanın garanti belgeleri evimde bir klasörde durur.
(kac tamırden sonra duzelmeyen garantısı bıtmemıs cıhazı fırma yeısıyle degıstırmek zorunda oldugunu bılıyorum) parantez içindeki bilgi için teşekkür ederim cihazın durumunu bir araştırmam lazım. Teknik sorun olup olmadığından emin olayımda.

tüketici hakem heyetine gidin hocam. Yenisi ile değiştiriyorlar!!! ben böyle böyle yapmıştım

Üst Alt