Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Saglık Bakanlığı GİH'ten Emniyet GİH'e geçiş..?

Ebsrn

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
Herkese Selamlar.

2012 yılında Ömss Sınavından Sağlık Bakanlığına GİH memuru olarak atandım,halen çalışmaktayım.
sol kolumda brakial pleksus (hareket kısıtlılığı) var.Bunun dışında herhangi bir rahatsızlığım yok.

Çocukluktan beri polislik mesleğine ilgi duydum ama rahatsızlıktan dolayı böyle bir şansım hiç olmadı malesef.
Bu sebeple emniyet müdürlüğüne sivil memur olarak geçiş yapmak istiyorum.

İzlemem gereken yol nedir? Birde emniyette gih olursam silah taşıma hakkı veriliyor rahatsızlığımın buna bir engeli olur mu.
psikiyatrik olarak sağlamım ortopedi dışında herhangi bi rahatsızlığım bulunmamakta.

bilgisi olan arkadaslar cevap verirse çok sevinirim tesekkürler.

yanlış biliyorsun, emniyette gih sınıfında çalışanlar silah taşıyamazlar, emniyet hizmetleri sınıfında çalışanlar silahlı görev yaparlar, şu anda saglık bakanlığında ne hakkın varsa emniyettede o hakkın olacak, silahı unut

sayın kazazede emniyette çalışan gih memurları silah taşıyabilir diye madde var yönetmelikte ama

Üst Alt