Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatında 8.000 Sürekli İşçi Alım İlanı

KKELEBEKK

Yönetici
Konular
448
Reaksiyonlar
135
Ben lisans mezunuyum, temizlik personeli olarak başvurdum. Ekpss den atanana kadar çalışırım çıkarsa. Askerde az temizlik, az mıntıka yapmadım 🙂 inşallah aynı ilçeye verirler de çalışırım.

Son düzenleme:
Almanya'da temizlik işçisi Türkiye'ye geldiği zaman nasıl kral gibi yaşıyorsa, Memur temizlik işçisi de özel sektörde ki insana karşı aynı sekilde kral gibi yaşar :)

Yalnız asgari ücret veriyorlarmış başvuru sayfasında yazıyordu. Kura çıkması durumunda evime yakın bir yer vermezlerse çalışamam. Yedek listeden birini seçerler bu durumda. Devlet için bir kayıp yok 🙂

Not: Lisans okuyup başvuramayanlar varmış. Bu durumda olanlar işkura giriş yaptıktan sonra Özgeçmişim >> Mesleki bilgiler kısmına tıklayıp "Temizlik Görevlisi" mesleğini ekledikten sonra başvuru yapabilir. Orada yıl ve ay alanı var onları boş bırakmanızda bir mahsur yok. Çünkü ilanda tecrübe koşulu yok.

Son düzenleme:
Daha önce hiç iş deneyimim olmadı işkur başvuru sayfasından önizlenim bilgileri tamamlanmadan başvuru açılmıyor olmuyor sistem ilerlemiyor.daha önceki iş bilgileri boş geçemiyorum olmuyor.bu konuda yardımcı olurmusunuz?

@m.okanoyun işkurdaki başvuru sayfasının 14. maddesinde yazıyor hocam.

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı İlan Listesi buradan ilinize göre seçip maddelere bakınca temizlik görevlisinin başvuru koşullarında "Sürekli işçi kadrolarına atanan adaylar, yasal asgari ücret ile göreve başlatılacaktır." yazıyor. Özel Güvenliğe baktım onda da asgari ücret yazıyor.

Normalde temizlik görevlileri 4d li oluyormuş belki 4d ye geçirirler o zaman maaş 30bin olur.

İş arama statünüzü aktif edin diyor.olabilen bilgilerimi doldurdum.%65 de kaldı.yalan yanlış bilgilerlemi doldurayim onumu istiyolarki.daha önce iş geçmişim olmadı

@Kırmızıı, kardeşim iş arıyorum aktif et diyor bugün İşkura git orası da yapabilir

@Kırmızıı, İşkur E-şube giriş yap özgeçmiş var ona tıkla aşağıya gel kişisel bilgiler bölümünde iş arama statüsü var onu düzenle Aktif iş arıyorum olarak ayarla kaydet ondan sonra ilana başvuru yap

Son düzenleme:
@m.okanoyun, maalesef öyle ben ona da razıyım yeter ki işsizlikten kurtulayım vallaha bak her kapıyı zorluyorum 2022 normal ortaöğretim kpss sınavına girdim 67 küsür puan aldım elimde bilgisayar sertifikası fotoğraf çekimi ve görsel düzenleme sertifikası var hijyen belgesi var klavye sertifikası protokol kuralları iş ve sosyal hayatta iletişim imaj yönetimi Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 3 tane meb onay belge sadece bu alanda var varda var ama maalesef bir türlü atama olmadı 2022 normal ortaöğretim kpss puanı ile kaç tane kurum ösym üzerinden tercih aldı tercih verdim olmadı kariyer kapısı üzerinden Gençlik ve spor bakanlığı sözleşmeli personel alımı oldu başvuru yaptım aday kpss puan sıralamasına giremedi diye sonuç geldi velhasıl Sağlık Bakanlığı bu etti 6. Defadır işçi kurası oluyor başvuru yaptım bundan önce 5 defa başvuru yaptım çıkmadı bakalım artık bu 6. Defa olacak.

Ben başvurdum ne yazıki başvurusu kabul edilmedi çünkü yaş sınırı ben 82'liyim :) bunca yıldır bekledik bekledik gelmedi şimdi mi aklına geliyorlar bu devlet :)

@Mahmut-21,
İnsaALLAH gönlüne göre ve hakkında hayırlı olan bir işe girersin. İş bulma olayı yaşadığın şehir ile çok alakalı. Kendini çokça gelistirsende sanayisi gelişmemiş bir şehirde yasiyorsan malesef kendini istediğin kadar geliştir iş bulmak zor oluyor

Hayırlı haftalar,
Ben de Sağlık Bakanlığı'nın 8000 işçi alımına ve Gaziantep Sağlık Bakanlığı'na temizlik görevlisi olarak başvurdum. Bu arada engelliler de başvurmaktadır. Fakat Sağlık Bakanlığı'na girme ihtimalim nedir? Kurada ismim çıkar mı?

İşkur sayfasında nereden başvuru yapılıyor.ana sayfada sağlık bakanlığı ilan için tıkla yazısını tıklıyorum.hata uyarısı veriyor sayfa kitleniyor.başka yerden yapılıyor.yönlendirirmisimiz?işkur sayfasının acemisiyim.daha önce hiç kullanmadım.

İyi akşamlar,
Sağlık Bakanlığı'nın 8000 işçi alımının başvuruları 27 Şubat Salı günü sona ermiştir. İşkur'a girdiğimde nihai liste gözükmemektedir. Sizce nedeni nedir?
Sosyal medyada İşkur üzerinden yapılan başvuruların incelemeye alındığı ve nihai listenin Sağlık Bakanlığı'na ulaştırıldığı söylenmektedir. Doğru mu?
Cevabınızı bekliyorum.

@CgrFb Nihai listeye ulaşamadım. Yalnızca başvurunun alındığına dair bir belge veriyor. Kura tarihinden sonra kurumun sitesinden takip edin yazıyor. Ben vazgeçtim gibi birşey. Maaşı çok az. 4d liler 30 bin alıyor. KAbul edersek 17.002 lira maaş. Tek umudum ekpss.

bende başvurdum benim alandan 1 kişi alıyorlar ama bakalım bu belki 5. başvurmam .... anasını satım kör talih yüzümüz gülmedi gitti...

Günaydın ve hayırlı cumalar,
Sağlık Bakanlığı'nın 8000 işçi alımının hem Gaziantep Sağlık Bakanlığı'nın 50 kişilik temizlik görevlisi alımının nihai listesi yayınlanmıştır. Ben de nihai listeye girdim ve başvuranların hepsi nihai listeye girmiştir. 3 Nisan'da kura çekimiyle birlikte sonuçlar açıklanacaktır. Sizce benim kurada ismim çıkar mı? Kurada ismimin çıkma ihtimali nedir? Sağlık Bakanlığı'na girme ihtimalim var mı?

Nihai listeyi ben göremiyorum. Tıklıyorum "rapor oluşturulurken hata oluştu" diye bir hata mesajı çıkıyor. Aynı durumda olan var mı?

Üst Alt