Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sakat öğrenciye öğretmenden dayak!..

yazıklar olsun... ülkede bi çok pırıl pırıl genç öğretmen adayı işsizken. öğretmenlik bunlaramı kaldı ya... :evil:

Bende aynı sorunu yaşamıştım ilk okul 3 te
dünyam yıkılmıştı sadece yazım kötü diye beni zeril etmişti
sonra sorunlar falan neyse oralarına inmiyeceğim ama o günden sonra okul ve öğretmenlerden sogudum
şuanda Açık öğretimde okumamın tek nedenidir öğretmenim...

Bende istiyordum ünüversiteye gitmeyi oma olmadı...

Hayatta kendime 2 meslek yakıştırmıştım 1. doktor 2. öğretmen
ama iki meslektende o kadar sogudum ki ve nefret yerleştırdım ki içime ikisinide yapamadım üzgünüm hocam ve doktorum:(

lise ögrencisiyim ve hala dayak var hemde bütün insanların ortasında rencide eder şekilde bu olay bir ilk degil bunun gibi binlercesi.

burası türkiye herşey dogaldır

gamze sanada başarılar

ben böyle adamlarin kafasinda açimadan tek kuşunla sikarim.neresi burasi dağ başimi

T.C. de ne ögretmen öretmen ne doktor doktur ne hakim hakim... v.s.

Kaliteli olanlar elbetteki var...

Yazık hemde çok yazık...Ögretmeni egitmeli...

O ZAMAN GÜCÜ GÜCÜYETENİ DÖVSÜN..

MAAŞALLAH... OHOHOHOH ÖĞRETMEN EFENDİNİN GÜCÜ YETMİŞ VE DÖVEBİLMİŞ.... O ZAMAN BENİM GÜCÜMDE ÖĞRETMENE YETER BENDE ÖĞRETMENİ DÖVEYİM.... VARMI BÖYLE BİRŞEY YAA... BU KAFAYLAMI AVRUPA BİRLİĞİNE GİRECEĞİZ... ŞİDDETİN HERTÜRLÜSÜ İNSANLIK DIŞIDIR. BÖYLE DAVRANAN İNSANLARIN HEPSİNE DİYORUM Kİ; SİZ İNSANMISINIZ BEEEEE.... LANET OLSUN HEPİNİZE... YYYUUUUUUUHHHHHH......

HASTA...SADİST DENİR BÖYLELERİNE... :evil: :evil: :evil:

selam

ben bu haberi geçde olsa okudum fakat inanmak istemiyorum.öğretmenlere karşı her zaman saygım sonsuz olmuştur.Ama bu ğibi insanlarda varsa allaha vahal ediyorum.Unutmamalıyızki beş parmağın hepsi bir olmuyor.içinden iyiside çıkıyor kokmuşuda çıkıyor şerefsizide.

Üst Alt