Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sevdiğiniz müzik veya müzisyen kim

Son düzenleme:
Metal müzik ve tartışmasız en büyük grubu Metallica. Benim için çok özel bir grup. 16 yıl önce beni bu müziğe ilk başlatan gruptu. 15-16 yıl sonra bile aynı heyecanla ve aynı tutkuyla kendini dinletebiliyor. Metallica benim için o kadar özel ki tarif edemem.

sevdiğim yerli ve yabancı çok müzisyen var yerlilerden Çelik ve Bendeniz'i bıkmadan usanmadan tekrar tekrar dinlerim.

Metal müzik ve tartışmasız en büyük grubu Metallica. Benim için çok özel bir grup. 16 yıl önce beni bu müziğe ilk başlatan gruptu. 15-16 yıl sonra bile aynı heyecanla ve aynı tutkuyla kendini dinletebiliyo
Merhaba me+all!ca dinlediğiniz için baskı satasma saldiri gördünüz mu hic böyle bi ilginc tuhaf sacma seyle karsilastiniz mi hiç hayatınızda Bazi parçalarını severim bu grubun
Ben prod!gy bazi parcalarini dinlediğim için baskı satasma saldiri gördüm çok o bakimdan merak ettim
Nerede yaşıyorsunuz yurt dışı mi acaba

Son düzenleme:
Günlük Mabel dozumuzu alalım

@doğaevrim, Merhaba. Türkiye'de yaşıyorum şu an Eskişehir'deyim, üniversiteyi İstanbul'da okudum. Bir iki defa arkadaş ortamlarında şakayla karışık küçük sataşmaların dışında Her iki ilde de hiçbir şekilde baskı, ötekileştirme, sataşma vs. görmedim.

@doğaevrim, Merhaba. Türkiye'de yaşıyorum şu an Eskişehir'deyim, üniversiteyi İstanbul'da okudum. Bir iki defa arkadaş ortamlarında şakayla karışık küçük sataşmaların dışında Her iki ilde de hiçbir şekilde baskı, ötekileştirme, sataşma vs. görmedim.
Hımm anladim
Erkek olduğun için sataşma yapmamışlardır bence
Genel de yaparlar çünkü sataşmalar falan bu tarz müzik dinleyenlere
Demek ki kadinlara daha fazla sataşma yapiyorlar erkeklere şakayla karişik sataşma yapiyolar demek ki şaka gibiler 😊

@doğaevrim, Doğru kadınlarda dışlanma, sataşma, ötekileştirme vs daha çok olabilir. Valla ben hiçbirini şimdiye kadar bir erkek olarak yaşamadım, belki kadın olsaydım daha farklı olabilirdi. Dediğiniz doğru olabilir.

@doğaevrim, Doğru kadınlarda dışlanma, sataşma, ötekileştirme vs daha çok olabilir. Valla ben hiçbirini şimdiye kadar bir erkek olarak yaşamadım, belki kadın olsaydım daha farklı olabilirdi. Dediğiniz doğru olabilir.

Evet doğru
Aslında empati yapmak lazım
Cocukluklarinda dışlanan hor görülen asagilanarak satasilarak büyüyen çocuklar ileri de bunları başka kişiler uzerinde yapmaya çalışır .
Benim kafam anlamaz da satasmalari sana sormustum o nedenle / m£+all!ca until it sleeps dinliyelim daha iyi - satanist muzigiymis bu yaa yeni duydum ben de şaka gibi yaaa 😊😂

Bu arada james hetfield hiç yaslanmiyor sanki vokali grubun adam hep enerjik

Son düzenleme:
@doğaevrim, 2010'lardan sonra baya yaşlandı aslında ya. Performans olarak değil de görünüş olarak bu süreçte bir iki defa hastaneye de yattı James Hetfield :)

Türk Halk Müziği- Emel Taşçıoğlu, Gülşen Kutlu, Aysun Gültekin, Erkan Oğur, Muharrem Temiz, İsmail Demircioğlu...

Üst Alt