Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sigarayı bıraktım :)

emreylcn

Üye
Konular
32
Reaksiyonlar
0
Herkesin bırakmak isteği sigarayı seni içmiyeceğim diyerek sigaraya zam gelmeden 5 gün önce bıraktım bu zamana kadar boşuna içmişim diye kendimi avutuyorum yaklaşık 5-6 yıldır içiyordum lisede başlamıştım arkadaş tavsiyesi ile ama şuan bilgisayarım kötü olduğu için hem para biriktiririm (En kötü sigara 8.50 ₺ ) diyerek çıktık bir yola bakalım her gün 8-10 biriktirirsem :) ulaşabilirim amacıma :) :) :) Şaka bir yana maddi olarak bırakmak istedim bir yandan ama sigara içmeyince daha ferah nefes aldığımı farkediyorum şu günlerde daha az yoruluyorum özellikle yokuş inip çıkarken vs tavsiye ederim nasıl bıraktın derseniz parası çok diye bırakmak istiyorum derseniz bırakamazsınız herşeyden önce sağlık diyip bırakabilirsiniz unutmayın hepsi alışkanlık :) çay kahve içerken siğara içme isteğiniz gelir buna engel olursanız sigarayi bırakabilirsiniz

güncelleme :) bilgisayarımı abim sağolsun aldi ve siğaraya devam ediyorum :)

Edit Ameliyat oldum 04.10.2019 dan beri sigara içmiyorum lan mallbora toch 17 ₺ olmuş ayıp lan yazık günah

Nasıl bıraktınız derseniz aneztezi almam yetiyor benim o agrı sızıları başka türlü atamıyorum ve anestezi aldıgım için ortopedik engelliyim ve engelim de en büyük engeliim benim ya sigara içip geç iyileşeceğim yada bırakıp bıraz daha nefes alıp kendime gelecektim

Şuan gün saymıyorum ama 20 gün olmuş yarın kontrolum var dikişler alınacak bakalım pek umutlu değilim ama alçı çıkarsa sevinirim

Edit ✍️

suan hala içiyorum lanet olsun

Üst Alt