Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sitemizin tasarımı ve yazılım altyapısı yenilendi. 😍

Başarılı buldum. Elinize sağlık. Koyu mod gelirse güzel olur.

Evirdim çevirdim, alttan girdim üstten çıktım ama bir türlü kendi blog sayfama ulaşamadım. Blog mesajlarımı komple blog sayfasından tek tek aratarak buluyorum ya da kendi başlattığım konular içerisinden. Muhtemelen eklenir de yine de sorayım dedim,:) Eski sistem gibi tek tuşla listelenebilecek mi blog kısmı?

İlginç bir şey keşfettim siteye giriş yaptığım zaman üyelik tarihim 3 nisan 2011 siteden çıkınca 4 nisan 2011 gözüküyor .🧐

Son düzenleme:
Eline sağlık çok güzel olmuş bülten abi

Çok daha stabil ve daha hoş olmuş elinize sağlık hocam.

Eski hâli daha bundan daha iyiydi. Telefon ile girince sıkıntı yaşıyorum. Merak ettiğim tek şey ne değişti?

Google indexteki konulara tıklayınca sayfalar açılmıyor. Yönlendirmede problem var herhalde.

@smurf,

Evet, maalesef. Eski indeksi tümüyle sildik. Yönlendirme de yapılamadı. Zaten oluşan bu ve benzeri onlarca sorun ndeneiyle yeni sisteme geçmemiş gerekti.

Emektar üye güzel fikir beğendim emekçinin hakkını verin tabii . 😅

Son düzenleme:
Tasarım olarak daha modern koyu renk güzel olmuş. Daha hızlı yükleniyor özellikle mobil için önemli bu. Güvenlik konusunda da daha iyidir diye düşünüyorum. Elinize sağlık

@*Sevgili*, o solukluk göz aşnalığı ile gider bence. Ama evet, temel yazı rengini bir parça da olsa siyahlaştıracağım .

Bir de, birkaç reklam banner'ı gelecek, o da renklendirir. :)

eline sağlık Bülent abi eski siteyi kullanmayı bilmiyordum
bu çok kolay ve akıcı oldu sağolun saygılarımla...

valla ben bi bok anlamadım. bu kötü olmuş demek değil. ben çözemedim bir türlü, her şey birbirine girmiş sanki.
biri bana eskiye en yakın ayarları bilal'e anlatır gibi anlatırsa sevinirim.

@*Sevgili*,

Yazıları dış çerçevenin içine çektim ve yazı rengini biraz koyulaştırdım. Daha tok oldu sanırım böyle

Daha fazla koyulaşma gerekiyor. Halen hayli soluk görünüyor

Üst Alt