Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sitemizin tasarımı ve yazılım altyapısı yenilendi. 😍

Şikayetleri ni söylemezsen @mesut4141, hekim tanı koyamaz

🙂

Telefonu değiştirdim...sorun telefonda mı,forumda mı onu anlamaya çalışıyorum?

Ama telefonda gibi görünüyor...gitti 15 binlira🥴

@OğuzHan112,
Benim telefon da sizlere ömür, geçen gün beni terk etti. Yeni telefonda aynı sorunu ben de gördüm. Ancak bu sorunu Chrome'da yapıyor. Mesela telefonun kendi tarayıcısı ile denedim, hiçbir sorum yok. Daha eski bir telefonla denedim, onda da sorun yok.

Sorun sizin telefonunuz ilgili değil.

@hozgul,
Chrome son versiyon güncelleme yapıldıktan sonra geçmişi ve çerezleri silerseniz sorun olmaz..

@deasn12,
Evet, Chrome Şubat ayında güncelleme almış. Geçmişi ve çerezleri sildim ama sorun düzelmedi. Bakalım, sorunu biraz araştıracağım

Bayadir girmiyordum yanlış siteye mi geldim diye bı baktım once çok iyi olmuş gerçekten.

@hozgul, @OğuzHan112
@OturanBoğa
Ben mobilde firefox pc de opera kullanıyorum.
Denemek için mobilde 4 farklı tarayıcıyla denedim hepsi en güncel sürümler.
Firefox, chrome, opera ve mui tarayıcı
Hiç birinde görüntüde ki sorun oluşmadı.
Telefon xiaomi redmi note 12
Android 14

Bendeki de xiaomi redmi note 13 pro

chrome güncellemelerini kaldırdığın zaman sorun kalmıyor..

@kara duman,

Uygulama ayarlarından Chrome ön belleği temizle yapın ve sonra telefonu aç kapa yapın.

Chrome 121.0.6167.178
@kara duman,
Sorun devam ediyor....yeni güncelleme geldiği zaman düzelir...yada güncellemeleri kaldırıyorum o zaman sorun kalmıyor

arkadaşlar sitenin yeni tasarımında profilden cıkıs yapma kısmını bulamadım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi

Banlı bir hesap var ondan cıkış yapmıyor. yoksa normal hesaptan cıkılıyor dediğiniz gibi

Açtığım bazı konu başlıklarının kaldırılmasını isteyeceğim. Biraz inceledim ama yolunu bulamadım. Bunu nasıl yapabilirim?

insanın geçmişinden duyduğu pişmanlık işte bu :D banada oluyor

@emre.mese,

İnsanın yaşı lerledikce bazı konulara bakış açısı da değişebiliyor. Bakınca, yazı şeklim bile berbamış :)

@*Sevgili*,
arada bir facebook eski paylaştığım durumlar anı olarak cıkıyor ekranda. utanıyorm bunu ben mi yazmısım diye

@emre.mese,

İnsanın yaşı lerledikce bazı konulara bakış açısı da değişebiliyor. Bakınca, yazı şeklim bile berbamış :)
Vay be Bir zamanlar neler düşünüyormuşum nasılmışım şimdi değiştim diye kendini görebilmen açısından bence kalmalı. Ama tabii sen bilirsin. Benim bildiğim kadarıyla bu silme işlemini yöneticiler ya da editörler yapıyor

@Ahmet T,
@OturanBoğa Kullanıcı adından belli değilmi kime ait olduğu 🙂
Kabilemizin reisi @OturanBoğa 😂😂

Dile kolay 2010 soğuk bir kış akşamıydı, tipi boran göz gözü görmüyor oda da ki soba yanmıyor soguktan tir tir titriyorum neyse lafı uzatmaya gerek yok tamı tamına ondört yıl olmuş. İyikide gelmişim sıcak bir yuva neredeyse ikinci evim

Merhaba. Sitedeki atılan postlarda kaydetme kutucuğu var. Buna basınca yer imlerine eklemek için etiket ve konu başlığı kutuları geliyor. Doldurup kaydet diyerek yer imi kayıt oluyor. Bu tarayıcıdaki yer imi değil yanlış anlaşılmasın. Sorun şu ki kayıt edilen yer imlerini bir türlü bulamadım. Yer imlerine nasıl ulaşabilirim? Gözümden mi kaçıyor ne bir türlü bulamadım 🙂

Edit: Mobilde Chrome kullanıyorum.
Edit2: Buldum, buldum gözümün önündeymiş. Anasayfa da profil resmine tıklayarak hesabınız ve yer imleri var. Yer imlerine basınca mesajlara ulaşabiliyoruz.

Son düzenleme:
Üst Alt