Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sivas Numune Hastanesi'nde sağlık kurulu heyet günleri hangi günlerde yapılmaktadır?

ayDÜNYAvazo

Aktif Üye
Konular
578
Reaksiyonlar
116
Sivas Numune Hastanesi nde sağlık kurulu heyet günleri hangi günlerde yapılmaktadır?

500 TL küsür civarı bi ücreti varmış rapora itirazın.

"SİVAS NUMUNE HASTANESİNİN"

SADECE çarşamba GÜNLERİ HARİÇ Haftaiçi hergün heyet varmış.

525 tl imiş rapor a itiraz bedeli.

ÇOK DEĞİLMİ SİZCE BU MEBLAĞ.

Bu hastaneden "0" dan DURUM BİLDİRİR ENGELLİ RAPORU almak kaç TL dir?

heyet hergün var bende cuma randevum var devlet hastanesine gidecem.
rapora itiraz cidden sıkıntılı iş 1 sene önce aynı sıkıntıyı bende çektim bakalım inşallah bu sene yüzde 40 ı geçeriz

ozmuşlu

Ücreti varmı biliyormusun? Sivas numune itiraza 500 küsür TL imiş ondan sordumdu.

Ondan dolayı çekindimdi.

eğer rapora itiraz ettiysen başka ile sevk ettiyse seni evet doğru bir ücreti var ama ben sıfırdan yeni rapor alacağım için herhangbir ücret ödemeyecem ...
sana nacizane tavsiyem eğer acelen yoksa bekle yaşadığın ilde yada başka ilede 6 ay sonra git sıfır rapor al çünkü tam 1 yıl önce aynı şeyi bend e yaşadım ....

Aslında bende yüksek ücret dolayısıyla 6 ay beklemek istiyorum doğrusu.

Aynen doğru diyorsun.

valla eğer acelen yoksa şayet bekle ben tam 1 yıl bekledim bence sende bekle ..
bakalım cuma günü bende gidecem inşallah bu sefer kolay geçer doktorlar işi çok yokuşa sürüyor bir kan tahlili istiyor sonucu 15 gün sonra çıkıyor .. inşallah bu sefer kolay hallederiz...

Tamamdır "TEŞEKKÜR EDERİM" sana değerli bilgilerin için.

TOKAT 'tan sevk edilmiştim Sivas Numune Hastanesine.

Sifir alanda ücret ödüyormuş bazi hastanelerde

İtiraz a 500 küsür Tl ödenmesi durumu beni bir adım geri attırdı.

Böyle saçmalık olmaz bence.
Kimi yerde öde yok şurada ödeme.
Böyle birşey olacaksa olsun bari.

Son düzenleme:
valla tokat bize 95 km benide kayseriy sevk ettiler ama gitmedim iş yok güç yok para yok neyle nasıl gidelim o zamanlar ...
bazı doktorlar cidden hastanın işini zora sokmaktan başka iş yapmıyorlar cuma günü bakalım başımıza neler gelecek ???

SİVAS NUMUNE HASTANESİ nden sıfırdan rapor almak ücretlimidir. Bilgisi olan varmıdır?

hayır değil ama elinde genede sevk kağıdı olsun...

Randevulu olarak direk sağlık kuruluna engelli raporu için müracaat etsem genede ücretsizmidir sizce?

valla ben para vermedim sadece elimde sevk kağıdı vardı .. randevusuz zaten işlem yapamazsın....

%81 oranlı raporumu sivas numuneden aldım herangi bi ücret ödemedim yarın yine uğrayacağım oraya hastaneye sormamı istediğin bi soru varsa sorabilirim

Hımmm iyi ücretsiz mi aldınız?
Sevkli mi gitmiştiniz bu hastaneye?

Kendim başvurdum sevkli değil ücretsiz aldım sabah kagıtları doldurdum ögleden aonra aldım

Bu hastaneye "İTİRAZ" için gideceğim bugün. Engelli raporu itiraz kaç TL dir?

BİLGİSİ OLAN VARMIDIR?

Üst Alt