Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şizofren ile atipik pisikoz arasındaki fark nedir?

harun2727

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Şizofren ile atipik pisikoz arasındaki fark nedir

akineton kullandığım ilaç benim akineton nasılsın bende heyete giriyorum atipik psikoz benimde epkrizimle ilaç raporumla beraber abilifyde kulllanıyorum

banada rapor verirlermi sence

epikriz raporum:hasta atipik psikoz ile sesler duyma yerinde duramama durgunluk içe kapanma garip hareketler yapma intihar girişimleri gırtlağa bıcak dayama nedeniyle hasta kendi isteğiyle yatırılmıs.bu epikrizimdeki rapor banada rapor verirlermi sizce

Şizofren ile atipik pisikoz arasındaki fark nedir bilgisi olan yokmu?

peki atipik psikozlu kişiye oran verirlermi heyette zafer kardes

Verirler bizimkide diyordu beni niye takip edyon halbuki ben oturmuştur hayel goryo bazen

yarın heyet günüm atipik psikozu dikkate alırlarmı sizce

durgunluk,içe kapanma,yerinde duramama, arada kriz gelmesi içimen hayatta basarısız olma arac sürememe beceri yok kulsğıma sesler gelmesi bunlar

garip hareketler yapma gırtlağa bıcak dayamada var

İlaclarin nedir iğne vuryonmu abim 80 rapor almisti zeka kaybida vardi gülme donukluk olmamis biseyi oldu gibi gorme

Kendi girlanami bicak

evet kendi gırtlağıma gülme yok bende iğnem var evet 15 günde bir vuruluyorum iğneler belli bi süre donukluk yapıyor bende baygın baygın oluyorum kaç verirler bnada ayrıca heyet ilaçlarıma bakar dimi epikrizime kac verirler acaba

çalışmıyorum ilaçlarım akineton,abilify,cloxikpol iğne yas 27

Kardeş verirler rapaor herşeyi anlatsinlar seninle kim giderse abim 14yildir hasta haplari son rexsapin

epikirizimle ilac raporuma bakarlar dimi göstersem

abin ne hastası

evet kendi gırtlağıma gülme yok bende iğnem var evet 15 günde bir vuruluyorum iğneler belli bi süre donukluk yapıyor bende baygın baygın oluyorum kaç verirler bnada ayrıca heyet ilaçlarıma bakar dimi epikrizime kac verirler acaba

ASKERLİK ANILARI ANLATSANA bakalım o zaman sana dahi yardımcı oluruz.

Üst Alt