Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şizofreni ilaçlarına rağmen yıllar sonra spora başlangıç yaptım.

Konular
24
Reaksiyonlar
63
Kendimi motive edecek şarkılar indirdim. Atlama ipimi aldım. Hava kötü olmasına rağmen spor yaptım. İyi bir başlangıç oldu. Muvaffak olursam devam.Psikiyatriye yatmadan önce tek elimle 50 kg kaldırıyordum.90 kg ken 7 tane barfiks çekiyordum. 1 saat dinlenmeden koşuyordum ve yorulmuyordum zevk alıyordum. O günleri özledim. Hedefim haftada en az 2 en çok 3 gün spor yapmak. İlk hedefim eski kilom 90 na düşmek. Bu hedefim gerçekleştirdikten sonra 75 kiloya düşmek. Bunu gerçekleştirmem en az 6 ay en çok 18 ay başarmalıyım. Hastalığın benden aldıklarını kazanmalıyım. Mevcut kilo 112,5.

Seni tebrik ederim Şamil inşallah hedeflerine en yakın zamanda ulaşırsın kardeşim.

Tekrar ayağa kalkmak zor oluyor. Hastalandıktan sonra sen başarmışsın ne mutlu sana

@xdedahii, bu başlangıç.Mücadele etmeliyim.Başkalarının başarılarını izlemekten ziyade kendi başarılarıma odaklanmalıyım.Zaaflarıma meydan okumalıyım. Düşmanımın ağırlık merkezine saldırmalıyım.

@Şamil676767, Başlamak bitirmenin yarısıdır derler tebrikler pes etme hem fiziksel hem de ruhen sana çok şey kazandıracaktır yaptıkların.

tebrikler. Umarım hedeflerine ulaşırsın, Allah sağlık sıhhat versin

Üst Alt