Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şizofreni teşhisi konuyor ama..?

Sordugun sorunun cevabını verdim seni yatırıp yatirmadiklarini bilemem

Beni yatırdılar zorla randevu alıp gittim ne ilaç yazdı Dr nede muayene etti direk acile götürdüler iğne çaktılar oranda tumarhaneye attılar. Böyle Dr var. 2 saat içerde kaldım dünya üstüme yıkıldı

Sorgusuz suvalsiz tıktılar

O hastanenin başhekimi ben olsam varya neler yapardım o doktora ama ben değilim

Ahmedkilicc

Başhekime gitsem nolcakki doktor diyecek üstüme geldi yada iyileşme yok diyecek falan filan işte kendini savunacak bu yüzden çıkmadım başhekime

Allahtanki tel cebimdeydi aileme tel açtım böyle böyle diye gelin diye geldilerse öyle çıkardılar içerisi tam korku filmini aratmıyordu

@furkan-)

tıkarlar,acımazlar atarlar içeri..beni zorla toplam 1,5 ay yatırdı vicdansızlar..

yarın için farklı bir hastanenin farklı bir psikiyatri doktorundan randevu aldım.Bu doktora ve hastaneye ilk defa gideceğim.Doktora mektup yazdım 4 sayfalık..yarın vereceğim doktora..alın okuyum,herşey yazıyor orada diyeceğim..çünkü konuşurken saçma sapan şeyler anlatabilirim kendimi biliyorum..ama mektubu çok özenli ve güzel bir dil ile yazdım..bakalım şizofren olmadığıma inanacak mı? eğer inanırsa,sen şizofren değilsin derse o zaman raporumu iptal ettiricem...zaaaaa :) çünkü biliyorum şizofren değilim..

@oguz442361
yarın için farklı bir hastanenin farklı bir psikiyatri doktorundan randevu aldım.Bu doktora ve hastaneye ilk defa gideceğim.Doktora mektup yazdım 4 sayfalık..yarın vereceğim doktora..alın okuyum,herşey yazıyor orada diyeceğim..çünkü konuşurken saçma sapan şeyler anlatabilirim kendimi biliyorum..ama mektubu çok özenli ve güzel bir dil ile yazdım..bakalım şizofren olmadığıma inanacak mı? eğer inanırsa,sen şizofren değilsin derse o zaman raporumu iptal ettiricem...zaaaaa çünkü biliyorum şizofren değilim..

@oguz442361 @furkan-) @Ahmedkilicc

Bugün; 03,06,2016 tarihinde, devlet hastanesi psikiyatri servisinde MMPI testi yapıldı.

Test sonucunu paylaşıyorum.

Depresyon: %90 Kişi bir şeye odaklanamayacak yada açık bir şekilde düşünemeyecek kadar kederlidir.
Psikopatik sapma: %82 Kişinin otorite ve kişilerle çatışmaları vardır.
Paranoya: %71 Katı - inatçı - aşırı duyarlı - paranoyak
Psikasteni: %75 Aşırı gergin - endişeli

Not: Test sonuçları bir bütün olarak,doktor muayenesi ile birlikte değerlendirilir.Test tek başına bir şey ifade etmez.

Size şizofreni olmadığımı söylemiştim.
Sonucu henüz doktor görmedi.
Sma bakın test sonucunda kişi şizofrendir yazmıyor

Son düzenleme:
fringe Forever

bb09d2527a63.gif

sonuçları doktor görmedi.
sen ne düşünüyorsun.

şizofren olsa yazarmıydı test sonucunda.

yoksa tanı,testin bütününe bakılıp doktor tarafından mı konulur..

benim paronoid şizofreni raporum var..
testi sırf şizofren olmadığımı ispatlamak için yaptırdım..

Yahu fringe test sonucuna göre sende,Ağır(major)depresyon var,psikotik bozukluk var,paranoya var,psikasteni var.yani olmayan bir şey yokmuş sende.Tüm bunların sonucunda doktor şizofreni-paranoid şizofreni tanılarını koyacaktır.Yani test sonuçlarının görünümü bu şekilde.

:) sağol çok moral verdin doğrusu..bende alkış yapınca şizofren değilsin dediğini sandım..

Yok alkışı testte rekor kırdığın için yapmıştım.Forever sin.Zirveyi kimseye kaptırma hocam.:)

Arkadaşlar şizofren olup olmadını Dr muayene ederkenmi anlıyo yoksa testmi yapıyorlar hangisi ve ne gibi testler yapıyorlar

paranoya

belirli bir bilinç düzeyinde ruhunun bedeninden ayrılması..ortalıkta başı boş dolaşmak..kendi bedenini yukarıdan izlemek

Bazen bende kendime bakıyorum yokardan kendimi görüyom

Kardeş insan uyurken yarı ölüdür rüya görme şöyledir zaten ruh geziyor uyuyanı çagırdınmıydı ruh birden kendini toparlıyor şizofren kişi rüyayı gerçeği karıştırıyor gerçekle bağlantı kurmakta zorluk çekiyor çekincede kendi bildini gerçek sanıyor durum bu bazense az buçuk ne olacanı sezebiliyor şizofren budur yani

yok arkadaşım yok ruh falan yok metaryalistim ben

Ruh insanın içindedir mesela Allah bütün ruhları üflemiştir kalû bele zamanında doğmadan önce öldükten sonrada ruh azap ceker beden çürür ve dünya battında ise mezardaki çürüyen beden ruhla beraber canlanır manşer yerine toplanır herkez

Ruh bir gölge ağırlığı 7 gram beyin titresice titresiyor belde materyalist takılma simdi

Şizofrenide titreşimller düzensiz oluyor ruh olayı mı turkmenistandan gelen bi psikolog anlattı olayı çözümlerini söyledi.şimdi üniversitede ders veriyor.onun söylediğine ruh titreşen bir göle Perdeleri var kırmızı yeşil ve kahverengi turuncu mor 7 perde.insan ölünce beyaz ruh Allahın huzuruna çıkacak ve cennette gidecek Allah ruh sistemini bu şekilde 7 perde yaratmış yalnız titreşimller şizofrenide farklı nasıl uygun titresime gireceği konusunda bişi söylemedi saygıyla... Ok

sevkat100

ruh 7 gram değildir..21 gramdır..bu konuda ölmekte ölen hastalar üzerinde deney yapılmış ve makale olarak yayınlanmıştır.

Doğuşta 7 gram sonra 21 gram ruh büyüyor saygimla

Asıl söylemek istediğim insan nasıl titreşimller kontrol edebilir şizofreninin sırrı burada sağlıklı insanlarda bu dalgalar teta beta gama sakın şekilde bunun cozumunu Avrupalı psikologlar biliyor bence.cunku beynin dalga boyleribtespit edilebiliyor..artı ölüm vakti ruh agirlasiyor

You tubede ultradeeep meditation var ses dalgası o şekil bi sistem var beyinde .sormak istediğiniz bişi varsa psikolog arkadaşıma lütfen ciddiyim

Üst Alt