Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Skolyoz için Azmi Hamzaoğlu'na gittim..?

• Konbuyu başlatan SimaL
  • Başlangıç tarihi
S

SimaL

Ben de ameliyat olmak için yine girişimlerde bulundum ama .. bir türlü kısmet olmadı yine.. sultans ile çok konuştum beni daha bi tetikledi.. Azmi Hamzaogluna gittim.. benden mr , tomografi ve bi çok film istedi.. 1 ay git gel yaptık nerdeyse ve sonunda bana şimdi olmamam gerektiğini , çok riskli olabileceğini ve bu riske girmemem gerektiğini söyledi.. ben 23 yaşındayım ve derecem 80 üzeri..hiç ameliyatta olmadım.. Ama sanki azmi bey beni başından savar gibiydi yada bana öle geldi çünkü istediği film ,mr ve tomoıgrafileri ben onun istediği yerde değilde ssk ile anlaşmalı bi yerde çekildim.. bunu görünce öyle mi söyledi acaba diyorum.. Sadece şimdilk olma derecesini ölçelim seneye bu zamanda yine gel ilerleme oluyoırsa seni ameliyata alırız dedi..
Ama başka bir doktora gittiğimde ise bana Azmi hamzaoğluna gitmemem gerektiğini.. onun daha çok para canlısı olduğunu ve acımasız olduğunu söyledi.. ameliyat olmalısın ilerde sorunlar olur dedi .. Azmi bey ise 1 sene daha bekle dedi bilemiyorum çok çaresizim.. riskler çok büyük..gerçi şuan bi ağrım sızım da yok ama ileriyi düşündükçe.. offff Allahım yardım et..

Azmi bey kuşkusuz en iyi doktordandır, belki de en iyisi; aksini kimse söyleyemez heralde. Mükemmel bir cerrahtır. Ama aşırı yoğun olduğu için hasta-doktor ilişkisinin çok kısıtlı olduğunu -çok kişiden- duydum. Çoğu zaman sadece birkaç dakika ayırabiliyor bir hastaya.

prof. Ünsal Domaniç

anzel sana tavsiyem sakın cüneyt şarada gitme.. o da aynısını yapacak emin ol! beni cüneyt şar çapada ameliyat yapmıyorum sadece orada öğretim görevlisiyim diye başından sepetledi, sorularımı da dinlemedi ve bu kanser gibi bir hastalık değil dedi ölmezsin falan, bununla yaşayabilirsin demişti..
kısacası o da para canlısı yada ben ters bi zamanında gittim :)
sana daha babacan daha anlayışlı ve daha güvenilir bir doktor adı vereyim istersen: prof. Ünsal Domaniç ..

geçmiş olsun!iyi sonuçlar alman dileğiyle
bu arada cüneyt beye 180 ytl verdim, bana bakmadı bile, 10 dk dinleyip muayne dahi etmedi :(

Ben de Çapa'da kendi doktoruma gitmiştim.O beni başka bir doktora yönlendirmişti. O doktor Ameliyat yapamayacaklarını riskli olduğunu söylemişti.Ama ağrılarım çok arttı. Bir de Azmi Hamzaoğlu'na gitmeyi düşünüyordum. :roll: Çapa'da tedavi olduğum için az da olsa tanıyorum. İnternette yaptığım araştırmalarda da kendisi hakkında çok olumlu şeyler okudum.

Şimdi tereddüte düştüm. Kime gitsem bilmiyorum. :cry: Ünsal Domoniç'i duydum. Ama tanımıyorum. [

bunlar ünsal beyin hastalarından birer örnekk sitelerden alıntıı..

ve bende sağlığımı ona borçluyum allah başımızdan eksik etmesin:) Akasya doktor adı vermek doğru değil ama ben ona çok güveniyorum internetten araştır istersen geçmiş olsun!!!!!!!!
  • selincan kalaycıoğlu
    2007-12-12 19:04:10

ben selincan ünsal domaniçin hastasıyım amekiat olmadan önce 50dereceydi ben korse kullandım ve bu hastalığımı neden yakalandığımı bilmiorum ben 12yaşındayım doktorum o kadar temiz kalpli kii beni bu hastalıktan kurtardı 6 saat ameliatta kaldım 1 saat yoğum bakımda doğan hastanesinde oldum heryiri çok güzeldi ünsal domaniç 1 numara doktorumu çok seviyorum ve ona nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum şu anda çok iyiyim ameliat olmayanlar LÜTFEN OLUN BU HASTALIK ZORR BÜYÜK NEDENLERE YOL AÇABİLİR DOKTORUMU TAVSİYE EDERİM..

Verdiğin bilgiler çok teşekkürler sevilla. Sağlık çok önemli bir konu. Özellikle de riskli bir ameliyat sözkonusu ise insan kara kara düşünüyor. Maalesef insanları sonuna kadar sömürmeye çalışan , adeta hipokrat yeminini hiçe sayan doktorlar!!! o kadar çok ki. O nedenle iyi araştırmak lazım. Ben bir de Ünsal Hocaya bakayım. Özel muayanesi var mı ?? Biliyor musun ??

prof.dr.Ünsal Domaniç adres:İncirli cad. Akıncılar sok. No:2 Toprak Apt. daire :7

Tel:(212) 660 44 44 özel muaynesinden sana çapa yada özel hastane seçenekleri sunuyor..ben özel hastanede olmadım çapada oldum ameliyatımı..çok bekledim ama deydi doğrusu Ünsal beyin hastaları çok olduğundan yoğun çapada sadece haftada bir kere salı günleri ameliyat ediyor ama sonuçları mükemmel!..bence sende çapada ol daha iyi asistanlar vede hemşireler! geçmiş olsun akasyaaa:)

Çapa'da üç defa ameliyat oldum. Skolyoz değil de ayağıma platin takılmıştı. Evet Çapa bu konuda fena değil. Yalnız benim ameliyat olduğum dönem olan 1993'te hemşireler çok iyi değildi :lol: Hemşirelerle ilgili iyi anılarım yok. Ve hastane de fazla temiz değildi. Şu an nasıldır bilmiyorum. Tekrar teşekkür ederim Sevilla. Gelişmeleri yazarım yine. Tüm arkadaşlara da geçmiş olsun.

Çapa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji bölümü kasım ayından beri tadilatta. Servisler çalışmıyor. Sadece acil hastalar ameliyat ediliyor. Poliklinikler ise geçici olarak aynı bölümün başka bir yerine taşındı. Sanırım poliklinikler de tadilat görecek.

Tadilat bittiğinde (ocak sonu gibi bir söylenti var) umarım daha temiz olacak.

Hemşireler konusunda ise hepsine olmasada bazılarına kefilim. :)

Azmi Hamzaoglu cok degerli bir cerrah. Uluslarasi konumu var. Onun hakkinda "paraci" gibi yakistirmaliri zaman zaman duyuyorum. Ne yazik ki bu Turkiye'nin gercegi; basarili olan insanlarimizi kiskanmak ve karalamak. Gurur duyacagimiza, karaliyoruz. Gercekten yazik...Onun seviyesindeki bir cerrah dunyanin baska yerinde ne kadar para kazanir kimsenin umrunda degil. Azmi Bey kendi seviyesindeki meslektaslarinin yarisi kadar para kazansa, bizimkilerin gozunde yine haram. Neden kazanmasin? Ama devletin basindakiler trilyonlari hortumluyor, kimsenin giki cikmiyor. Vali cikip kimse devlete hesap soramaz diyor. Millet yine susuyor. Hasa!

Herneyse, Azmi Bey beni Mayis ayinda ameliyat etti. Sirt fitigi bel ve boyun fitigina gore cok daha zor bir ameliyat ve oldukca riskli. Zaten kendisi de ameliyat oncesi riskli oldugunu soyledi, ama ameliyati tavsiye etti cunku buyuk ihtimalle felce dogru gidiyordu. Dunyada bu ameliyati komplikasyonsuz bir sekilde haftada bir iki kere yapan baska cok fazla sayida cerrah oldugunu sanmiyorum. Ben Amerika'da ogretim uyesiyim ve Azmi Bey'e guvendigim icin Amerika'da olmayip Istanbul'a geldim. O karari vermeden once de konuyu oldukca arastirdim. Demek istedigim Azmi Bey size bu riski simdi almayin dediyse bunun iyi, yani tibbi, bir sebebi vardir. Kendi hastesinde MR cektirmediniz diye size ameliyat yapilmaz demez.

Ayrica kendi hastanesinde MR cektirmenizi istemesinden daha dogal bir sey olamaz bence. Ben ameliyat olmadan once bir suru rontgen, MR ve tomografi cekildi kendi ekibi tarafindan. Neden? Cunku kendi ekibi. Gozumun onunde bir cok kere telefonla ya da sahsen radyologlara sorular sordu, fimler hakkinda detayli bilgi aldi. Hem kendi ekibine guvenmesi dogal, hem de ekibiyle istedigi zaman istedigi diyalogu kurabilmesi onemli. Evet, ozel hastane fiyatlari SSK'dan pahali. Ama bu Azmi Bey'in sucu mu?

Ben zengin degilim ve maddi imkanlarimi zorladim. Azmi Bey'le de ameliyat oncesi tanisikligim filan yoktu. Araya sokacak tanidigim da yoktu. Ama benimle yogun calisma temposu dahilinde beklemedigim kadar cok ilgilendi. Anladigim kadariyla maddi sikintiniz oldugunu hissederse zaten kendiliginden yardimci oluyormus. Ama bazilarinin yaptigi gibi parayi daha en basindan ortaya koymamak lazim pazardan mal aliyormus gibi. Guvenebilmek lazim sizin icin en dogrusunu yapacagina. Eger guvenemiyorsaniz, o zaman belki de sizin icin dogru secim degil. Ben en basindan beri kendisine kayitsiz guvendim, ve benim icin en dogrusunu yaptigina inaniyorum. Bir cerrahtan daha ne beklenir bilemem.

Tamam, calisma ortami cok yogun ve gorusmelerde diyalog bolunebiliyor. Ama ben Amerika'da da seckin doktorlara gittigimde farkli degildi. Doktor gormek icin 2-3 saat bekledigim cok oldu. Yani arz talep dengeleri bozulunca isler boyle oluyor. Turkiye'de keske 100 tane daha Azmi Bey olsa. Ayrica bir de cerrahin esas isi ameliyathanede, muayene odasinda degil. Yani onlarin odaklandigi sey ameliyatin basarili ve komplikasyon olmadan gecmesi. Oncelik orada. Evet guzel olurdu Azmi Bey gibi bir cerrahla insanin 20-30 dakika konusabilmesi, ama disarida sizin benim gibi 100 hasta daha var yardima ihtiyaci olan.

Sonuc olarak, size tavsiyem Azmi Bey'in fikrine guvenmeniz. Baska cerrahlardan fikir almak tabiki yararli olur, ama Azmi Bey size riskin su an alinmayacak kadar yuksek oldugunu soylemesi bence tibbi bir nedene dayaniyordur. Ne yazikki ameliyat cogu zaman sorunu kokunden cozmuyor. Daha cok durumun ilerlemesini daha tehlikeli hale gelmesini onluyor. Ama biz hastalar olarak ameliyat oncesi ameliyatin sorunu cozecegine inaniyor bir an once ameliyat olmak istiyoruz. Tabi sizin saglik sorununuz benimkinden farkli, onun icin sizi cok anliyormus gibi konusmak da istemiyorum. Umarim zamanla, ameliyatsiz ya da ameliyatla, sagliginiza kavusursunuz...

Özgür.

anzel mesajını yeni okudum evet bende ameliyat oldum geçen sene ünsal domaniçe ameliyat oldum..23yaşındaydım...derecemde 45 ti şuan daha iyiyim ve her geçen gün sanki ameliyat olmamış gibi iyi hissediyorum kendimi çok yorulmadığım sürece herşeyi yapabiliyorum geçmiş olsun tekrar anzel!..

Anzel, Azmi Bey'e neden sana beklemeni tavsiye ettigini sordun mu? Anladim riskten bahsetmis, ama biraz daha detayli bir aciklama isteyebilirsin. Sorarsan cevaplar. Sormazsan detayli konusmaz. Cerrahlarla olan diyaloglar genelde boyle cesitle nedenlerden dolayi. Riskin turu nedir tam olarak? Felc'ten (norolojik komplikasyonlardan) mi yoksa baska bir riskten mi bahsediyor? Omurganin hangi bolumu etkilenmis durumdu skolyozdan? Eger sirtindan ameliyat olman gerekiyorsa, oldukca zor bir mudahale; ciger sondurup, gogus bosluguna girmeleri gerekiyor. Benim kaburgami da kirmak zorunda kaldilar. Oldukca agir ve acili bir ameliyat--acik kalp ameliyatindan beter. Ve Azmi Bey bu kadar zorlu ameliyatlari anladigim kadariyla sifir hatayla yapiyor. Bel bolgesine mudahale etmek daha kolay. Ama sirtindan ameliyat olman gerekiyorsa, cerrahi cok dikkatli sec.

skolyozda ssk da bikaç ameliyattan sonra haccettepede emre acarogluyla tanışdım uzmanlıgından profluguna kadar tanır bilirim alçak gönüllü hastalarına birer robot gibi davranmayıp öyle görmemesi beni dinlemesi elini alnıma koyupda ailemden biriymiş gibi şevkat göstermesini hiç unutamam çok agır oldugum zamanlarda odama yogun bakım ünitesini kurabilmek için zorluklar yaşamasını sabahlamasını unutmam düşün aklına geleni sor hiç bi tereddüt yaşama derdi hep yaşadıgım bi çok şanssızlıga ramen doktorumu seviyorum emre bey skolyozdada çok iyidir tavsiye ederim

Ben bir kaç ay önce ünsal domaniç'e gittim. Adını çok duymuştum. Ben derecemi 80 olarak biliyordum ama 105 olarak tespit etti. 27 yaşındayım. Buna rağmen beni ameliyat edebileceğini söylediyse de ben cesaret edemiyorum. Sadece niyetim ilerde sağlık problemlerim olacaksa, ameliyatı düşünüyordum. Bana göre şimdilik gerek yok allaha çok şükür...
Ben ünsal beyi tavsiye ederim..

selam bende bir skolyoz hastasıyım derecem yasıma göre cok yüksekti ama allaha sukur çok gec olmadan farkettik ve prof:azmi hamzaoğlu na gittim arkadaşlar 60 derece olan skolyozumu 0 a indirdi ve yaşım 11 benim ameiyatım 8 saat sürdü diyebilirimki adam mucize yarattı hic olmamıs gibiyim beni hayata döndürdü bence onun hakkını yemeyin adam şaheser yaratıyor ve bunun karşılığıda fazla olması gerek zaten bu doktorun adını googleye yazın ve hayatını okuyun dünyada 5 taneden biri arkadaşlar hepinize tavsiye ederim mütiş ötesi bir doktor sırtımda neredeyse iz bile kalmadı diyebilirim bu doktor bu ameliyatı ayda 140 kere yapıyor diye okudum kısacası(MÜTİŞŞŞ) ALLAH HEPİNİZİN YARDIMCISI OLSUN

azmi beye de gittim florance n.... hastahanesine cüneyt şara da gittim interme de nişantaşında 2 yıl önce 370 ytl ye omurga röntgeni çektirdim el insaf ünsal domaniçe de gittim ancak başarılarının yanında hayat şartlarındanmıdır nedir kişiliklerindenmidir nedir.. hasta psikolojisine önem vermeyen ve maddiyata çok değer veren, ama bir o kadar da başarılı doktorlarımız.
ünsal domaniçe ameliyat olmanızı tavsiye ederim.
bana gelince ben izmirliyim ve egede tek olan 9 eylül üniversitesinin rektörü emin alıcı'nın bir zamanlar öğrencisi olan yaşı 43 bu arada tıp fakültesini en iyi derecede bitirmiş ingilterede master yapmış Mustafa Nuri EREL'i öneririm. kendisi izmirdeki el ve mikro cerrahi hastahanesinin kurucu üyelerindendir. paraya çok değer vermez, ki özel hastahanesinde bedava muayane olmuşumdur tam 5 ke.z bu adam ve ekibinin altına yattım harika iş çıkardılar inci gibi omurgamı dizdiler sıfır olmadı ama yine de iyileştim sıfır olamazdı zaten

izmirdeyseniz mutlaka bu doktora gidin. isteyen varsa bu doktorla muhatap ettiririm aracı olurum. istanbulda hangi ortopedi servisine giderseni gidin bu doktorun ismini söyleyin bakın size ne diyecekler

örn.göztepe ssk

yok

merhaba arkadaşlar bende skolyoz + kifozkolyoz hastsıyım gitmedigim hastane doktor kalmdı benimki ilerlemiş %80 derece bu riski alabilecek hiç bi doktora raslamadım taki azmi hamzaoglunu bulanakadar ona gittigimde onun için hiç sorun olmaya cagını hallede bilecegini we hemen olmam gerektigini söyledi yoksa ilerde daha büyük sorunlarla karşılaşacagımı söyledi we hemen florans naytingere gönderdi yatış günüm bile ayarlandı tam herşey yolunda derken bu illetten ensonunda kurtulacam derken azmi bey yanına cagıdı we yapılan araştırlamalarda benim bu ameliyatı karşılayacak maddi durumum olmadıgını 100 binytl çiwarında bi masraf olacagını söyledi ben bu parayı wermiycegimi söylememle azmi beyin odadan cıkması bir oldu yani anlayacagınız herşey maddiyat paraniz warsa olmıycak diye bişey yok eger yoksa kale bile alınmazsınız we bunu yapan dünyaca ünlü herkezin örnek aldıgı biri olunca insanın zoruna o gidiyor neyse herşey kader kısmet...

merabalar.ben azmi beye giitim ancak ameliyat pahalı olduğundan onda ameliyat olmadım.
Kartal eğitim we araştırma hastanesinde 8 saat süren başarılı bir ameliyat geçirdim.şuan gayet iyiyim. Ortapedi 1 bölümündeki uzman doktorlar tarafından ameliyat oldum.gayet derin araltışmalar sonunda ameliyata alındım.5 uzman doktor girdi operasyona.6 adet platin wida takılı omurgamda. Hafif bir iz war ama rahatsız edici değil.tawsiyem iyi araştırın.benimki % 55 di ameliyat sonrası % 6 ya kadar düştü.şuan rahatım sadece dikkat etmek çok önemli.kendine bakmazsan o zaman ağrı filan yapıyor.ameliyattan sonra rutin kontrollerde çok önemli. öncelikle kormyın araştırın we doğru kararı werin.çünkü;sağlık ihmale gelmez.doktorlar bana; ameliyat olunmadığı taktirde ileride nefes alma güçlüğü, yürüme zorkuğu,akciğerlere baskı artması gibi şeylerin olabileceğini söylediler. Bu nedenle doğruyu seçicek olan sizlersiniz.ben hastanemdende doktorlarımdanda gördüğüm muameledende çok memnunum.fazlasıyla ilgilenildim.

en iyi hocayı bulun

arkadaşlar skolyoz üzerine tedavi olmak isterseniz.
Ankara İbni Sina Hastanesin de Prof.Dr.Tarık YAZAR VAR.
OMURGA ÜZERİNE SKOLYOZ ÜZERİNE ÇOK BAŞARILI BİR HOCA

bende skolyozdum. büyük bir başka üniversitede yanı tadavi oldum ama istediğim başarıyı bulamadık.
Bir Dr.Hocamız Tarık Yazar Hocamla görüşmüş.beni Tarık HOcama teslim ettiler iyikide etmişler Allaha şükür sağlığıma kavuştum. Platin takılmadı.
Vep tıar diye bir set takıldı. Çok iyiyim sağlık ve solunum sorunlarımın ortaddan kalktı.

Allah Prof.Dr. Tarık Yazar hocamdan ve vesile olan herkesden razı olsun

goog la Prof.Dr.Tarık Yazar Yazınca direk karşınıza çıkar zaten

arkadaşlar

başka hastanelerde başka doktorlar kızımı 4 defa amaliyat ederek ancak düzeltebilecekken, azmi hamzaoğlu benim 9 yaşımdaki kızımın 4 ameliyatınıda aynı anda yapmış ve çok mükemmel bir sonuç çıkarmış bir doktordur. Kızımın hiç bir sağlık problemi kalmamıştır.

Konuyla ilgili tüm detaylar: http://www.engelliler.biz/forum/sag...iyat-oncesi-ve-sonrasi-skolyoz-resimleri.html

her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. türkiyede hatta dünyada azmi hocadan daha iyi skolyoz amaliyatı yapan birini tanıyormusunuz. duydunuz mu? ben azmi beye gitmeden önce tam bir ay boyunca en iyi doktoru araştırdım ve tüm araştırmalarım azmi hocaya çıktı. her işin bir erbabı olduğu gibi bu işinde erbabı ustası azmi hamzaogludur.

azmi bey bana yüzlerce binlerce lira para verse bana bu reklamını yaptıramazdı. ama kızım hergün gözümün önünde.ameliyattan sonra cap canlı cıvıl cıvıl mutlu huzurlu neşe dolu bir kızım var maaşallah.

ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz.

Prof.Dr.Azmi Hamzaoğlu?

Prof.dr.Azmi Hamzaoğlu ile ilgili öğrenmek istediğim bir kaç şey var arkadaşlar.Muayene ücreti ne kadar?Ssk geçerli mi?Birde çok meşgul bir doktor olduğunu duydum.Acaba vakit ayırıyor mu en azından derdinizi anlatacak kadar??

Arkadaslar Azmi Bey bildigim kadarı ile ekibi ile beraber çalışıyor. Hekimliğinin çok iyi olduğunu ( en azından dertlerine deva olduğunu ) çevremdeki birkaç insandan duydum.
Şimdi şöyle düşünün ; ülkenin en iyi ortopedi uzmanısınız , birçok hasta sizi tercih ediyor. Bu arada siz hem hastalarınızı muayene ediyorsunuz hem ameliyat. Ve bildiğim kadarı ile yurt dışından gelen taleplere cevap vermek üzere zaman zaman yurt dışına da gidiyorsunuz. Ve gün sizin için de 24 saat.
Hal böyle olunca gireceği ameliyatlarla ilgilide seçici olabiliyor. Bazen çok tanınmış kimselerin ricasını kır(a)mayarak , bazen paralı kişilerin talebini kır(a)mayarak...
Riskli gördüğü ameliyatları pas geçmediğini de duymuştum.

Empati yapacak olursak biz olsak ne yapardık , nasıl yapardık ?

azmi hamzaoğlu türkiyede ve dünyada nerdeyse 1e gelen bi dr dur. yurt dışından özel uçak gönderip adamı ameliyata götürüyorlar :) emin alıcıyı bile geçmiştir şanı dünyada :) azmi hamzaoğluna gitmiştim 2003 yılında ssk ile anlaşması vardı hastanenin ama röntgen çektrmk için gün veriyorlardı en az 1 ay sonraya özel çektirmemiz istendi 1 röntgene o gün için 3 milyar verdik :( ben sıra beklerken ssk ile anlaşması bitti ve ameliyat olamadım.emin alıcı beni çooookkk önceleri başından savmştı şuna gidin buna gidin falan die yapamam demedide anca başından attı.azmi hamzaoğluna yaptırabilirseniz çok şanslısınız inşallah iyi sonuçlar alırsınız

Benim anlamadığım olay Azmi Hamzaoğluna müyane için 2007 yılında hacattepeye gittim ama bana Azmi hoca çocuk skolyozlarına bakıyor dediler senin yaşın geçmiş (yaş 27) bakmıyor dediler bende Ebra acar'a bakındım emarlara falan bakıp eğrilik ilerleyebildiği kadar ilerlemiş yaşlandıkca birkısım daha ilerler dedi. 1 sene sonra tekrar gel dedi ama ben gitmedim.
Benim demek istediğim doktorlar insanları hastalığından dolayı aydınlatmıyacaksa randövü veripte insanları uğraştırmayacaklar.

SimaL;
bircok doktor azmibeyı zaten cekemıolar dıyeyım sana halk dılınde cunkı turkıyenın en ıyı doktorlarndan bende rızelıym ve 1991den berı azmı beyn hastasıym para canlısı asla dııl benm aılem cıftcı yanı gelırımız cay fındık fln filan ve bız kredı cekıp azmı beye gıttık amelıyat olma sansını goz onunde tutarak.. neyse gıttım ve azmi bey bana skolyoz fılmı serılerını cektırdı şişli florancede cekldm ve benden fılmın yarı parasını aldı para canlısı olsa o paranın hepsını alırdı ve kendı muayene parası olan 350 tl yı bıle almadı azmi bey asla para canlısı bı doktor dııldır.. dusun mesela ben amelıyat olmak ıcın kemıgım tamamen sırtmdan yok olsn dıe gıttm azmı bey 2 cm duzelme olur o kadar kucuk bı pay ıcın bu acılara deymez bence ama karar senındedı eger para canlısı olsaydı amelıyatımı kesn yapardı cunkı o amelıyat 80 mılyar şişli florancede ama azmı bey benı ve olacak agrılarıma deymıcegını söledı sımdı karar ver bence

selam

ben Azerbaycandan katiliyorum bu siteye. Burda ortopedi konusunda turkiyedeki kadar basari var diyemem/zaten bu yuzden surekli tedavi oldum ama pek pek ise yaradi soyleyemem.
23 yasindayim. dogusdan skolyozluyum. bizde daha yeni baslandi skolyoz ameliyati. ama acikcasi ban kendimi emanet edemiyorum doktora.
azmi hamzaoglu hakkindaki yazilardan cesaretlendim dogrusu .ama maliyyeti ne kadar bilemem .allah hepimizin yardimcisi olsun. insallah bende ameliyat olunup sagligina kavusan insanlardan olurum. amin.

her kese saglik diliyorum. cunki o oyle bi seyki insan deyerini ancak hasta olunca anliyor

merhaba ben skolyoz icin amerikaya gittim amerikada en iyi skolyoz ustasi azmi bey oldugunu soylediler ALLAH kısmet ederse Azmi beye ameliyat olacam

merhaba
kardeşim skolyozunu fark ettiğinde 17 yaşındaydı.İlk olarak numunede muayene edildi.Seyrini takip etmek istediler.4 yıldır senede 1 yada 2 kez filmleri çekilyor ölçülüyor.Bu seneye kadar açının fazla olmamasından dolayı takibe gerek duyduklarını düşünmüştük..ocak ayında filmi gören yeni asistan, laboratuarda ki uzman, başka bi doktor daha neden korse vermediklerini filan sordu..Hastalığın seyrini takip etmek ne kadar uzun sürüyor? eğitim araştırma hastaneleri bunun için uygun değil mi diye düşünmeye başladık..kaygılıyım da daha önce Azmi Hamzaoğlunun korseyle düzelttiği hastalarından birinin aynı günün sabahına başladığı açıya döndüğünü biliyorum..skolyozun gerçek sebebi hakkında genel fikir nedir ki? gündelik hayatta açı değişimlerini kontrol edebilmek için ne yapılabilir?

Teşekkürler
feri

Üst Alt