Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Skolyoz için Azmi Hamzaoğlu'na gittim..?

• Konbuyu başlatan SimaL
  • Başlangıç tarihi
mrb arkadaşlar bende azmi beyin hastasıydım.7 yıl oldu ameliyat olduğum.sadece skolyozum yoktu, omiriliğimde zedelenmede vardı.ben çok şükür sigortalı dönemde ameliyat oldum.yoksa altından kalkılmazdı.ben çıktıktan sonra anlaşması bitti.muaynanesine gittik.ona kadar gezdik tabi bi çok doktor.ama Allah razı olsun ondan ve diğer doktorlardan.ben 1 hafta arayla 2 ameliyat oldum.1. ameliytım 9 saat 2.ameliyatım 16 saat sürdü.suan 19 platinim ve yapay omurgam var.ama çok iyiyim.kontrollerıme mehmet beye gidiyorum.yıne o hastanede.ama ben çok memnunum.rabbim herkese şifa versin.ama eğer imkanınız varsa bence gidin.

Selam.Sana tavsiye ederimki Dikmen Özel 29 Hastanesinde prof.dr.Emre Acaroğlu var. Ben11 yaşındayım temmuz 2010 da ameliyat oldum orda benden 12 milyar civarında bi şey aldılar sana da tavsiye ederim.Birde istanbulda Teoman Benli var.GEÇMİŞ OLSUN.

SLM Nasibe. Bende Temmuz 2010 da Emre Acaroğluna oldum hiç bir sıkıntı yaşamıyorum şimdi.Sanada tavsiye ederim. İnşallah sende memnun olursun.Şimdi çok iyiyim.GEÇMİŞ OLSUN.:)

vision;

Dediğiniz doğru olabilir ama Azmi beyin eleştirlecek yanları da yok değil. eğer öyle olsaydı bir ameliyata sadece 100 milyar bıcak parası istemez.. , 10 TL lik bir röntgene 300 milyon lira istemez , paranızın olmadığını anlayınca arkasını dönüp gitmezdi..

Doktor Azmi Hamzaoğlu'na ameliyat olan var mı?

Arkadaşlar içinizde Azmi HAMZAOĞLU na ameilat olanınız varmı.

Yazılan mesajları okuyamadım.
Azmi Bey'e ben de ameliyat oldum. Inanılmaz iyi bir insan ve doktordur. Sadece kendisi değil, birlikte çalıştıgı ekibi de o dönem Türkiye'nin en iyisi sayılıyordu.
Bununla birlikte insanüstü bi yogunlugu var. Ben ameliyat oldugum dönemde, acil şekilde onu yurtdışında katıldıgı bi seminerden getirmiştik ve sadece Azmi Bey'i ameliyata sokmak için bir ev parası harcamıştık.

arkadaşım derecen kaçtı ? ameliyatın kaç saat sürdü ? yoğun bakımda kaldın mı ? hastanede kaç gün kaldın ? ameliyat öncesi ve sonrası yaşadıklarını paylaşa bilirmisin 13 aralıkta nasip olursa bende ameliyat olacağım hayırlısıyla inşallah.biraz endişeliyim.yaşadıklarını paylaşırsan çok sevinirim...

simal;

arkadasım azmı beye bende seneler öncesinden gitmiştim daha 15 yasındaydım gittigimde banada ameliyatın cok rısklı demıstı olamasın demısdı hatta ve hatta gec kalınmıs bile dedi suan 30 yasındayım ıkı sene önce onun ögrencisi olan ahmet alanaya gittim sadece bi muayeneyle olabilme ihtimalımın olacagını söyledi bende bi kac tetkik istedi ancak cogo ssk hastaneerinin yaptıgı tetkikleri begenmedigini haccetedeki üniden kabul edebilecegini söylemışti

Allah merhamet etsin o doktorlara, bu ameliyatlar için dünyanın parasını alıyor.
Bu ameliyatlar çok riskli olmasına rağmen ve çok önem arz etmesine rağmen , doktorların gözünde hala para var, paran yoksa tedavi yok...
Bu bir estetik ameliyatı değil, hayat memat meselesi...
Bu kadar vicdansız olmalarını anlamıyorum...

Sevgili Azmi Hamzaoğlu hakkında yazılan olumsuz düşüncelere kesinlikle katılmıyorum. Türkiye'de bu alanda büyük başarılara imza atmış en değerli doktorumuzdur kendisi. Skolyoz hastasıysanız ve sağlığınıza biran önce kavuşmak istiyorsanız kendisinizi değerli doktorumuz Azmi Hamzaoğlunun başarılı ellerine bırakınız.

gten;

arkadasım, trilyonlar kazanan (evet trilyon) hipokrat yemini etmiş bir hekimin ; 0 kadar parası yok diye bir hastasını kustahça (evet kustahça/ cahil eğitimsiz ve anlayışı kıt biri değilim çok şükür) başka şehirden gelip özel muayenehanesinde parasını verdiğim halde saatlerce bekleyip başından savması doğru bir hareket mi sence ?

Şu an Sakarya eğitim ve araştırma hastanesinde çalışan Kamil Çağrı Köse hocama 1-2 aya ameliyat olacağım kısmetse.Kendisi omurga cerrahisinde TÜRKİYE de otorite. Alttaki linkteki video yü izleyen de insanlık neymiş görün

http://m.youtube.com/watch?v=ZUdhZ0l9g4k

Gokhan Sozumcetin'e ;

Bunun (başından savması ve küstahça davranması) doğruluk payına asla inanmıyorum. Hastamızı 5 yıl önce sevgili Azmi Hamzaoğlu'na teslim ettik. O süreçte her türlü mora,l motivasyon gerekli tüm maneviyatıyla yanımızda oldu. Kendisi örnek alınacak bir doktor olmasının yanı sıra maddiyatı değil hastanın biran önce iyileşmesini ilk sırada görüyor ve o şekilde davranıyor. İnsanları tanımadığınız gözünüzle bizzat görmediğiniz sürece kulaktan dolma bilgilerle yargısız infaz yapmayınız. Bol sağlıklı günler diliyorum.

gülten hanım size katılıyorum. çünkü yargısız infaz edenlere daima karşıyım. kimseyi içine girmeden anlayamazsınız. benim bir sözüm vardır. sevgi tıpkı bir güle benzer rastgele tutarsanız dikenleri batar. yapraklarını açarsanız duyguları akar diye. kimse uzaktan dolma sözlere kanmasını istemem

Kifoskolyoz olan BENİM Muayeneye giden de bizzat benim!!!!

Ne kadar çok Azmi bey taraftarı varmış.... Sanki yalan söylüyorum da !!!!

azmi hamzaoğlu muayenehane tecrübemiz

Ben de bir tecrübemi paylaşmak istiyorum.

4 yaşındaki oğluma skolyoz teşhisi konulduktan sonra farklı farklı doktor önerileri alınca konunun eniyisi olan Azmi beyin kafamdaki soru işaretlerini giderecegini düşünüp eşimin mualefetine rağmen nişantaşındaki muayenesine gittik. Bize skolyozun gelişimini ölçmek için 2 ay sonrasına çalıştıgı hastanede randevu verdi. 2 ay+1 ay (kendisinin ameliyat ve kongre toplantıları vardı) 3 ay sonra çalıştıgı hastaneye gittik. Muayene öncesi istedigi eos çekimi icin bize doktor beyin daha önce % 50 indirim yapılacak ibaresine ragmen 500 yerine 1200tl ödedik, ne hikmetse yönetim kurulu indirimleri kaldırmış ve o 3 ay icinde zam gelmiş ve bu çekim başka biryerde yapılamazmış zaten bu cihaz başka yerde yokmuş(?). yapıcak bişe yok randevuya kalmış yarım saat oğlumuz için feda olsun dedik çektirdik.
Başladık randevuyu beklemeye,tam 3 saat, 1dk. bile eksik değil tamıtamına 3 saat. Zannedersin ki bir artisttin menejeri gibi ortalıkta dolaşan asistanların kimi neye göre aldıklarını bilmediğim için sinirden çıldırma noktasına geldim zira bizim randevumuz 4 de olmasına ragmen 5 deki bir hastayı alabiliyorlardı (bir dizi oyuncusu ve oglu). Tam 3 saat sonra kucagımda uyuya kalmış oğlumla muayene odalarından birine alındık (yan yana bir sürü oda var hepsini doktor sırayla dolaşıyor).
Neyse dedim şimdi doktor geleçek bütün bu sinir harbine değecek çünkü 3 ay boyunca bu randevuya bel bağlamışım. Azmi bey odaya girdi ayaklarını sürüye sürüye (belliki çok yorgun). ne bana ne eşime nede kucagımda uyuyan çocuguma baktı yada kuru bir merhaba dedi. Direkt asılı röntgenlerin yanına gitti ölçtü biçti "ameliyat" dedi ve asistanını çagırdı "bilgi ver"dedi ve gitti
odada toplam 5dk bile kalmadı bizden istediği başka tahlillerin hiçbirine bakmadı bile (tahlilleri çalıştıgı hastanede indirimli yaptırmamızı belirtmiştiki tahmin edersinizki o da gerçekleşmedi). Nası yani oldum ben buraya kafamda soru işaretleri için gelmiştim sonuç daha çok ???????? Bir ssk hastanesinde bile daha fazla ihtimam alabilirsiniz yani.
Yorum sizin. Kendi adıma kafamda netleşen sadece bir şey oldu: ben oğlumu umursayıp gözünün içine bakacak ve en azından bir merhaba diyecek doktor arıyordum, bulamadım!

Anlattığınız tüm olayı bire bir - BİRE BİR - tekrar söylüyorum BİRE BİR aynen yaşadım. Tek bir cümlem bile sizinkinden farklı değildi inanın. Onca beklememize rağmen gelirken yüzüne takındığı o surat ifadesi, yanındakiler, söylemleri, bakışları, konuşmaları,tavırları vs vs vs..

Kafamda bir dünya soruyla gittiğim, belki bir ümit, en azından bir kaçına cevap bulabilirim umuduma karşılık, sorularıma sorular katan o günü unutamıyorum. Düştüğüm karamsarlığı unutamıyorum.

Aradan yıllar geçti ( 2007 ) ve ben " maliyetsiz " Murat Bezer'e ameliyat oldum. ( 2012 )
Güvende, sağlıklı, umutlu, mutlu ve daha güzelim.. :)

Geçmiş olsun dileklerimle.

geçmiş olsun canım.bende daha güzelim demek isterdim :) derya dinçere tam 3 ameliyat oldum.ona rağmen skolyozum tam düzelmedi.tabi ben 90lı yıllarda oldum ameliyatları.tıp okadar ilerlememişti :)) şimdi skolyoz hastaları daha şanslı.ameliyatlarda eğrilikleri daha çok düzeltiyolar artık

Benim de tam anlamıyla düzelmedi, çünkü ameliyattan önce ileri derecedeydi. Daha aza indirgendi diyebilirim. : )

Güzel bak, güzel gör.. : )

Sevgilerimle,

belliki sizin tuzunuz kuru. biz de cocugumuzu azmi beyin ellerine teslim etmek istedik ama adam suratımıza bile bakmadı

DİLEK KEREM KAYA;

Diliniz zeval görmesin... ben de bu şekilde yazdığımda insanlar tepki gösterdi.. sanki avukatları

Sizin yaşadığınız muayene olayının % 95 lik kısmı benim yaşadığımla birebir aynı...sanki kelimesi kelimesine benim yaşadıklarımı siz benim ağzımdan yazmışsınız..

Haydarpaşa numune hastanesi doktorlarından ŞEVKİ ERDEM demişki "ben doktorum amacım çok para kazanmak olsaydı tüccar olurdum doktor değil" bu zamanda böyle idealist doktorların sayıyla gösterileçek kadar az olması bu meslegin geldigi noktayı gösteriyor.Doktorluk artık karaborsada,paran varsa tedavi olursun yoksa hiçsin.Ülkemizin degerli doktorları ne kadar kendilerini geliştirip aşama kaydetmişlerse bir o kadarda geldikleri yeri unutmuşlar malesef.İnşallah bende oglumu Şevki beyin degerli ellerine teslim edecegim.

Prof.Dr. Azmi Hamzaoğlu'na ameliyat olacağım. Hakkındaki düşünceleriniz nedir..?

Arkadaslar amelıyat olacam azmi hocadan herhangi kotu birşey duydunuz mu? Ayrıca Fulya florance nightgale de olacam herhangi bir bilgisi düşüncesi olan var mı açıkcası korkuyorum

dilek hanım dr seciminde cok basarılısınız inşallah yanılmayacaksın biz 2009dan beri şevki hocanın hastasıyız once kayseri erciyes tıp fakültesindeydi hiç onu bırakmadık ve hep memnun kaldık Allah yardımcınız olsun

Merhabalar ben 10 yıl önce ameliyat oldum eğriliğim arttı tekrar ameliyat olma şansım varmı acaba

Merhaba,

Platinleri çıkarmışmıydınız ? Neden arttı acaba?

Platinler takılı iken nasıl eğilme devam edebiliyor anlayamadım. :S

Kendi doktoronuza göründünüz mü ?

2003 yılında Florance Nightingale hastanesinde Azmi hoca Mehmet Tezer ve Ömer Karatoprağın de dahil olduğu 12 muhteşem doktor girdi ameliyatlarıma 12şer saat süren 2 ameliyat doğuştan skolyoz var çok yüksek derecelerdeydi şuan normal bir skolyoz hastası seviyesinde görünüyorum 2 platin 9 vida bir sürü şey var sırtımda neyse Azmi hoca hakkında yazılanları okuyunca kayıt oldum bu foruma Gerek Azmi Hoca Gerekse Mehmet hoca Türkiyenin ve dünyanın en iyileridirler azmi hoca beni 10 yıl sonra tanıdı hemde odasına girer girmez sarıldı bana muayne ücreti röntgen bunları çok cüzü fiyatlara çektirdi hatta burda çektirmeyin gidin devlet de çektirin bana getirin boşuna para vermeyin dedi Bu adamlar Mübarek insanlar şifa dağıtıyolar verdiğimiz her kuruş analarının ak sütü gibi helal olsun

2003 yılında ben de Azmi Hamzaoğlu'na gittim. Şişli deki özel muayenehanesine. Birden fazla doktor beraber kiralamışlar. arka tarafında da kendilerinin her röntgenden pay aldıkları bir röntgen kısmı kurmuşlar , gelen hastaların %99 unu burada röntgene alıyorlar.
Normal sadece muayene o zaman 450 TL idi düşünün. Röntgen ise 1000 TL idi ... 12 sene önce...
Bizden fazla para çıkmaz diye yani bizi yolamazlar fazla diye saat 13:00 deki randevuya bizi 15:00 de aldılar. Sırf fakiriz diye. Önce zenginler tabi.. Yolunacaklar dururken bizi napsın ki .
Ben de muayeneye zor para bulduğum için röntgeni florance Naitingale hastanesinde çektirdim. özel de yine sırf kızmasın diye.. apar topar aynı gün yetiştirdik gösterelim diye. Aldı eline röntgeni. tamam baktım seneye tekrar gelin dedi. bizi çıkarttı dışarı.
Hayatımda bu kadar aşağılandığımı hatırlamıyorum.
Ha demişsin ki 10 sene sonra beni tanıdı. Beni de tanıdı İstanbul omurga konferansında. fellik fellik kaçtı benden. KAÇTI !!!

Sonra Dünya'nın en iyi doktorlarından olan Kamil Çağrı Köse hocamı tanıdım. hiç bir ücret talep etmeden beni ölüm riski fazla olan bir ameliyatla sağlığıma kavuşturdu.
Derecen fazla değilse artık bu ameliyatları her omurga cerrahı yapıyor neredeyse... Ama benim ameliyatı yapmaya yürek ve bilek ister..
o yürek ve bilek AZMİ HAMZAOĞLU nda yok ama KAMİL ÇAĞRI KÖSE HOCAMDA var....

Bir de bu insanlar mübarek demişsin... YALAAAAAAAN EN ÇOK DA BU SÖZÜN BENİ KIZDIRDI VE YAZMA İSTEĞİ DUYDUM.
Esas Mübarek olan gece saat 02:30 lara kadar hastanede hastalarını kontrol eden ve sadece Allah razı olsun demelerinden başka bir şey beklemeyen KAMİL ÇAĞRI KÖSE hocamdır.

Merhaba
gökhan bey bende sizin yaşadıklarınızı aşağı yukarı aynı şekilde yaşadım ve size sonuna kadar katılıyorum.masrafları saymıyorum rahatsız olan oğlum 4 yasındaydı ve bizi randevu saatinden 4 saat sonra muayeneye aldılar (bizden sonra randevusu olan ama belli ki bizden daha varlıklı olan hastalara öncelik tanındı)oğlum kucağımda uyudu.azmi bey içeri girdi bir merhaba bile demedi bizi tanımayı bırak hastanın kim olduğunu bile sormadı röntgene baktı ameliyat dedi çıktı gitti bu kadar.bende o aşağılanma duygusunu iliklerime kadar yaşadım ve lanet olsun dedim.boğazlarından geçebiliyorsa ben hakkımı haram etmiyorum ama bunda da bir hayır varmış diyorum ve şevki erdem gibi sadece iyi bir doktor değil insani duyguları olan bir hekimi bulmamıza yaradı.

çok haklısınız. Dilek hanım.
insanlar bi de böyle övmüyorlar mı , işte buna çok canım sıkılıyor.

Üst Alt