Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Son Atlama! [O an]

akyıldız01

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
31 Temmuz 2011 sabahıydı.16 yaşındaydım..O sıra havalar çok sıcak olduğu için yayladaydık.

Saat 11 gibi canımız sıkılınca arkaslarla ve ailemle yüzmeye gittik.Bi saat sonra falan bi abi geldi bizle yüzdü biraz sonra birazcık yükseğe çıkıp 1 metrelik suya balıklama atladı hiçbir şey olmadı çıktı , 2 dk sonrada ben gittim oraya.Normalde 1m suya hayatta balıklama atlamazdım ama o an hiçbir şey hissedemiyordum düşünemiyordum çıktım ve direk atladım suya balıklama.

Atladıktan sonra hiçbir şey hissetmedim en ufak bi acı bile , sadece hareketsiz kaldım.Suyun içinde en az 2 dk kaldım kimse çıkarmadı şaka yapıyorumdur diye en son kardesim çıkardı tam boğulacakken babamla bırlikte kenara aldılar.

Hiçbirsey hissetmiyrdum ağrı bile.Kollarımı kaldırmaya çalıştım çok az kalktı bilekte hareket yoktu kırılmış gibi sarkıyordu.Ne olduğunu bile anlamadım.! saat öyle ambulans bekledim , hemşireyi görür görmez dedim hep böylemi kalacam ? Yok canımm2 aya düzelirsin dedi bdende inanmıştım :( Sonrası yoğun bakım zaten onlarıda anlatırım bi ara :D

geçmiş olsun kardeşim herşeyde bir hayır vardır

Geçmiş olsun, Allah şifa versin kardeşim..

geçmiş olsun kardeşim. şimdi nasıl yazıyorsun. iyileştin mi. inş. iyileşmişsindir

bunda da var bi hayır canım kardeşim yoksa senin gibi bi adamı tanıyamayacaktım ;) seviliyosun her daim

Aynen benim durumda oyle oldu...adamin biri atladi cikti..ben atladim kayaya carpti basim..suyun yuzeyine ciktim..t3 u kirmisim ben de...baliklama atlayip t3 u kiran hasta da seni gordum dediydi doktor...kisaca felc buldu beni de...

Çok geçmiş olsun. Her şerde bir hayır var.

herkese çok geçmiş olsun allahım herkese hayırlı şifalar nasip etsin ve kimseyide hor görmesin çok iyilik yaptığı için bu devirde kime çok iyilik ve iyi davranırsan kötüsündür saygılar

çünkü ben bir arkadasıma sevdiğim hemde iyilik yaptım beni kötüledi kardeşim neymiş efendim çok karışıyormuşuz seni sevdiğimiz için sana zarar gelmesin diyede anlayan yok maresef

Bsyc

Kollar nerdeyse eskisi gibi parmaklarda hareket yok ama herşeyde kullanıyorum.Göğüs aşağısına kada his hareket var ondan aşağIda his hareket yok.2 tuvaletimide hissediyorum

Üst Alt