Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Soru] Sağlık raporu talebimde, polio sekeli oldugum halde EMG istediler..?

vuslat_681

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
2022 için devlet hastanesine gitim ortobedi sol alt ve üst hafif derece polio sekeli not düştü asıl kafama takılan noroloji doktorunun sakakatlıgımda gözle görülebilir derece oldugu halde görmezden gelip beni fakulte hast. emg için sev etti arkadaşlar bu emg hastalıgımı ölçmek için şartmı yoksa doktor beni başındanmı savmak istedi

Senin için ortopedist belirleyici olacaktır bence. Nörolojinin talebi sana zarar vermez. Aksine, raporunun itiraz edilemeyecek derecede dayanağa sahip olmasını sağlar. Bence tereddüt yaşamana gerek yok.

aksine ortopedi doktoruna teşekkür etmelisin biz engellilerin almış oldukları raporlarda bir veya birden fazla doktorun görüşü ve hastalığı bağlayıcı özellikleri paylaşması ve hastalığın derecesini yükseltmeye yarar,

O bakımdan senin emg de kaslara iletilen sinyallerin takibine bakacaklar ve almış oldugun rapor emg ile yükselecek ve vergi indirimi için ankaraya gittiği zaman daha sağlam olacaktır bende aynı şekilde oldum benim vergi indirimi yazım hastahanede yazıldı ankara daki kurula gitmeden emg yüzünden birde dua etkki fakülteye gönderilmişsin normal hastahaneler sallamaz .

iyi akşamlar

vermiş olduğunuz bilgiler için tşk. ederim.

Üst Alt