Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şu anda okumakta olduğunuz kitap ?

ATATÜRK / Lord KINROSS

Bilinmeyen Hitler / Aytunç ALTINDAL

Hala öfke ve motivasyon kitabındayım ama şükür ki az kaldı adım adım :)

Öyle elbette kitabı "yaşamak daha önemli" ama kitabı bitirmekte mutlu ediyor insanı en azından benim için öyledir :)

F.Louisa Barclay (Kalp Sızısı)
Tatilde bitirmeyi düşünüyorum inşallah. 🙂

Güzel kitap ama şu uzaylılarla iletişime geçtikleri , uzaylılar ile ilgili olan bölümler beni biraz sıkmıştı ve kitabı yarım bırakmıştım.

Bence o kısımlar kitaba değişik bir hava katmış. Şu an yarılamış durumdayım,bitirmeden bırakmayı düşünmüyorum :)

Arkadaşlar , telegram da e-kitap grupları var. Oradan binlerce kitaba ulaşabilirsiniz ,kitaplar epub, pdf ve mobi formatında , telefonunuza ReadEra uygulamasını indirerek kitapları okuyabilirsiniz(ücretsiz bir uygulama)

Önceleri e-kitap normal kitabın yerini tutmaz o tadı vermez diye düşünüyordum ama e-kitap okumaya başlayınca normal kitap okumaktan daha pratik ve daha keyifli olduğunun farkına vardım.

Hem kitap satın almak için para harcamıyorsunuz hem de bazen bir kitap satın alırsınız kitaba başlarsınız ama hoşunuza gitmez sırf satın almış olduğunuz için kitaba devam etmek ve kitabı bitirmek gereksinimi duyarsınız. E-kitapta öyle bir durum yok hem ücretsiz hem de kitap hoşunuza gitmezse başka bir kitaba başlayabilirsiniz. Sonuçta binlerce alternatif kitap var.

Telefonumdaki ReadEra uygulamasından ekran görüntüleri. Epub formatı çok güzel , sayfayı değiştirmek için ekrana dokunup sola çekmeniz veya bir defa sağa tıklamanız yeterli , pdf gibi aşağıya doğru ilerlemiyor.

Son düzenleme:
Camdaki kızı bitirdim. Dizisi ilgimi çekmiş hemen de sezon finaline girmişti. En az 3 sezon dizi bitecek sonunda ne olacak diye bekleyemem dedim. Kitabını okudum. Her senaryoda olduğu gibi bunda da farklılıklar var. Bazı şeyler ekrana çok abartılarak yansıtılmış. Zengin evinde etrafa gösterilmek istenilmeyen, bu yüzden hayatını hep evde geçiren kambur oğlan olduğu doğru ama. Bu konu benim açımdan da çok hassastı. Engelli olduğu için evladından utanan aileler olduğunu gösteriyor bize. Onun ahı da anne babayı diğer evlatlarla başka sıkıntılar çektirerek tutuyor tabii.
Camdaki kız olan Nalan da hiç bir suçu olmamasına rağmen anne babasının günahını çekiyor, hiç sevilmiyor. O bir günah tohumu! O da evde bulamadığı sevgiyi dışarıda arıyor. Diziyi izleyen varsa az çok ne demek istediğimi anlamıştır.
Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabı.

selda*
Playstore dan Telegram uygulamasını indirip kayıt oluyoruz.

Daha sonra ,

[SIZE=3]1-[/SIZE]- Resimde işaretli olan yere tıklıyoruz.

[SIZE=3]2-[/SIZE] Oraya şunu yazıyoruz '' E-PUB & PDF KİTAP ARŞİVİ ''

[SIZE=3]3-[/SIZE] Gruba katılma isteği gönderiyoruz.
Katılma isteğimiz onaylandıktan sonra ,
Grupta kitap veya yazar araması yapmak için ,
Sağ üst köşedeki üç nokta üst üste işaretine tıklıyoruz.

[SIZE=3]4-[/SIZE] Search a tıklıyoruz.

[SIZE=3]5-[/SIZE] Yazar veya kitap adını yazıp arama yapıyoruz.

[SIZE=3]6-[/SIZE] Açılan sayfanın en altında sağ tarafta bulunan ok işaretlerini kullanarak kitaplara ulaşıyoruz.

[SIZE=3]7-[/SIZE] Kitabı indirmek için , bir kaç saniye kitabın üzerinde parmağımızı basılı tutuyoruz ve yeşil tık işareti oluşuyor.
Daha sonra sağ üst taraftaki ok işaretine tıklıyoruz ve kitap telefonumuza iniyor.

[SIZE=3]8[/SIZE] Kitapları okumak için e-kitap okuma uygulaması olan ReadEra isimli uygulamayı indirip telefonumuza kuruyoruz. (Ücretsiz bir uygulama)

Son düzenleme:
TungaTunga, ne güzel de tane tane anlatmışsınız öyle, çok teşekkürler…

Üst Alt