Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şu anda okumakta olduğunuz kitap ?

Jules verne- Aya yolculuk(böylece dünyalıların ne yaman kişiler olduklarını anlarlar)

Şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır.
Ahmet Şerif İzgören

Fark Et, Düşün, Hisset, Yaşa - Hakan Türkçapar

Kitabı okuduktan sonra, kitap hakkındaki görüşlerinizi paylaşır mısınız?
Kitap ismi dikkatimi çekti ve bir arkadaşıma hediye etmek isterim. (Filleri çok seviyor da)

Kitap bir kişisel gelişim kitabı. Fillerle ilgisi yok. Ama eğlenceli örnekler ve kısa hikayeler var. Hatta ikincisi de varmış kitabın. 🙂 İçinde bu ismi neden aldığı da var tabii ama söylemeyim şimdi surprizi kaçar. 😀

Kitap bir kişisel gelişim kitabı. Fillerle ilgisi yok. Ama eğlenceli örnekler ve kısa hikayeler var. Hatta ikincisi de varmış kitabın. 🙂 İçinde bu ismi neden aldığı da var tabii ama söylemeyim şimdi surprizi kaçar. 😀

Kişisel gelişim kitabıysa ben hiç okuyamam zaten dolayısıyla sürprizi kaçmaz. Hediye edeceğim zaten. İsimden kazandı benim için eğlenceli hikayeler de cabası. Teşekkür ederim:)

Bilinçaltının rengi Ahmet çiçek.

Yuval Noah Harari- Sapiens: Hayvanlardan Tanrılara İnsan Türünün Kısa Bir Tarihi

Ne kadar çok kitap yarım bırakmışım tamamlayayım bari
Hayatını Yenile (Muhammed Gazali) 23 yıl önce başlamıştım.
Fütühattı Mekkiye (Muhiddin Arabi) 28 yıl önce başlamıştım 4-5 kere yeniden başladım anlayamadığım ve kendimi veremediğim için bırakmıştım. Yeniden başladım bakalım bitirebilecek miyim.
İncil ilk defa okuyorum.
Bu üç kitaba başladım, sonu gelir mi bilmiyorum?

im2z6ah.jpg
[/url][/IMG]
Beyhan Budak / Kendine iyi davran güzel insan
Kitaptaki bu söz hoşuma gitti

Dostoyevski- Suç ve ceza.

kitap yazdığım için pek ilgi duymadığım halde biraz edebiyat okumaya karar verdim. Gerçi, bunun şart olduğunu da pek düşünmüyorum aslında. Sonuçta kendi yaratıcılığımı kullanmam ve doğal olmam gerektiğini düşünüyorum. Ama yine de kitap okuma tercihimi bundan yana kullanmak istedim. Suç ve ceza şimdilik hoşuma gitti. Sürükleyici bir roman gibi. :)

Aldatma - Kylie Ladd
Evli adamin karisini baskalariyla aldattığını anlatan değişik bir kitap .

Üst Alt