Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sürekli iş görememezlik raporu başvurusu için izlemem gereken yol nedir?

eda1984

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
mrb mahkeme oldu ve avukatım iş gorememızlık raporu için bavurmak için ek sure istedı bu raporu alırken nasıl bır yol izlemelıyum ve ucretlımı alınıyor sızde oran ne olur

yuzum ve kolum 2. derece yanmıstı yuzumde hıc iz kalmadı sadece kolumda yanık ızı var gogus bölgemde burusma olarak iz kaldı sabahları kalktığımda kolum gerıyor sızce rapor alabılırmıyum

Baglı bulunduğunuz sgkya gidip başvuru yapabilirsiniz ordan hastaneye sevk vericek hastanede evrakları sgkya gönderiyor sgk nın saglık kurulu size iş gücü kaybı oranı belirliycek bu oran yüzde 10 üzerindeyse maasınız baglanır iş yerinin iş kazası olarak belirtmesi gerekiyor sgkya

Slm

Avulatiniz sizi ssk ya gonderecek ve oradan ssk rapora gonderecek raporunuz cikacak %10 uzeri alirsaniz surekli is goremezlik maasi baglanacak ve tazminatinizdan pesin kesinti olacak maas baglanacak ve tazminat alacaksin alamaz iseniz %10 un altinda alirsaniz tazminat alirainiz surekli is gorememezlik baglanmaz

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim yiyenin mahkemedi vardı dava açtığı işveren vefat etti şimdi mahkemeyi geri çekmek istiyor geri çekince dava kapanır mı kamu alacagina dönermi ben bitmediniz istiyorum ve iş görmemezlikten maaşım kesilir mi
Bilgi verirseniz sevinirim
Avukatına soramiyorum o geri çekmek istemiyor mahkemeyi

Üst Alt