Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tekerlekli sandalye ile İstanbul'da yaşamak?

AYAK

Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
0
Merhabalar, İstanbul'a taşınma ihtimalimiz var İstanbul şehir olarak biraz gözümü korkutuyor tekerlekli sandalye kullanıyorum şuan Kocaeli'de yaşıyorum ve çok rahatım.
İstanbul'da yaşayan arkadaşlar ulaşım vs. Kısacası genel anlamda tekerlekli sandalye ile İstanbul'da yaşamayı önerir misiniz arkadaşlar?

Biraz konfor alanımdan ayrılmak istemiyor da olabilirim?😊

İstanbul'un neresi 3 aşağı 5 yukarı 20 milyonluk nüfustan bahsediyoruz. :) Tuzla da istanbul silivri de istanbul. :) Kocaeline göre zorluk yaşarsınız muhtemelen evi de ona göre planlayıp programlamışsınızdır umarım.

Avcılar.
Hayır daha tam olarak belli değil taşınacağım ev işine daha girmedik tabii ki eğer taşınırsak bana uygun olacak.. Alman teşekkür ederim

Ulaşım konusunda rahat çeşitlilik anlamında rahat diyorum iş saatlerinde metrobüsler ve ulaşım araçları kalabalık olur muhtemelen. Avcılarda akraba otururken yanlarına gidiyordum. Akrabalar durağa yakın sokakta oturuyordu. Tam olarak bilemiyorum sahili de var gitmedim benim oturduğum bölgeye ters kalıyor. Kalabalık ilçedir. Ayrıca riskli deprem bölgesi bilginiz olsun.

Üst Alt