Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Trafik kazası geçirdim. %9 raporum var. Tazminat hakkım ne kadar?

ayberkylmz

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim,

04.10.2013 yılında motorsiklet kazası geçirdim. Sol ayağımda tibia kırığı gerçekleşti ve platin takıldı. Ayrıca kafamı çarptığımdan dolayı kafatası çatlağı neticesinde beyin kanaması gerçekleşti. 2 hafta kadar yoğun bakımda yattıktan sonra normal odaya alındım toplamda 2 ay kadar hastanede yattım.

Yaşım 17ydi ve öğrenciydim. Motorumun hiçbir eksiği olmamakla birlikte ehliyetimde vardı. Suç oranı %25 bende yani 8de2 bana verildi.

Bir ay önce adli tıptan %9,3 sakatlık raporu alındı, tahmini ne kadar bi ödeme alabilirim.

merhaba geçmiş olsun şu an hiç bir yerde maaş bordrolu çalışmıyorsan asgari ücret düzeyinde hesaplanır 100 bin civarı bir ödeme alırsın sulhen talepte davada mahkeme nezdinde devam ediyorsa sürec boyunca olan yasal faizide eklersin sonuçta çıkan ne olursa olsun kemal sunal ile şener şen filminde olan bir sahne var o parası bu parası süte katılan su parası deyip çıkan ödemenin 3 biri uçar gerisi sana ödenir

Teşekkür ederim ilginiz için İbrahim Bey.
Hukuk kısmıyla anlaştığımız bi avukat ilgileniyor tam 1 ay önce dosyaları işleme koydu 3 ile 6 ay arasında ödemeyi alırız dedi.
Süreç genelde hep bu şekilde mi işliyor ?

her şeyin bitmiş raporun hazır 3 ay bile çok sigorta şirketleri dosyayı kapatmadan yanadır gerisi dosyayı takip eden zattın beceriksizliğidir.

ibrahim arslan İbrahim bey merhaba sigorta şirketi ile tahkim yargilamasini kazandim yargitaya götürdüler avukatlariyla görustum usulen temyiz ettik sulh yapcaz dediler bir ay önce sirket tedavi evraklarimi ve raporumu istedi sulh degerlendirilcek dediler ama hala bir ses yok ne yapmaliyim

merhaba efe rapor oranı kaza tarihi yaş maaş durumunu belirtmen de yaklaşık bir rakam belirleyebiliriz 3 aşağı beş yukarı

ibrahim arslan yuzde 23 asgari ucret 14 subat 2018 yas 30 sulh suresi nasildir tahkimde 169bin kazandim icrada faizle 229 oldu su an

Merhaba, Sigorta Tahkim Komisyonu'na başvuru yapıldıysa, 6 aylık süre içerisinde sonuç alabiliyorsunuz.

Üst Alt