Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Trafik kazası sonrası %14 rapor verildi. Ne kadar tazminat alırım?

Kaza geçirdim bir gün yoğun bakımda kaldım, göz kapağımdan ameliyat oldum. Beyin kanaması geçirdim. Yayaydım, işe giderken otobüs durağının olduğu yerde araba çarptı. Kafamda 2, kalçamda bir, kaburgamda bir çatlak var. Ben de ne kadar tazminat alabilirim merak ediyorum. Kaza tutanağını alacak vaktim olmadı henüz, avukatla gideceğim. Ne olur bunun sonucu bilen var mı?

İyi günler 2017 de tek taraflı trafik kazası geçirdik yolcu durumundaydım ve devlet memuruyum. Yaşım 29 O dönemde 2800 maaş alıyordum şuan 4200. Bu kaza sonucu Bel fıtığı oluştu bende ve %14 rapor verildi hastaneden 2 yıldır mahkeme açıldı ama sürekli erteleniyor. Mahkeme sonunu ne kadar bir tazminat alırım şimdiden teşekkür ederim

ücretsiz destek

Merhaba 2019 trafik kazasi gecirdim izmir 9eylül adli tiptan kalici yüzde 9 raporum var karsi tarsf 100/100 kusurlu kaza ani yaş 36 kaza aninda isi birakali 1.5 ay olmustu yani işsizdim ancak ondan once sigorta dokumlerimde maaşim 3300tl kazadan 6 ay sonra baska bi is yerinde masa basi calisiyorum suan maas 4000 tl evliyim esim calişmiyor 1 evladim var sigortaya basvurduk anlaşma yolu icin avukat vasitasiyla acaba tazminat tutarim ne olur bilgili ve bu iste tecrube sahibi arkadaslar cevap verirse simdiden tsk ediyorum

Merhaba

geçmiş olsun. hangisi daha yüksekse o esas alınır.

Merhaba ben 2010 trafik kazası geçirdim tek taraflı yolcu konumundayım ama çok düşük alkolde çıktı ve kırıklar filan vardı yoğun bakımda filan yattım ve 2015 de dava açtık 3 kere Heryıl İstanbul Adlı tıp başkanlığına gittim ve en sonunda 2019 da yüzde 13 rapor verildi ve halen sonuçlanmadı Sigorta şirketine dava açtık Neova halen bekliyor avukatı arıyorum beklıypruz diyor 16 duruşma oldu ne kadar alırım ve nezaman sonuçlanır yada avukat da mı problem var anlamadım anca beklemek daha iyi faiz işliyor diyor başlarım faize 6 yıl olmuş bıktım yardım bu olursanız sevinirim

30 Kasım 2019 araç içi trafik kazası arkadan çarpan araç yüzde yüz suçlu kazadan bir ay önçe işten çıkış yapmıştım askeri üçret kazada arkadan çarpan %100 suçlu ve t12 kırığı 8 platin %65 raporum ne kadar tazminat alırım

Watersportyusuf

Hocam raporu nerden aldınız ben de 2021 ocak ayında kaza yaptım 1.5 yıldır raporluyum t12 L5 omurgam kırıldı l2 l3 l4 de ödemler oluşmuş %20 yükseklik kaybı oluşmuş bu sadece omurga bacağım da da sıkıntılar var tabi ölümden döndüm telefon numaranızı yaza bilirmisiniz

Üst Alt