Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Trafik kazası sonrası rapor alınan şehrin önemi var mı?

hoobstank

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Merhaba 9 ay önce bir trafik kazası geçirdim ve 2 ameliyat oldum. iyileşme sürecimi tamamladım şimdi rapor alacağım fakat çanakkalede yaşıyorum burdaki üniversite adli tıp anabilim dalından alacağım rapor ile dokuz eylül üniversitesinden alacağım rapor arasında fark olur mu eksileri veya artıları olur mu bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim

Çanakkale üniversitesinden alacağım rapor ile dokuz eylülden alacağım rapor arasında ne gibi farklar olur artıları ve eksileriyle anlatırsanız çok sevinirim

Türkiye sınırları içerisinde engelli raporu vermeye yetkili tüm hastanelerden alabilirsiniz

Bazı sigorta şirketleri izmirden alalım diyorlar. hatta biz seni arabayla götürürüz. bir avukat bürosuda Muğla ve Balıkesir adli tip dan daha yüksek alırız demisti. bunlar adli tiplarla anlasmali midır? hic sanmiyorum ama çünkü atk da heyet calısıyor diye biliyorum. hangi doktorla bizzat anlaşacaklar. ama koskoca adamlarında ta kalkıp 3-5 şehir ötedeki yere mağduru boş yere götüreceklerini sanmıyorum.

@hoobstank, alabildiniz mi raporunuzu kac verdiler

@ücretsiz destek

fark ediyor hocam hatta referans aldıkları yönetmelik bile degisebiliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt