Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Turkcell, Vodafone ve Avea neden engelliler için güzel bi tarife yapmaz!?

ben 10 aydır turkcel destek hattı kullanıyorum.yani engelliler için bir tarifedir.turkcellierle 1500 dakika ayrıca her yöne 500 dakika sadece 20 tl.

sizin kullandığınız paketin adı nedir turkcell sitesinde bulamadım 29 tl ye bi paket var sadece oda iyi değil

Destek tarifesiyle alınabilen destek paketi. Destek paketleri olarak aratın sitede.

şuanda en ideal uygun engelli tarifesini turkcell yapıyorr

1500 dakika turkcell + 500 dakika heryöne ----- 20 tl

9000 sms turkcell+1000 sms HERYÖNE -------- 10 tl

1gb internet --------------------------------- 10 tl

bizbize destek tarifesidir bu tarifeyi yanlış yapabiliyorlar dikkat etin bayiye gittiğinizde iyice konuşun bizbize desteğe kayıt yapacaklar sonra sms ile kayıt olacaksınız bilginize

Aynen mesaj atmak gerekıyor yoksa konustugunuzu oduyorsunuz.
[FONT=Helvetica]Konuşma Paketi için DESTEK DK yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.[/FONT][FONT=Helvetica]SMS Paketi için DESTEK SMS yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
Cepten İnternet için DESTEK INTERNET yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.[/FONT]

arkadaşlar ben türkcellele konuştum bayiye raporunla baş vurman gerekir dediler şimdi ben engelli tarifesine geçsem beni arıyanlar çalarken dinlet bu kişi engelidir şarkısı çalmazmı? veya 5 tl ye yardımda bulunun gibi rencide edice reklamlar yapmaz her halde engeli tarifesini kuılanan varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim tşk

arkadaşlar ben türkcellele konuştum bayiye raporunla baş vurman gerekir dediler şimdi ben engelli tarifesine geçsem beni arıyanlar çalarken dinlet bu kişi engelidir şarkısı çalmazmı? veya 5 tl ye yardımda bulunun gibi rencide edice reklamlar yapmaz her halde engeli tarifesini kuılanan varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim tşk

Arkadaşlar bizbize destek tarifesi bana da uygun geldi. Fatura kesim tarihim ise her ayın 25'idir. Ayın kaçında tarifeyi değiştirmeliyim. teşekkürler..

Ben şu an Turkcell Bizbize Destek Tarifesini Kullanıyorum 1500 dk Turkcell 500 Dk her yöne 20 TL ayriyeten sms te yapıyorum toplam = 30 TL fatura ödüyorum

arkadaşlar ben ve eşim 8-9 aydır aveanın engelli tarifesini kullanıyoruz,çokda memnunuz..tarife şöyle:her yöne 400dk,avealılarla sınırsız...etrafınızda avea kullanıcıları çoğunluktaysa harika oluyo,bizce yani...avea onlıne işlemlere girin,engelli tarifesi diye aratın detaylar çıkıyo..hoşcakalın

vodafone kamu 250 paketi kullanıyorum kiz arkadasimla. 22 TL
kamu hatlari arasinda sinirsiz konusma ve mesajlasma
250 heryöne dakika
+10 TL ile 12bin sms gibi bişiyler işte

engelli olarak türkselde sadece sms olan paket var mı...

merhaba arkadaşlar ben vodafone kullanıyorum. ve turkcell'e geçmek istiyorum. acaba turkcellde aylık 40 tl'yi geçmeyen tarifeler mevcut mu ? benim istediğim konuşma, mesajlaşma ve interneti olan bir tarife olsun. bazı tarifeler var ama onlarında interneti düşük malesef. (250 mb) en az 500 mb olması lazım. benim için internet önemli. konuşma ve mesajlaşma olsun ama düşük olsa da olur. var mı böyle bir tarife turkcell'de.

birde devlet engelli vatandaşlardan özel iletişim vergisi alıyor mu ? eğer almıyorsa bunlar bizden niye alıyorlar ?

Size uygun Turkcell'in çok iyi tarifesi var. ( Engelli olduğunuzu varsayarak yazıyorum.)

Destek Tarifesi Kampanyaları ile engelli müşterilerimize özel, avantajlı paketler! Destek Konuşma Paketi için 20 TL, Destek Mesajlaşma Paketi için 10 TL, Destek Hepsi Paketi için 30 TL, Destek İnternet Paketi için 10 TL ödeyerek rahat rahat konuşun, mesajlaşın, internette dolaşın.

Link:Ön Ödemeli Destek Tarifesi Kampanyaları - TURKCELL

birkan01;

peki bunun için bir belge istiyorlar mı ? bir de 31 aralık 2013 tarihine kadar geçerlidir diyor. acaba bu tarife iptal mi olacak ?

karabus_ ;

Turkcell iletişim merkezine gidip engelli raporunuzun fotokopisini götürüyorsunuz sizi anında Destekcell tarifeli yapıyorlar. O tarih te 6 aydan uzun süreli kampanya yapmıyorlar ileride 6 ayda bir güncelliyorlar 2 senedir kullanıyorum hiç iptal olduğunu görmedim.

Engelliler için en uygun olan tarife

Arkadaşlar ave vodafone türkcell de uygun olan tarife arıyorum. Kullanan var mı

Görüşlerinizi paylaşırsanız sevnrm

bence şu an için en iyisi turkcell destekcell paketi..hem çekim gücü,hemde fiyatı iyi.1999 dan beri kullanıyorum.

1500 DKTURKCELL'LiLERLE
500 DKHER YÖNE
250 MBİNTERNET
10000 SMSTURKCELL'LiLERLE
1000 SMSHER YÖNE
100 MMSHER YÖNE
30 TL / AY

KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJÜCRET

bahsettiğiniz be tarife mi saYIN TURAN

benim tarife bizbize destek bende internet,sms,her yöne filan yok..konuştuğum kadar ödüyorum.turkcell engelli tarifesine bak..bazı ay oluyor fatura bile gelmiyor.15 tl yi geçmeyen faturalar 3 ayda bir fatura ediliyor.

Arkadaşlar onu bunu boşverin tanıdık polis yakınınız varsa bu tarifeye geçiniz...
1000 dk heryöne grup içi 5400 dk heryöne 1000 sms ve 4gb internet sadece 27 TL..

Avea'dan Kamu Mega Tarifesi

hellowen'e katılıyorum.memur değil ve yakınınız memur yoksa yine en uygunu avea.ben her yöne 500 dk.+2.000 sms+2 gb+sınırsız internet 25 tl

Üst Alt