Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Türkiye sakatlar derneği'ne nasıl üye olunuyor?

sahrud_45

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
selam arkadaşlar ben gaziantep şubesinden türkiye sakatla derneğine üye olmak için gittim evraklarımı verdim orada calışan bayan size telefonlar haber veriz dedi öncelik kurulda onaylayıp onaynamayacağı görüşme yapılacakmış sonra bana haber vercek miş aradan 1 hafta gecti halen haber bekliyom ama ben musait olmadığım için oraya gidip gelmiyom bunda sorun cıkar mı üyelikle ilgili bunu nedenle kabul edilmeyeceğini düşünüyom

slm

bende üye olmak istiyorum ne yapmam lazım bilen varmı bana bilgi verecek kimse yokmu elazığ dayım nasıl üye olurum lütfen bilgi verirmisiniz.

''sahrud_45'' onlar seni aramıyorlar, onaylanıp onlaylanmayacağını kendiniz gidip öğreniyorsunuz

''harputelaziğ'' gerekli belgeler:
1) engelli raporu
2) nüfus cüzdanı fotokopisi
3) ikametgah
4) 3 adet fotoğraf

ilk gittiğinizde 40 liralık bir ücreti var
sonra yıllık 15 lira aidat

belgeleri kendiniz götüremiyorsanız eğer birinci derece yakınınızdan birisi götürebilir

bunlar da TSD'nin illerdeki şubeleri; http://www.tsd.org.tr/subeler/

ama bildiğim kadarıyla bu dernekler çok da bir yarar sağlamıyor ama siz bilirsiniz yine de

bu dernekler pek bir işe yaramıyor. hep para yiyorlar. bu siteden her şeyi öğrenebilirsiniz

Şimdiye dek üye olan arkadaşlar nasıl bir fayda sağladınız yazabilirmisiniz?

buyucu;

ne demek nasıl fayda sağladınız. bütcemizin bir an önce bitmesi için uğraşıyorlar işte :)

ilk gittiğinizde 40 liralık bir ücreti var
sonra yıllık 15 lira aidat

sanki LİONS kulüp mübarekler :)

aidatlarını ödemeyenide icraya veriyorlarmış :))

İcra ? O da güzel :p Espri bir yana, devlet memuru olunursa üye olunabiliyor mu?

Engelliler derneginin hiç faydası yok asıl zararı var

T.Sakatlar Derneği İstanbul Şubesine, kulakları çınlasın, Hüseyin isimli bir arkadaşımın önerisi ile gittim üye oldum. Hiçbir beklentim de olmadı kendilerinden, bilakis daha önce burada uzun uzadıya anlattığım bir yardım teklifinde bulundum kendilerine ama anlaşılmaz kibirli bir tavır takınıp “biz her şeyi yaparız, ederiz, kimsenin yardımına ihtiyacımız yok.” Türünden sözlerle karşılaşınca elimi ayağımı çektim. Keza dernek seçiminde ve büfe meselesinde şahit olduğum bir iki uygunsuzluk da bardağı taşırdı.

Hülasa üye olmamakla insan bir şey kaybetmiyor, üye olan da zaten hiçbir şey kazanmıyor.

Selametle..

Üst Alt