Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Üstteki Üyeyi Yorumla🙂🙋

OğuzHan112

Emektar Üye
Konular
20
Reaksiyonlar
429
Hadi bakalım,yeni bir oyun.

Olumlu yada olumsuz yorumlar da kızmak yok.🙂

112 hızır acil servislerinde çalıştığını tahmin ettiğim, forumdaki konulara da hızır gibi yetişip yardım elini uzatan koca yürekli bir kardeşimiz. Eyyorlamam şimdilik bukadar :)

Eyv kardeşim,güzel yorumun için teşekkür ederim.

Profil fotoğrafına baktığımda kafası biraz karışık gibi,..bu yanıltıcı gibi duruyor... temiz düşünceli,bir o kadar da kültürlü olduğunu düşünüyorum🙂

Forumdaki paylaşımlardan gördüğüm kadarıyla bilgisi olduğu konularda yardımcı olan benim gibi hayvanları çok seven bir üye kendisi gözlemlerim bu kadar:)

Yeni yeni tanıyorum,tanıdığım kadar yazayım.

Öncelikle merhametli biri,yardım sever olduğunu da belli ediyor... kimsenin kalbini kırmamaya dikkat ediyor. mütevazi bir insan 🙋

elimden geldiğince tesekkur ederım OğuzHan112
sitenın yakısıklısı oyunları ayakta tutmaya çalışan güzel kalplı bır ınsan aynı dusuncelerı senın ıcınde tekrarlıyorum

Sakin uslu başlı, kimseyle polemiğe girmeyen iyi bir arkadaş.🙋
Dilhun gel buraya seni yorumlayacağım😂
Bizim Mardinli Pluvia yok ortalıkta,artık senle şakalaşacağız😉 şaka yapıyorum,darılmaca yok😊

Yoruma kapalıyım Oğuzhan 🤣 Şaka şaka yorumla bakalım 🤭

Bildiğim kadar,Kendisi karadenizli olur...yani hemşehrim 🙋

Uzun zamandır forumda,hiç kimseyle hiç bir şekilde tartışmaya girdiğini görmedim.kendi halinde oyunlara renk katan,bir o kadar da güzel olan güzel bir insan.

Anlayışlı sempatik neşeli bir insan,🫡🙋

Yıllar önce 19,75 yaşında olan

Kalbi temiz dili bazen sivri sivri olduğu gibi zeki ! Daha henüz yüzünü görmedim

O yeni bir üye izlenimi vermek istesede başaralı olamayan

oo birr yılllarını buraya adamış değerli bir yöneticimiz :)

eski dost güzel insan :)

hızlı, güvenilir ve bilgi sahibi. herkese ve her konuya yardımcı olan sevgili yöneticimiz :)

Üst Alt