Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 11-12-13 Mayıs 2012 - 2. Gaziantep buluşması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ramço1

Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Değerli dostlarım; 2. Gaziantep Buluşmasını gerçekleştirmek için düğmeye basmış durumdayız. Geçen yıl olduğu gibi, bu senede sizleri Gaziantep'te görmek ve en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz.
Organizatörler; Ramazan Taşkın
0532 707 62 01
Hüseyin Köse; 05306113598
Tarih:11-12-13 Mayıs 2012
Otel: Gaziantep Royal Otel****
Otel Tel: (0342) 323 22 11
Çiftkişilik odalar günlük kişi başı 50 TL.
Tek kişi kalmak isteyenler günlük 75 TL.
Ücretler otele girişte peşin olarak Ödenecektir.
Lobide alınacak Çay, Nescafe ve Su ücretsizdir.
Cola ve Meyvesuyu almak isteyenler ücret ödeyecekler.
Alkol almak isteyen arkadaşlarımıza % 30 indirimden faydalanacaklar.
Otele giriş 11 Mayıs Cuma günü olup, 13 Mayıs Pazar kahvaltı sonrası çıkış olacaktır.
Otelde Cuma ve Cumartesi akşamı eğlence olacaktır.
Sabah Kahvaltısı ve Akşam yemeği otelde yapılıp, Cumartesi günü öğle yemeği piknik şeklinde olacaktır.
Royal Otel; Tekerlekli Sandalyeli olan arkadaşlarımız için girişi, asansörü ve odaları uygundur.
Buluşmaya günü birlik katılacak arkadaşlarımız, otele 20 TL ödeyeceklerdir.
Buluşmaya katılmak isteyenlerin en geç 30 Nisan'a kadar isimlerini yazdırmaları gerekiyor.

PROGRAM;
Teleferik turu. Planetaryum (Gezegen Evi) gezisi, Zeugma ve Rumkale gezisi. Dünya'nın en büyük Mozaik müzesi olan Zeugma Müzesi gezisi, Şehir Turu.

Cuma akşamı: Müzikli eğlence
Cumartesi Akşamı Sıra Gecesi eşliğinde eğlence.
Eğlenceler Otel'de olacaktır.

YEMEKLER;
11 Mayıs Cuma Akşamı Yemek Menüsü;
Ezo Gelin Çorbası
Paçanga Börek
Piliç Roti
Mevsim Meyve
Fıstıklı Künefe
Limitsiz meşrubat

12 Mayıs Cumartesi Akşam Yemeği;
Süzme Mercimek Çorba
Çiğköfte
Çoban Kavurma (Etli)
Baklava
Mevsim Meyve
Limitsiz Meşrubat.

Not: Cuma ve Cumartesi günleri yapılacak organizasyonlar, ayrıca bildirilecektir.
Gaziantep'te buluşmak dileğiyle....

Organizasyona katılacak kişiler :

01- Ramço
02- Ayıntaplı
03- YÖRÜKOĞLU
04- miremur+3
08- Kocaçorumlu
09- Hasankuyucak
10- Hasankrmn
11- Muhlisabi
12- Ali Doğan +1
14- roaccutane
15- Çiçek26 + 3
19- KATRE1964 + 3
23- cdisci + eşi + 3
28- Şef + 1
30- Hazan68
31- Gülümse + 2
34- UMUDUN (günübirlik)
35- Çıtacı27 + 1
36- dilemma (cumartesi konaklama)
38- ceto27
39- Kartal-01 + 3
43- Dayı + 1
45- Gül_can
46- Savaş + 1
48- Adem
49- ahmet2727 (günübirlik)
50- Nurcan +1
52- Mehmetarakaş
53- Sırdaş + 1
55- Medine Kaya + 1
57- Fidel + 3
61- Kral
62-
resul01 ve eşi (cumartesi konaklama)
64- ömer_76 ve eşi (cumartesi konaklama)
66- murat01_80 + 2 (cumartesi konaklama)
69- duygu_bahçesi + 4
74-
Cemocan33 + 1
76- Abdullah + 3
80- erenim + 2
83- padişah
84-
marbiling
85- Gizemserbez + 1 (günübirlik)
86- gazi mesut + 1

88- kalbiye + 1
90
- matrix + 1
92- erenim + 2 (günübirlik)
95-
corbon (cumartesi konaklama)
96-
Mehmet + 1
98-
Cengiz + 1
100-

Gaziantep 2. buluşmasındada siz sevgili doslarımızı yeniden bir arada görmek bizleri mutlu eder . Bir o kadarda sizleri mutlu ve memnun etmek ile beraberlik ve birliğimizin devamını temenli ederiz...Saygılarımla, Hüseyin KÖSE.

Evet 2. Gaziantep Buluşması için kolları sıvadık. Adana'da yapılan buluşmadaki dostluğun ve beraberliğin devam etmesi için hepinizi Gaziantep'e bekliyoruz. Buluşmaya kesin katılacak arkadaşlarımız isimlerini yazdırırlarsa otel konusunda sıkıntı yaşamayız...
Evet MEDO detaylar önmeli. Detaylar belli, ancak tam kesinleştirmek istiyoruz. Dolu dolu 2 gün sizleri bekliyor...

Evvela hayırlı uğurlu olsun, güzel bir buluşma olacığı kesin. Ramazan ve Hüseyin'e şimdiden rastgele, yaz arkadaş yaz, bu buluşma kaçmaz. Miremur-eşi, şef-eşi, belki benim kızlardan biri gelecek. Ayrıca Adana'dan Mehmet, Savaş, Adem ve Cengiz, sevgilerimle.

Sizler için elimizden geleni yapacağız Emrullah abi. Hepinizin başımın üstünde yeri var. Bekliyorum...

Edip kardeş geliyorsun demi

Son katılım tarihi 30 Nisan, ancak kesin katılım olacaksa erken isim yazdırırsanız daha iyi olur. Kalabalık bir buluşma olacağı için son anda sınır koyabiliriz belki, otelin durumuna göre.

Ramço:) benim ne zaman 1 ay önceden isim yazdırdığımı gördün? Ben öğleden sonrası için plan yapamıyorum, bakarsın o tarihte Antep hava radarda, yada 5. zırhlı tugay kom. cezaevinden arıza olur düşerim ;)

"Teleferik turu. Planetaryum (Gezegen Evi) gezisi, Zeugma ve Rumkale gezisi. Dünya'nın en büyük Mozaik müzesi olan Zeugma Müzesi gezisi, Şehir Turu" mümkünse bu etkinlikler cumartesi olsun... Cuma çalışanlar için zor oluyor...

Cumartesi dolu dolu bir gün yaşayacağız. Programın aksamaması için cuma giriş yaparlarsa sıkıntı olmaz. Cumartesi sabah kahvaltıdan sonra gezi için otelden hareket edeceğiz.

Ramço ben kendimi göremedim?
cemil+eşi+2
Pardon +1 daha yaz odalar 3 kişi beraber 2 kişi beraber, toplam 5

Adana buluşmasına gelmeyi de çok düşünmüştüm ama kısmet olamadı. Umarım Antep'te sorun çıkmaz; ayrıca ilerleyen zamanlarda ekleyeceğim dostlarımda olacak, netleşsin hele bir.:)

Ekledim canım kardeşim. Bu buluşma sizlerle güzel olacak....

Umarım Gaziantep'i kaçırmazsın bu sefer Fidel...

Arkadaşlar detaylar yukarıda yazılı. Ücrete sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil. Cumartesi öğle yemeği Zeugma'da vapurda olacak....

Sağlık olsun Güllerdiyarı... Umarım kararın değişir, aramızda olursun....

Ooo Ramço abi :) daha güzel Adana'mızın teri kurumadan yeni buluşma haberi.:) Harikasınız,
süper bir organizasyona benziyor. Nasip kısmet diyelim...

Tüm arkadaşları en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz... Çok memnun ayırlacagınızdan ve kültürel bir güzelliklerle iç içe yaşatacağız sizleri...

Fidelcim, ileride ekliyeceğim dostlarım olacak derken, benden bahsediyosun değil mi canım:)
Zaten birtanecim, öncelikle sende geleceksin diye hemen adımı yazdırdım.;) Seninle karşılıklı gülmeleri özledim. Seni özledim ben yaa. Bu buluşma iyi olacak...
Ramço inşallah bende bu sefer gelmeyi başarabilirim, teşekkürler.:)

Arkadaşlar.
Lütfen katılacak arkadaşların üye isimlerini de yazın.
Sadece adı soyadı olmasın, mutlaka x mutlaka x mutlaka üye isimleri olsun. Lütfen...

Gelin gelin, Antep'e de gelin. Valla gelmeyen kalmasın. Eğlenceye ve dostluğa Antep'te devam edelim.:)

Evet Umudum gelmeyenler çok şey kaçıracak....

Günübirlik Ebru hemşire +1 soyismini bilyorum eklersen sevineceğim Ramazan Bey...

Ramço şimdiden sana kolay gelsin. Eminim muhteşem bir buluşma olacak. Biz yaparsak olur evelallah. Bir yardımımız olursa başım gözüm üstünü kardaş.

Niye? Organizeye yardım mı edecek?:)

Fidelcim canımm, bende özledim seninle uzun uzun sohbet etmeyi.. Kahkahalar atmayı... Benim sıcak güleryüzlü birtane arkadasım..
insallah Gaziantep'te görüşürüz. Tabi daha evvelinde İstanbul'da da görüşmek en büyük dilegim:)
Bir ay öncesinde gitme olayına gelince, Ramazan bey çok rica etti organizede destek olmami istedi.. Bende kıramadım kendisini.
Elimden geldiğince yardımcı olacağım. Bekleriz tüm gönüldaşlarımızı, engeldaşlarımızı.:)

Fidelcim canımm, bende özledim seninle uzun uzun sohbet etmeyi.. Kahkahalar atmayı... Benim sıcak güleryüzlü birtane arkadasım..
insallah Gaziantep'te görüşürüz. Tabi daha evvelinde İstanbul'da da görüşmek en büyük dilegim:)
Bir ay öncesinde gitme olayına gelince, Ramazan bey çok rica etti organizede destek olmami istedi.. Bende kıramadım kendisini.
Elimden geldiğince yardımcı olacağım. Bekleriz tüm gönüldaşlarımızı, engeldaşlarımızı.:)

İllede bayan eli değecek diyorsun.:p
Önümüzde baya zaman var Hazan'cım, inşallah bir aksilik olmayacak ve görüşeceğiz. Antep'e gelmeden İstanbul'a gelme şansım yok gibi, ama döndükten sonra senin gelme şansın var.:)
Antep'te de dostlukların daha da pekişeceğini düşünüyorum...

Teşekkür ederim, Sizlerin buraya gelmesi bana en büyük yardım ve destek sayın Şefim...

Selam merhaba dostlar yine bir gaziantep engelli,engelsiz canların bırlıkteğiğ için çaba sarfeden ve emek veren kareşlerıme ellerıne saglık tesekkkurler .
Allah tan bir mani çıkmaz ise ali doğan+1 yazın dostlar .

Hayırlı uğurlu olsun diyorum şimdiden. Geçen mart ayında yine düzenlemiş olduğun Antep gezisine katılmaktan çok keyif almıştım. Özellikle Fırat nehri üzerinde yapılan tekne gezisi, eski Halfeti tek kelimeyle muhteşemdi. İnanıyorum bu gezi de çok güzel olacaktır. Kolaylıklar diliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt