Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 11-12-13 Mayıs 2012 - 2. Gaziantep buluşması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teşekkür ediyorum Sırdaş; Amacım sizleri Gaziantep'te en iyi şekilde ağırlayıp, memnun göndermek. Geçen seneki geziden memnun kaldıysanız ne mutlu bana. Bu sene Mayıs ayında daha muhteşem olacak. Sizleri bekliyoruz...

Fırat üzerinde yine tekne turu yapacağız... Doğa ile iç içe bir güzellik, çok güzel manzaralar ve tekne de eğlence düzenliyoruz. Sizleri Gaziantep'ten daha çok memnun ayrılmanızı istiyoruzzz... Arkadaşlar nicklerinizi yazarsanız sevineceğim, saygılar...

ramazan kardeşim şimdiden hayırlı olsun . geçen yıl yapmış oldugun buluşmanın tadı damagımızda kalmıştı emegine , yüregine saglık olsun. bu senede bana anlattıgın program yine muhteşem gözüküyor, seçilen mevsimde oralarda olmak harika olacak. ayrıca teşekkür ediyorum davetin için, bizede düşen davete icabet etmektir. sevgili kardeşim sizlerle ve dostlarla ANTALYA gurubu olarak GAZİANTEP te olmak , hasret gidermek için yanındayız ramazanım. bizide ekleyebilirsiniz. .
koca ÇORUMLU ( AHMET PUSLU ).
HASAN KUYUCAK..........................
HASAN HOCAM ( KARAMAN )...........
MEHMET KARAKAŞ DAYI + 1 .............
MUHLİS ABİ ( HULUSİ )..................
bizi 6 kişi olarak listeye ekleyebilirsiniz.
yapabilecegimiz bir şey olursa bekliyoruz ıramazan kardeşim. şimdiden kolay gelsin yüregine , emegine sağlık...:)

Koca Çorumlu kardeşim. Zaten bu buluşmalar sensiz asla olmaz. İlk Gaziantep buluşmasını da sizlerin sayesinde yapmıştım. Sizleri ikinci kez Gaziantep'te ağırlamak benim için onur ve şereftir. Koca Çorumlu + 5 olarak ekliyorum Ahmet Abicim. Antalya grubuna selamlar...

Gaziantep buluşmasını gerçekleştiren Ramazan ve Hüseyin beye katkılarından dolayı, bu güzel buluşmayı organize edip bize sundukları için teşekkür ederim.
Günü birlik eklerseniz sevinirim.

Roaccutane kardeşim, kesin gelecekseniz hemen bildirin ki otelde sorun çıkmasın. İlgi bir hayli fazla bunun, için sınır koyabiliriz.
Katre1964 kardeşim ekledik bile... Şimdiden Gaziantep'e hoş geldin...

Arkadaşlar sizden ricam Gaziantep buluşmasına kesin katılacaklar isimlerini yazdırsınlar. Otele karşı sorumlu olduğumuz için zor durumda kalmak istemiyoruz. Ayrıca girişler cumadan olursa, ya da cumartesi sabah erken saatte olursa gezi proğramı aksamaz. Cumartesi sabah otobüslerle Zeugma'ya vapur turuna hareket edeceğiz, Saygılarımla...

Bu bulaşmayı tertipliyen arkadaşların ellerine sağlık olsun, benide eklerseniz sevinirim.

Sevgili dostlarım, aranıza katılmaktan mutluluk duydum. Ben böyle güzel insanların yanında olmaktan onur duyuyorum. Adana buluşmasını sağlayan, tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Ben ilk defa katıldım fakat çok çok mutlu oldum. Beni davet eden başta Hüseyin Köse ve ekibine teşekkür ederim. İnşallah böyle güzel insanlarla Gaziantep buluşmasında da birlikte olmakdan mutlu olurum. Bu buluşmayı gerçekleştiren Ramazan ve Hüseyin beye, katkılarından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Beni de ekleyebilirseniz sevinirim Filiz +1 saygılarımla...

Orada olmaya çalışacağız, kesin olmamak şartıyla yazın beni de.:)

Bana da 2 kişi eklerseniz sevinirim.:)

Koca Çorumlu kardeşim. Zaten bu buluşmalar sensiz asla olmaz. İlk Gaziantep Buluşmasınıda sizlerin sayesinde yapmıştım. Sizleri ikinci kez Gaziantep'te ağırlamak benim için onur ve şereftir. KOCA ÇORUMLU + 5 olarak ekliyorum Ahmet Abicim. Antalya grubuna selamlar...

Eyvallah Ramço. ( ıramazan ) kardeşim o şeref ve onur bize aittir. Sana ve Hüseyin kardeşime Allah'tan kolaylıklar diliyorum. Antalya gurubu olarak yanınızdayız. Sevgi ve selamlarımızla...

Selam ben Adana'dan Orkun,

Antep gezisine 4-5 kişi olarak gelmek isteriz fakat ulaşım konusunda tereddütler var. Bizim akülü sandalyeler ağır ve şehirler arası ulaşım konusunda tecrübemiz yok. Acaba akülü ile gelenler var mı? Varsa nasıl geliyorlar?

Katre64 arkadasımıza 2 kisi daha ilave edebilirmisiniz ...

Geçen Ramazan bayramın da 1 haftalık Gap turuna çıkmıştık iş arkadaşlarımızla. Gezdiğimiz iller arasın da Antep'te vardı. 2 Gün orada Tuğcan otelinde konakladık, çok güzel yerlerdi. Gezmeye değer diye düşünüyorum. Kısmet olursa gelmek isterim ama bakalım zaman ne gösterecek...
Organizasyonu düzenleyen arkadaşlarıma Allah cc.kolaylıklar versin. Allah utandırmasın diyorum.:)

Teşekkür ederiz Sultan. İnşallah sizleri aramızda görmekten mutlu olacagız .
Evet akülü ve tekerlekli sandelye ilede gelenler var ama siz otobüsle mi geliyorsunuz, yoksa araçlamı geliyorsunuz? Onu tam olarak belirtirseniz ve bizlerle bağlantı kurarsanız servisten aldıralım. Saygılar...

Selamlar Ramazan bey. Adana'dan rumuzum kartal-01, adım da Naci. Toplam 4 kişi gelecegiz. Biz c.tesi sabah erken Antep'te olup bir gece otelde kalmak istiyoruz. Pazar günü de döneceğiz. Çift kişilik odalarda kalacağız. 2 Erkek 2 bayan. Hatırlatmak için söylüyorum, hani Adana'da aynı masadaydık. Aslen Urfa'lıydım, işte ben o.

Ahmet abi (Koca Çorumlu) Çok sevindim vallahi, sizsiz olmaz, hep beraber olmak süper olacak.:cool:

Günaydın dostlarım...
Daha önceki buluşmalarda isim yazdırıp gelmeyerler oldu. Otel konusunda ciddi sıkıntılar ortaya çıkıyor. Sizlerden ricam kesin gelecek olanlar isimlerini yazdırsınlarki, otele verdiğimiz sayıyla buluşmaya gelenlerin sayısı orantılı olsun, bizlerde zor durumda kalmayalım. Saygılarımla...

Sevgili Ramço, öncelikle sizlere Allah'tan kolaylıklar diliyorum. Gaziantep benim ikinci memleketim, çok özel bir yeri var. Geçen seneki organizasyon da çok başarılı bir organizasyondu. Bu sene daha da geliştileceğini düşünüyorum. Antalya ekibi olarak sabırsızlıkla bekliyoruz. Eğer yapabileceğimiz birşey olursa daima hazırız Ramço...

Teşekkür ediyorum Hasan kardeşim. Sizlerden aldığım güç ve enerjiyle organizasyonu en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Sizlerin buraya gelmesi benim için en büyük destektir.

Bensiz bir organizasyon düşünülemez bile dimi:eek: Sırdaş+1 olarak eklersen sevinirim Ramazan

Ekliyorum Sırdaş... Yani bencede düşünülemez.
Sana özel Gaziantep'in meşhur nohut dürümü ısmarlayacağım, hadi yanında ayran da olsun:((((

Harika bir buluşma olacağı kesin. Ana kadro tamam gibi, yeni eklerle muhteşem olacak. Antep'i sallayacağız. Ramazan ve Hüseyin emeğinize sağlık şimdiden teşekkürler. Edip'imi azarlama yeter...

Geçen seneki Antep buluşmasına katılmıştık süper geçmişti. Bu buluşmanın da harika geçeceği belli.

Fidel'cim Gaziantep'ten direk uçak varmı acaba Isparta'ya geçelim oradan..
Ancak o zaman "Ana kadroya" geçebiliriz sanırım. Ne dersin canım:)

Böyle bir organizasyon çok güzel bir şey, harika ötesi. Bütün engelli kardeşlerime selam ederim bütün güzellikler sizlerin ve bizlerin olsun. Beni de eklerseniz sevinirim, saygılarımla.

Teşekkür ederim Mesut bey. Sizler gibi bu ülkemiz için göstermiş olduğunuz cüretkarlar için siz gazileri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.Saygılar...
Teşekkür ederiz Melek, çok güzel eğlence olacaktır ama bu eğelenceden mahrum olmanı istemem. Bu buluşmadan ve eğlenceden geri kalma, saygılar.

Ramazan ve Hüseyin emeğinize sağlık şimdiden teşekkürler

Tüm dostlarıma Günaydın.... Teşekkür ediyorum Çiçek026 Hüseyin kardeşimle birlikte sizler için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt