Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 11-12-13 Mayıs 2012 - 2. Gaziantep buluşması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fidelcim biliyorsun alkış kıyamet olmazsa sahne almıyorum.. Tezahuratlarınıza bakar yani türkü olayı:)
Ayrıca sen vokal yapmazsan hayatta söylemem :))

;)Sen bir başlasan zaten alkış kıyamet olur bak göreceksin. Vokal teklifini birkez daha düşün istersen, alkışlarmı, benmiii. :p :pİkisi birarada olmaz ki Hazan'ım karabiberim :)

Günaydın arkadaşlar, yokluğumu hissetirmediğiniz için teşekkür ederim. Şafak kaçtı yahu? Allah Allah, neyse dur sayayım;

Evet şafakkkkkkk 28 hahahhaaaa:))):cool:

Ne o birisi İzmir mi dedi? Hadi yapında orayıda şenlendirelim arkadaşlar :cool:

Aaaa Cemil Bey gelmişler. Valla Sıra gecesinin sesini duydu sanırım:(((((
Arkadaşlar 10 kişilik Sıra Gecesi Grubu hazır Cumartesi akşam müthiş bir proğram sizleri bekliyor...

Of of offffff süper bir gece olacak ellerinize yüreğinize sağlık Ramazan arkadaşım; Evet sıra gecesi olurda ben gelmez miyim?

Hüseyin Başkan Ben Ekrem ERDEM 2.Gaziantep Buluşmasının çok güzel geçeceğine eminim benimde kayıt işlemimi yaparsan memnun olurum.

Cemil bey, İzmir'le ilgili bir fısıltı duydum. Bende dedim bir deli olarak kuyuya taş atayım dedim. Neticede taş galiba ses verecek gibi haydi bakalım İzmir egenin incisi, sizden ses bekliyoruz. Bakın o fısıltıyı Cemil bey de duymuş. Cemil bey duyduysa ki duyumu çok güçlüdür. Ee hadi be İzmir'liler ses verinn artıkkkk. ;) :)

Yorum siz hiç Antep' te mahlıtalı köfte yediğiz mi? Yanında ayranla. Ramazan bizi kavaklığa götürücünmü ağam, sahre yapıcık mı?

Kalbiye;

Tabiki katılabilirsin Kalbiye. Hoşgeldin. Ekliyoruz.....

Yok yok, şunu demek istedim;
Fısıltı çok: Bir organizasyon olacak mı, olsun mu, eskisi gibi günübirlik mi, yatılı mı, deniz mi, kamp mı, sahilde ateş mi, kumsal mı, bir sürü ihtimaller dolaşıp duruyor. Fısıltı derken bu düşünceleri ve dile getirmeleri kastetmiştim.

Ses netleşmesi: Bazı girişimlerde bulundum, beklediğim gelişmeler olursa o zaman sesli müzikli duyuracağım zaten:)

Ama şimdilik kesin sonuca ulaşmadım, bekliyorum. Plaj havlularınızı ve güneş kremlerini hazırlayın diye bomba patlar mı patlar İnşallah:)

Cem bey İzmir günübirlik çok yorucu oluyor, bikaç gun konaklamali olursa mikemmel olucak... :)
Bu konuda çalışmalarınızı bekliyoruz pek bi hevesle:))))

İzmir'i ilk beni yazın:((((( İzmir buluşması mükemmel olur. Evet Gaziantep Buluşması için şafaklar azalıyor, heyecan artıyor....

Şahsi fikrim, iyiki engelliler.biz'e üye olup muhteşem insanlarla sanalda ve real tanışmak nasip oldu. Buluşmalar sayesinde hiç gitmeyi düşünmediğim şehirleri gidip gördüm. Başta OturanBoğa ve ekibine, sonrada organizasyoları yapan vefakar dostlara sonsuz teşekkürler, sağolun varolun...

Beni de ekler misiniz. Cumartesi kalacağım yalnızca.
Teşekkürler..

beni de ekler misiniz. cumartesi kalacağım yalnızca.
teşkler..
Şimdiden hoşgeldiniz. Ekliyoruz...

Cumartesi akşam yapılacak sıra gecesine sponsor olan Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu'na tüm arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum...

Aksilik olurda iptal etmem gerekirse, son iptal tarihim ne olmalı?

Not: Cumartesi gelecek arkadaşlarımız Sabah saatlerinde otelde olacak şekilde kendilerini ayarlarlarsa sevinirim. Çünkü saat 10 gibi Zeugma'ya hereket edilecek...

Aksilik olurda iptal etmem gerekirse, son iptal tarihim ne olmalı?
İnşallah aksilik olmazda aramızda olursunuz. Ama Nisan sonuna kadar bilgi verirseniz otel konusunda sıkıntı yaşamayız.

Fidelcim yukarda Ramazan bey bir teşekkür etmiş.. Onu senden bekliyordum açıkçası.:)))
Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu'na

Fidelcim antepten sonra izmiremi gidiyoruz yoksa benmi yanlış anladım??:))

eğerki izmirde bi organize olacaksa doğru anladın şekerim :) birlikte gideceksek tabi :)
illaki birlikte gidicez sen gelcen beni alıcaksin sonra ver elini izmirrrrrrrr:))
bulusma olsada gideriz olmasada fidelcim izmirli arkadaslarımız misafirperverdirler ..
pasaportta bir boyoz yer cay icer döneriz en kötü ihtimalle..:)

Selamlar, ben de gelmek isityorum fakat ben sporcu olduğum için buluşmalar genelde maclar veya yükselme maçlarınla kaşılaşıyor, bu buluşmanızda da adana 14-20 mayıs 1. lig yükselme maçları yani play off maçlarına rast geldi, takım olarak erken gitme gibi bir düşüncemiz var fakat kesin olmadığı için ben size katılıp katılmayacagımı biraz gec haber vereceğim fakat 30 nisanı gecmeden haber vereceğim.

Valla imkanı maddi manevi zorlayın her buluşmanın kendine has bir tadı lezzeti var,Antep buluşmaları damakta müthiş tad bırakır,Şef'e yani Mahmut'a sorun,o Antepte virüsü bir kaptı her yere en önde gidiyor.

Ramazan abi, medine kaya +1 eklermisin. Teşekkür ederim.

Kıskanmıyorum dersem yalan olur, okuması bile moral veriyor İnsana, içimden dedimki keşke bende katılabilsem :)

Kalp kaslarım benden daha kıskanç, kapıdan dışarı çıkmamı bile istemiyor, sizleri okumak inanın moral oluyor, çiğ köfte resmi gördüm canım çekti, İstanbulda Dükkanlarda yapılanlar çiğ köfte demiyorum, sağlıklıyken gerçek çiğ köfte tadını bilirim, hiç birşey yerini tutmaz.

Sizler yazın ben okuyuyayım gerçekten, mutlu olmamak elde değil.

Saygılarımla

11 Mayıs Cuma günü saat 14:00'a kadar Gaziantep'e gelecek arkadaşlarımıza, Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu, Antep Evi'nde; Çifköfteli, kebaplı, baklavalı öğle yemeği verecektir. Kendisine tüm arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum....

Demek tlfda bunu dedin,Ramço valla zaten ben Şef ve eşler cuma sabahı 9 da inşallah Antepteyiz,laf aramızda bu ziyafet kaçmaz....Başkanımıza saygılar,teşekkür ediyoruz şimdiden....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt