Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 11-12-13 Mayıs 2012 - 2. Gaziantep buluşması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şike mike yok kadeşim saate bak gün dönmüş OOOOOOOOOOOO kadar tamamı şafakçı benim heheheeeee nanik

Çekilin bakıyım şöyle bugün şafak bende kaldı 12 :):)

Ben gelemiyeceğim. Hem maddi hem manevi hem iş nedeniyle, hepinize iyi eğlenceler..

Tolga06, canım kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Bu organizasyonu düzenleyen arkadaşların emeklerine sağlık. İnanıyorum bu buluşmanın çok güzel olacağına gelmeyi çok isterdim sağlık sorunum nedeniyle gelemiyorum. Şimdiden tüm katılımcılara iyi eğlenceler diliyorum.

arkadaşlar bugünden sonra 10 günün altına düşüyoruz tek rakama hadi şimdiden herkese iyi yolculuklar dileriz bavullar hazırdır işallah....

selam

Selam engelli ve engelsiz arkadaşlarım. Cümleten ıyı geceler, Allah rahatlık versin. Saygılar ve sevgiler...

Bu sabah ben yakaladım:)
Şafak 10

Herkese güneydın. Valla Jem bey 10 numara olmuş ellerine sağlık....

Hüseyin abi ve ramazan abi beni günübirlige eklerseniz sevinirim.

Sevgili arkadaşlar. Gaziantep Bulşmasına katılmak isteyenler geç kalmadı. Otelde sıkıntı yok. Gelmek isteyen herkes buluşmaya katılabilir. Sayfayı kapatmıyoruz. Herkesi Gaziantep'e bekliyoruz...

Hüseyin abi ve Ramazan abi, beni günübirlige eklerseniz sevinirim.

Ben Antepte oturuyorum bende arnıza katılacam

Evet yorum 2 gündür yoktum o yüzden şafaklar kaçtı neyse 9 gün süper :cool:

bu zamana kadar süre uzun geliyordu bundan sonrası çabuk geçer, 9 gün nedir ki :)

Hemde facede fotoğraflara beğen tıklıyoruz....

geriye sayımı başlatmişsin bakıyorumda :)) cokmu heyecanlısın beni görücen icin tatlımmm:)

Elbette heyecanlıyım canım benim. Uzun zaman oldu yüzyüze görüşmedik, Antep buluşması sebep olacak. Herşey inşallah güzel olacak :)

elbette heyecanlıyım canım benim. uzun zaman oldu yüzyüze görüşmedik,antep buluşması sebep olacak . herşey inşallah güzel olacak :)

Evet tatlım ya çok uzun zaman oldu görüşmedik. Ama acısını çıkartacağız inşallah Antep'te. Ben planımızı yaptım bile:))
Çok mikemmmeeelllllll olucak..:):p:p

Hazan abla Birde betül ablam varsa eminim harika olacağına sizlerle olmayı nan çok isterdim. Sizlerle unutulmayacak bir gün geçirdim tadı damağımda kaldı))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt