Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 11-12-13 Mayıs 2012 - 2. Gaziantep buluşması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üzülerek söylüyorumki o tarihlerde Antep'te olma şansım olmayacak. Bizim için iyi eğlenin, özellikle tekne turu muhteşem olacak kaçırmayın.

elif_kız;

Elif kız tatlım evet Betül ablanda orada olacak. Seninle olduğumuz o gezideki tüm ekip tam kadro Gaziantep'te olacağız inşallah.
Yine eğlenceye doymıyacağız. Keşke sende aramızda olsaydın, hem hasret giderirdik hemde güzel bir hafta sonu geçirirdik.
İnşallah bir dahaki Isparta buluşmasına bende gelirim, orda telafi ederiz hayatım.
Sizlerde benim için bolca eğlenin, güller diyarı gül gönüllü insanlarla dolsun taşsın.
Yıldızlar ve güller yağsın üzerinize... Sevgiler.

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR.....:):):) Şafaklar bitti bitecek tezkereler hazır.....

edipbalkan;
Hayırlısı olsun allah can sağlığı versin senin yerinede eğleneceğiz edip arkadaşım

Muhteşem Gaziantep buluşmasına kısa süre kaldı. Organizasyon tamamlanmıştır, siz değerli dostlarımı bekliyorum. Herşey mükemmel oldu. Değerli büyüklerimiz sizler için sürpirz hediler hazırladı. Yine muhteşem bir Gaziantep buluşması olacak....

ben 19. 15. 12. 10. 8. bilmem arkadaş ŞAFAK bir hafta kaldı işte O kadar he he he heeeeeeeeeeeeeee

Şef,haklı haftaya Antepteyiz inşallah,şaka bi tarafa güzel günler geçireceğimiz kesin,fotoğraf karelerinde birlikte poz vermek dileği ile sevgiler...

ben 19. 15. 12. 10. 8. bilmem arkadaş ŞAFAK bir hafta kaldı işte O kadar he he he heeeeeeeeeeeeeee
Süpersin Mahmut Abi... Bir hafta kaldı. Hyecan dorukta...

Şef,haklı haftaya Antepteyiz inşallah,şaka bi tarafa güzel günler geçireceğimiz kesin,fotoğraf karelerinde birlikte poz vermek dileği ile sevgiler...
O kadar karizmasınki abi, poz vermek için herkes sırada. Ama bana bir türlü sıra gelmedi. Neden acaba;))))))))

Ramço haksızlık etme Adana buluşmasında ben senin sayısız fotoğraflarını çektim benlede var hemde otele ilk geliş...Face de benim sayfaya bak gör....Antepte yenilerinide çekceğiz inşallah...sevgiler...

Tamam arkadaşlar, ben fotonuzu bol bol çekerim siz merak etmeyin. Hemde vitrinlik çekerim, aramıza Cemil beyi de alırız tam şekil olur.

Herkese bol keyfli buluşmalar diliyorum. Her ne kadar katılamasamda, katılan tüm arkadaşlara iyi eğlenceler.

Selam arkadaşlar, İstanbul'dan kendi aracımla buluşmaya kısmet olursa gideceğim. Aracımda bir kişilik yer var, gelmek isteyen arkadaşlar olursa benle irtibata geçebilirler. Tel:0507 786 34 36

Günaydın arkadaşlar şafakkkkkkkkk 7 :cool:

Tamam arkadaşlar, ben fotonuzu bol bol çekerim siz merak etmeyin. Hemde vitrinlik çekerim, aramıza Cemil beyi de alırız tam şekil olur.
Yani ben olmadan aman aman foto çekmeyin yoksa yanar bütün fotoğraflar haberiniz olsun haaahaaaaa :p:cool:

Şafak benden hahahahahaha:))))) kaldı 6 gün:):):):)

Sayın Şenol beyBen varım akşam 8 den sonra müsaidseniz sizi arayabilirim

Ramço....45 Mehmet'e ARTI 1 ve 49 Cengiz'e ARTI 1 konaklama iki günlük eklermisin bana rica ettiler,

emrullah abi sizlerin fotoğraflarını  bol cekiçeğiz işallah....sayılı günler kaldı .arkadaşlar itiraf ediyorm şimdiden heycan bastı beni saygılar......

Selam arkadaşlar, İstanbul'dan kendi aracımla buluşmaya kısmet olursa gideceğim. Aracımda bir kişilik yer var, gelmek isteyen arkadaşlar olursa benle irtibata geçebilirler. Tel:0507 786 34 36

hayırlı yolculuklar olsun Şenol Abim ve tüm katılımcılara selamlar...

fidel..rocci ve hazan68 dostlarada selam olsun bu arada...

Aleykümselam metehandro. keşke sende gelseydın :D cok eglenceli olurdu hem senin ulasım derdinde yok
atla motora gel:)))

Günaydın arkadaşlar şafakkkkkkkkkkk 5 :cool:

metehandro;

sevgiler de bizden metecim. hazanın dediği gibi keşke sende gelseydin ben trenle gidiyorum mesela sende motorla gelseydin yarış yapardık :p :)))

ayıntaplı27;

Selam Ayıntaplı,kardeşim benim,herşey sayenizde güzel olacak ondan şüphep yok.Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler,
Not:&nbsp diye yazmışsın açılımı ne anlamadım...merak işte....:confused:

fidel;

metehandro fidel resmen düelloya davet ediyor. seni yeterince tanımadıgı icin :)
oysa bilseki bu yarışı ona kaptırmazsın ve ondan önce antepte olursun baklava tepsisini alırsın:))
hadi bekliyorum göster kendini:)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt