Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 17 Aralık 2006 Pazar: Ankara'da hoş bir sohbet için buluşuyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OOOO SON GÜN OLMUŞ VE BAŞ VURU ÇOK AZ HAYDİ ANKARALILAR BAKIN DOSTLAR ÇALIŞMIŞ DİDİNMİŞ YER AYARLAMIŞ SİZDE TEŞRİF EDİN BARİ
KATILANLARA İYİ EĞLENCELER DİLİYORUM

merhaba

oya abla rengi + erdeniz de var

ARKADAŞLAR Bİ AYRINTIYI ATLAMIŞIZ :) FOTOĞRAF OLAYINI KİM YAPACAK? FOTOĞRAF MAKİNESİ GETİREBİLECEK ARKADAŞ VARSA UNUTMASIN PLS :D

merhaba

evet maalesef benim yok... msg abi senin vardı sanırım getirebilirsen seviniriz...görüşmek üzre.....

ya inanmıyorum yaaa bugün simitçi kafeye gittim bir saat oturdum.ben buluşma gününü bugün sanıyordum.günleride şaşırdım ya bravoo bana.ya arkadaşlar pazar günü buluşmamı olurmuş cumartesinin suyumu çıktı bak işte gelemiyicem ben. yarın sabah erkenden istanbula gidiyorum :(

Arkadaşlar sizlere iyi eğlenceler :p :p Yeni gelmeseydim ankaradan ben de katılırdım ama yeni geldim :oops: :oops: sizleri tanımak isterdim :roll:

Bende geliyordum son anda vazgeçtim malesef :(
Bir daha ki organizasyonda buluşmak umuduyla, iyi eğlenceler arkadaşlar...

ilanı şimdi gördüm. o saatlerde kızılayda olcam fırsat bulursam uğrayacağım.

Öyküm kısss dediğin bütün şeyleri yanlışla Denizliye göndermişim senin yerine Ceren geldiii :D Artık bir dahaki sefere şansını kaybettin hehehe

Resimler de bir harika... Biz İstanbulluları kıskandırdınız yahu! :)

arkadaşlar nasıl geçti sohbet eylendinizmi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt