Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 2 Aralık 2010 dünya engelliler günü üye buluşması etkinliğine davet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
selam nurullah abi..nasılsın kolay gelsin abicim allah tüm emeklerini boşa çıkarmısın allahım sana ve orda bulunan tüm ekip arkdaşlarına güç kuvvet versin..azmin ve çaban gerçekten takdire şayandır..abicim fazla sözü uzatıpta snein değerli vaktinide almak istemiyorum...üzülerek söylemem gerekecekki çok istememe rağmen 2 aralık engelli buluşması davetine katılamacım..son anda gelişen olaylar yüüznden gelemiyorum..gelemiceğimin sebebini ise sana özel mesaj atarak belirttim abicim...bu konu hakkında sana bilgi vereyim dedim abicim..alllaha emanet olun kolay gelsin..sizlere iyi eğlenceler dilerim.sevgi ve saygılarımla...

Rüveyde hnm anlayışınız için teşekkür ederim..
Gaggoş 23 ne yapalım..ekmek,zevkin önündedir..
2gaggoş kardeşimin gelemeyişi beni üzdü ..elden gelen yok...hayırlısı diyelim.

nurullah abi benim küçük oğlan Arif de gelecek ben üç kişi oldum ekleyiver...

Mrblar vala bende gelmek istiyom bu benim telefonum 05426136642 çağrı bırakırsanız ararım

Umarım amacına ulaşan bir buluşma olur. Abim size kolay gelsin iş yoğunluğum nedeniyle aranızda olamadığım için çok üzgünüm. Katılan herkese iyi eğlenceler diliyorum :)

Katılımcı dostarın isim listesi,

1-prenses + 2 kişi tek sand.
2-nurullah baytekin +17kişi tek sand.
3-şairin sevası 46 akülü sand.
4-doğan kılıç tek sand
5-edip balkan
6-zübüş +2
7-serkan 06 tek.sand.
8-tarkan
9-cengiz
10-keziban
11-asena
12-atom karınca
13-minerva + 1
14-zıpzıp
15-dodi
16-roo
17-cumali tek sand.+konaklama
18-gaggoş 23 + kon.
19-gaggoş 23 misafiri + kon.
20-canyildizi0620+ 2 kişi tek sand.
21-pari85
22-meral 40 + 3 kişi+ kon.
23-gökhan
24-fatih aslan ve eşi tek.sand.
25-arif kuzu tek.sand.
26-ceylan+2 akülü sand.
27-cafer + 2
28-diyalizci osman özdemir + 3 + kon.
29-mehmetselçuk+ 1
30_mikocan
31-murat(rengda) + 1 tek.sand.+ kon.
32-ismail çelik tek.sand.+ 2 + kon.
33-vildan çakır + 3 + kon.
34-hanımsultan hikmet + kon.
35-neşe şahin
36-gönül özgüler
37-cansu gurbet
38-hasan yılmaz
39-hakan toruk
40-yusuf başer
41-Alaeddin kuyurcak + kon.
42-osman abalı
43-can ufuk
44-ali yıldız
45-ali tırpancı
46-militan erol
47-dilara +3 akülü (1 ) +kon.
48-Zihni Sümbül + 2
49-Ekin + 2
50-miremur + 1 + kon.
51-jonjon + 1

Sayın çelik oğlunuz da listemize eklendi.

Sayın DOĞAN 74 Nurullah abi sizi en kısa zamanda arayacaktır.

Sevgili Love çok teşekkür ederiz.

galiba yüksek katılım olacak dostlarla olmayı çok sewiyorum varolun mihmandarlarımız

İNSAN AKLEN BİR İŞİ KABULLENİRSE; gerisi kolay ve akıcı olur..sevgi fedakarlık olduktan sonra herşey süper olur..
sevgiyle şimdilik ,bekliyoruz ,birlikteliğe....

Nurullah abim sen özel olarak beni evımden alıcan demi :))))))

slm arkadaşlar ben geelemyı çok isterdım fakat o gün koro çalişmamız oldugu için gelemıyorum hepınıze ankaramıza hoşgeldınız der tanısmak kismet olmadıgı için kusura bakmayın deyorum

organizasyon günü izin alamayacağımdan dolayı katılamıcam, bütün katılımcı arkadaşlara amacına uygun ve eğlenceli bir gün dilerim.

Bizlerde gelemiyecek yarışmacı arkadaşlara yaşamların da başarılar dileriz...

Zıppırık sen dağın başın da ol ..eni özel gelir alırım...

ben gelemesemde annemle babamı yyolarım benım yerıme sizlerle tanısınlar dıye

İlk ben yaziim güzel bii günde net alemini gerçeğe döktük :) emeği geçen herkese tşkler ..

Buluşmamızın ilk gününü bitirdik. Arkadaşlarımızla çok güzel bir gün geçirdik. Organizasyonumuz yarında devam edecek. Yarınki program hakkında Nurallah abi açıklama yapıcak. Her şey çok güzeldi. Öncelikle Nurullah abiye, sponsorumuz Keçiören Belediyesine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ankara ziyaretim benim için tamda beklediğim güzellikteydi,herkese çoooooook teşekürler hapiniz sağ olun varolun....

Merhaba Arkadaşlar,

İlk öncelikle bütün engelli arkadaşlarımızın Dünya Engelliler gününü kutluyorum. Bir kaç yorumdan da anladığım üzere Organisazyon gayet güzel ve keyifli geçmiş. Emeği geçen herkese burdan sonsuz teşekkür ediyorum.

Yalnız, yapılan etkinliğin neden hafta ortası birgün tercih edildiği ve yapıldığı konusunda açıklamalar yapılmış ama çalışan arkadaşlarımız düşünülmemiş. Bir çok arkadaşımız
ve içlerinde de ben olmak kaydıyla herkes işindeydi. Gerçekten çok katılmak istedim bir şeyleri dile getirmek için ama mümkün olmadı. Bunuda ayrıca belirtmek istedim.

sayın dostlar bu buluşma sitemizin üstlenip yapmış olduğu bir düzenleme değil di...biz bu buluşma sayfasında değil duyurularda yayınlaya bildik...fakat SAĞOLSUN;BÜLENT KÜÇÜKASLAN beyin izni ile , FÜSUN AYDIN ablamın destekleri ile,bu sayfaya taşıyıp daha çok kişiye ulaşmaktı gayem...çok şükür oda oldu..kendilerine teşekkür ederim..

böyle çok amaçlı buluşmaların da buradan yayınlanması için de yetkili birimlerden yardım bekliyorum..
ben 2 aralık günü, organizasyon yapmaktan jubile yaparak ayrılmak isteğimi toplum önünde belirttim...tek başına vede tekerlekli sandalyeli olarak çok zor oluyor....yoruluyorum..ilaçlarım da çok etkiliyor..arabamla eve giderken uyumuşum..eşim yanım da olmasaydı...bende zor durumda olabilirdim...
GELEN GELMEYEN ,BİZLE OLMAK İSTEYEN BÜTÜN KALBLERE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM...
sayğılarım la,

ömcelikle merhabalar diyerek başiayayım Sayın Nuruiiah abi daha ömce Kayseride yapmış olduğunuz buluşma organizasyonuna katılan Arkadaşlarım sizin takdire şayan çalışmalarınızdan bahsetmişlerdi ben o organizasyona katılamamıştım ama Ankara Engelliler Buluşması vesilesiyle sizleri tanıma fırsatı buldum çokfazla biraraya gelip sohpet imkanımız olmasada sizin bu ORganizasyon için gecenizigündüzünüze katıp çalıştığınız yorgun ve bitkin olduğunuz herhalinizden belliydi Pıroğram çokgüzeldi güzel vakit geçirdik Emeğinize Yüreğinize sağlık Hakkınızı Hellal edin Başka Organizasyonlarda buluşmak Dileğiyle :) Saygılarımızla

Gülpembe teşekkür ederim...sayğı bizden ,lakin hiç bir iş tek başına olmaz..mutlaka birliktelik lazım..bu da demek ki "biz" olmakla oluşuyor...sağolasın yakın ilğine..ben artık bu işlerden "jubile " yapıp burakmak istiyorum...yoruluyorum bu ankara metropol trafiğin de
yaşlandım artık...siz gençler uğraşın ben ihtiyar sefasını sürem olamz mı....

Valla nurallah abi , Ankara'da olsam seve seve yaparım , Sizinle de tanışmak istiyorum :)

Mersin de olsam , her ay düzenli bir şekilde toplantı yaparım zaten :) , İlçe deyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt