Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 27 Ocak 2008: İzmir'de muhabbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kafemizin adı " SU İNTERNET KAFE"
Senide bekliyoruz simavlı.

bertuğ' Alıntı:
organizasyon kaç kişilik? :roll:

Ben İzmirdeki muhabbete katılmayı düşünüyorum.
Eğer kararlaştırırsak , siz de uygun olursanız beraber gidebiliriz.. :)

:lol: :lol: :lol:
VAYSSSSSSSSSSS CEM ARTIK KUMPİRLERİ YAPARSIN :) :D
YA CEM ABİ BİZ NE ZAMAN GÖRÜŞCESSS YAAAA.... :cry: :cry: :cry:
OFFFFFFFF KEŞKE AYNI ŞEHİRDE OLMANIN GÜZELLİĞİNİ YAŞAYANLARDAN OLSAYDIK...SEVDİKLERİMİZ NEDEN HEP UZAKTA...
UZAKTADA OLSAM GÖNLÜM SİZİNLE...
İYİ EĞLENCELER.... :wink:

CEM MERHABA BU SİTEYE YENİ ÜYE OLAN Bİ ARKADAŞ DAHA GELECEK BENLE BANA ARTI BİR DAHA EKLERMİSİN BERZAN RUMUZLU ARKADAŞ HADİ GÖRÜŞMEK ÜZERE

bu tür toplanmalar güzel de şehirler arası yol sorun.
böyle bir etkinliği denizli'de de yapsak iyi olacak..

Bir buluşma daha sona erdi.
Damaklarda kalan, hoş sohbetlerimiz oldu...
Süpriz konuğumuz Roaccutane'idi.
Kimimiz daha önce bir kaç sefer görüşmüş, kimimizde ilk defa birbirimizle tanışmıştık. Kısa süren birlikteliğimizde, anılarımıza güzel bir kış günü kalacak sanırım.
Hoş İzmir'in kışı, sonbahar kadar serin, diğer illere gör ise yazdan kalma bir gündür, üstüne birde sohbetin sıcaklığı eklenince, çok sıcak bir gün yaşadık.
Bir adet fotoğrafı buraya ekliyorum.
Diğerleri için site albümüne bekliyoruz :wink:
http://www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?p=356530#356530

1- Sim@vlı
2- Jem'in kızı Su
3- Lewo'nun oğlu Kaancan
4- Lewo'nun eşi Nazan
5- Lewo
6- Yıldızbey78
7- Berzan
8- Seher34
9- Semino
10-Ceren
11-Niko
12-Roaccutane
13-Jem'in eşi Şahnaz
14-İmren

Duydum ki süpriz ismin kim olduğunu merak edip günlerce Öğrenmeye çalışıp [size=6]çatlayanlar[/size] :lol: olmuş :lol: Evet günün süpriz konuğu bendim.

Cumartesi günü gecikmeli vardım İzmire
NIKO seni saatlerce beklettiğim için terminalde üzgünüm ..:)

Eve vardığımızda güzel bi akşam yemeği hazırlamıştı sevgili Şaşa ve Jem bizim için... (Parmaklarımızı Yedik) :)

Ankaranın sibirya soğuğundan sonra cennete düşmüş gibi oldum valla :) Zaten Dostlarımızın sıcaklığı havayı hissettirmedi bile.

Sevgili JEM ve ŞAşa'ya çookk teşekkür ediyorum..

Ayrıca saatlerce beni beklemek zorunda kalan NIKO ya da bi teşekkür etmem lazım dimi :) (Eh gerçi hemşo olmak kolay değil ) :D

Harika bir gün geçirdik , Fotoğraflarda da belli zaten:) TEkrarını en kısa zamanda yaparız di mi Arkadaşlar
:)

Jem Abim ve Dünyalar Güzeli Eşi ŞAŞA'ya bize yaşatmış olduğu güzel bir pazar muhabbeti için binlerce teşekkürler, herşey için Elinize ve yüreğinize sağlık... Tüm dostları tanımak güzeldi... Hepinize o sıcak sohbetiniz ve ilginiz için Teşşekkürler....

BENİ GARAJDA ARAMA ÇALIŞMALARINI BAŞARIYLA TAMAMLAYIP EVE SAĞ SALİM ULAŞTIRAN CEM VE LEWO YA , ÇOK GÜZEL YEMEKLERLE VE O DÜNYA TATLI GÜLÜŞÜYLE KARŞILAYAN ŞAŞA'MA SIMSICACIK EV SAHİPLİKLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM..
HEPSİ DÜNYA TATLISI OLAN ARKADAŞLARLA ÇOK GÜZEL , YAŞANILASI BİR GÜN GEÇİRDİK..
kEŞKE SİZLERDE ORADA OLUP O ANI YAŞAYABİLSEYDİNİZ..
İNŞALLAH BÖYLE GÜZEL BULUŞMALARIN DEVAMINI GETİRİRİZ....:)

roaccutane' Alıntı:
Duydum ki süpriz ismin kim olduğunu merak edip günlerce Öğrenmeye çalışıp [size=6]çatlayanlar[/size] :lol: olmuş :lol: Evet günün süpriz konuğu bendim.
:)

EVET SÜRPRİZİ MERAK EDİP ÇATLAYAN BENDİM,ÇÜNKÜ ALDIĞIM Bİ DUYUM BENİ YANILTTI.BOŞA ÇATLAMIŞIM 27 OCAK GELMEDEN DE ÖĞRENDİM ZATEN.BU ARADA ÇATLAMAM BİLE KONU OLMUŞ,ALLAH KAHRETSİN BULUNMASAM ADIM GEÇİYOR ORGANİZASYONLARDA,BEN İSTEMİYOM Kİ BUNU :lol: :lol: :lol:

NEYSE;
UMARIM ÇOK EĞLENMİŞSİNİZDİR
GÖZÜMÜZ YOK :wink:

CERENİM SIRA SENDE DENİZLİ'DE YAP Bİ ORGANİZASYON,ONUN "SÜRPRİZİ" DE BEN OLAYIM DERMİŞİM :lol: :lol: :lol:

[size=6]bahsettiğim adı geçip konuşulan sen değildin, ama , Demekki sende çatlayanlar arasındaymışsın Atomcum[/size] :lol: :lol: :lol:

CERENim sıra sende hadi bakalım:) bi de Denizli yapalım sayende
:wink: :wink:

EĞER GELECEKSENİZ BEN ORGANİZASYONU YAPARIM TABİKİ AMA ROAC'IM ATOMUM MİNERVAM DENİZCEM 'IN VE İZMİRDEKİ CAN ARKADAŞLARIMIN GELMESİ ŞARTIYLA ..
ÇÜNKÜ SİZSİZ TADI OLMAZ BULUŞMALARIN BİLİYORSUNUZ....
AMA BEN BİRAZ DA HAVALARIN GÜZELLEŞMESİNİ BEKLİYORUM..HEM YAZ TATİLİ, HEM İZNE DENK GETİRELİM Kİ GÖNLÜMÜZCE VAKİT GEÇİRELİM

CEM Sana ve Saygıdeğer eşine çok teşekkür ederim inan ömrümce unutamayacağım bir organizasyondu seminoyu roaccutuneyi cereni ve marbilingi lewotoyu hemşerim olan simavlıyı imranı niko yu seherr35 i ya hepsini tanımak çok güzeldi herkese ve bu organizsayonda emeği geçenlere özellikle teşekkürler

İZMİR ORGANİZASYONUNA KATILAN ARKADAŞLAR YORUMLARINIZI OKUDUM RESİMLERİNİZİ GÖRDÜM ÇOK GÜZEL VAKİT GEÇİRMİŞSİNİZ SİZİN ADINIZA ÇOK SEVİNDİM.
BENDE KATILMAYI SİZLERİ TANIMAYI ÇOK İSTİYORDUM AMA KISMET OLMADI BİR DAHAKİ ORGNİZASYONDA BERABER OLMAYI UMUD EDİYORUM.

merhaba arkadaşlar bende foruma yeni üye oldum ... buluşmanız güzel bir olay bir dahaki sefere bende gelmeye çalışıcam ... ve sıcak dostluklar kurmak ümidiyle tekrar merhaba :)

keşke daha önce üye olsaymışım buraya şimdiye kadar olan tüm faaliyetleri kaçırmışım ya ama bundan sonrakilere mutlaka ve mutlaka gelmeye çalışacağım insanlarla özellikle benim derdimden anlayan insanlarla kaynaşmasını severim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt