Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 31 Ekim Şirine'nin doğum günü organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
22
Reaksiyonlar
0
Organizasyonu düzenleyenler: ReaL & Buyucu
Buluşma tarihi: 31 Ekim 2010 Pazar
Buluşma saati: 12:30 - 18:00
Buluşma adresi: Fokurtu Cafe/Kadıköy
Katılım Ücreti: Alman usulü ödeme :)

23 Ekim cumartesi günü şirine arkadaşımızın doğum gününü, çalışan arkadaşları düşünerekten 24 Ekim Pazar günü yapmayı planlıyoruz. Katılmak isteyen arkadaşları şirinenin bu mutlu günün de hep birlikte olmaya davet ediyoruz :)

Kafeye ilk defa gelen arkadaşlar Deniz yolu ile kadıköye geçtikten sonra iskeledeki duraktan 110 nolu Kadıköy-Taksim otobüsüne binip cafe gelebilirsiniz. Yalnız ineceğiniz durağın ismini hatırlamıyorum ama otobüs iskeleden kalktıntan sonra alt geçitten geçip ışıklardan sola dödükten sonraki ilk durakta indiğiniz zaman cafeye çok rahat gelebilirsiniz :)

Fokurtu cafe nin olduğu durağın ismi "ibrahimağa"
Bu duraktan 110,12,12A12H,13,13B,14,14C,15 F gibi daha bir çok otobüs geçer. 12 ,12A ve 15F otobüsleri yeşil yani alçak tabanlı otobüslerden oluyor. Tekerlekli sandalyeye uygundurlar.
Fokurtu cafeye otobüsle gidebilmek için mutlaka kadıköye gidip oradan yukarıda yazılan hatlara binmek gerekiyor.

Kafeyi bulamam dersiniz bana ulaşabilirsiniz... Tel; 543 272 62 82

Fokurtu cafe Ulaşım bilgileri; http://www.fokurtu.com/ulasim.asp
Adres : Koşuyolu Mah. Koşuyolu Caddesi Saraçlar Çeşme Sokak No:71 Kadıköy

Katılımcılar;
1- Doğum günü Kızı Şirine
2- Buyucu
3- ReaL
4- barok
5- Egecen06
6- Sibel
8- osman77+1
9- Elifcan
11- levent retinis pigmentoza +1
12-Daylight+3

Buluşun buluşun :D darısı bnm doğum günüme :D :p

gelmeye çalışıcam ama gelmeme olasılığım daha yüksek.dünkü buluşmayı 1 hafta erteleydik bir taşta iki kuş vurmuş olurduk.şimdiden nice mutlu yıllara ŞİRİNE

Hesaplar neden Alman usulü bu bir buluşma değil ki doğumgünü partisi.Ev sahipleri ellerini ceplerine atsınlar lütfen.;)

Vilanjik, doğum gününden sonra yenip içelen meşrubatlar alman usulü :) pastayı da bir şekilde halledicez :)

Kaç yaşına girecek acaba:p

Cafenin açık adresini telefonu nu eklermisiniz arkadaşlar.

;););) yosun gözlü yakışıklı prens bu bana yaptığın 2.jest teşekkür ediyorum ;)
6 mayısı bekle;););)hesaplaşıcas :)

29.basılcak ama büyücü ablam olur;)

Sayın organizatör real bey istegimi yerine getirirmisiniz lütven :)

Sirine;
Ne demek her zaman ablacım :) seni bu mutlu gününde yalnız bırakır mıyız :)

engin934;
Engin detayları yazdım :)

Ay canım gözlerim yaşardı browni üstüne mum dikcem 6 mayısta çok otantilk olcak ;)

Mutluluklar şırnakta olduğum uzakta olduğum için gelme ulasılığız az nice yıllra şirine

Sirine;

Ben çikolatalı sevmiyorum ama :) meyveli yaptırırsan hayır demem :)

babalık;

Durağın ismin hatırlamıyorum ama :) kadıköy iskelenden binip alt geçiti geçtikten sonra otobüs ışıklardan sola dönüyor, sola söndükten sonraki ilk durakta inerseniz cafe rahat bi şekilde gelebilirsiniz :)

Kezban walla belirttiğin tarihte çok isterdim ama ben o tarihte çalışıyorum :(

bende gelmek isterim.beni de yaz lütfen tanımasam da gelmek isterim...:eek:

Selam arkadaşlar listeyi ilk sayfada güncelleyemiyorum. Buradan takip edebilirsiniz.

Katılımcılar;
2- Buyucu
3- ReaL
4- barok
5- Egecen06
6- Sibel
7- Yares

31'ine aldık gelmek isteyen arkadaşlar için ;)

ben gelemiyorum bu haftasonu boştum. şimdiden doğum gününü kutlarım nice senelere şirin hanım:eek:

Levent bu kıyağı unutmaaaaaaaaaaaaa;)

Listeyi yukarıda günecelleyemediğim için son halimiz aşağıda bulabilirsiniz :)

Katılımcılar;

2- Buyucu
3- ReaL
4- barok
5- Egecen06
6- Sibel
8- Kezban +1
9- Elifcan
11- levent retinis pigmentoza +1
13- Osman77 +1

Fokurtu cafe nin olduğu durağın ismi "ibrahimağa"
Bu duraktan 110,12,12A12H,13,13B,14,14C,15 F gibi daha bir çok otobüs geçer. 12 ,12A ve 15F otobüsleri yeşil yani alçak tabanlı
otobüslerden oluyor. Tekerlekli sandalyeye uygundurlar.
Fokurtu cafeye otobüsle gidebilmek için mutlaka kadıköye gidip oradan yukarıda yazılan hatlara binmek gerekiyor.
Adres:Koşuyolu Mah. Koşuyolu Caddesi Saraçlar Çeşme Sokak No:71 Kadıköy/İSTANBULTel:0 216 327 01 22Faks:0 216 327 43 30E-mail:info@fokurtu.com

aferits;

Abicim harikasın :) ben oradan geçen otobüsleri bilmiyordum... Bilgilendirmen için çok teşekkür ederim.

Şirinem seni bu mutlu gününde Aynur ve ben yalnız bırakmayacağız. Yanındayız canım

teşekkür ederim dileğimmmmmmm bende sizin yanınızdayım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt