Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 31 Ekim Şirine'nin doğum günü organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
öncelikle tekrar nice senelere demek istiyorum nagihancım :) ( kardeşin çok tatlıydı çok sevdimm..)
çok güzel bi gündü benim içinde ilk başta organizasyonu yapan arkadaşım real
tanıştıgımıza çok memnun oldum arkadaşım :) herşey için tşk
levent ve biricik nişanlısını tanıdıgım için ayrıca mutlu oldum
hazancım aynurcum ve sgurkan(sultancım) ibrahim88 çok tatlıydınız çok mutlu oldum sizleri tanıdıgım için.
isimlerini hatırlayamadıgım tüm güzel insanlar :) tekrar güzel bi günde buluşmak dilegiyle :eek::eek::eek:

(bu arada ayyüzlüm keşke sende olabilseydin aramızda ) :)

tüh bende gelse idim seni dansa kaldırırdım

öncelikle tekrar nice senelere demek istiyorum nagihancım :) ( kardeşin çok tatlıydı çok sevdimm..)
çok güzel bi gündü benim içinde ilk başta organizasyonu yapan arkadaşım real
tanıştıgımıza çok memnun oldum arkadaşım :) herşey için tşk
levent ve biricik nişanlısını tanıdıgım için ayrıca mutlu oldum
hazancım aynurcum ve sgurkan(sultancım) ibrahim88 çok tatlıydınız çok mutlu oldum sizleri tanıdıgım için.
isimlerini hatırlayamadıgım tüm güzel insanlar :) tekrar güzel bi günde buluşmak dilegiyle :eek::eek::eek:

(bu arada ayyüzlüm keşke sende olabilseydin aramızda ) :)

Canım benim ben de seni tanıdığıma çok mutlu oldum:).Tekrar görüşmek dileğiyle:)

nage abla :( olmayanlarda görsüüünn yaa o günüü çokk mrkk ettiiimmm
ben haleen beklioom fotolarııı :(

Temammmmmmmmmmm;);)sen geldeee :)
şahit allah :)

Sirine;
:) :)

Sirine;

oo şahit sağlam tamam o zaman :)

Sevgili ve saygıdeğer arkadaşlarım, ne mutlu ki bizlere,sanal alemdeki arkadaşlığımızı gerçek hayata taşımış durumdayız:)

Dark Angel;

Öncelikle biraraya gelmemize sebep olan şirinemize nice saglıklı uzun ömürler diliyorum.Dark Angel bitanem bende seni tanıdıma cok sevindim cok tatlısın en kısa zamanda yeniden bir araya gelmeyi bekliyorum modumuzla birlikte.(kahve borcunu unutmadım):))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt