Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Ankara'da buluşuyoruz | 21-22-23 Haziran 2013

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizkızı_26+5 Kişi (3 kişi Akülü Tekerlekli Sandalyeli). Biz Eskişehir'den Hızlı Trenle geliyoruz bizim tren garından ulaşımımız sağlanmalı. Saat kaçta biz aldırabilirseniz biz o saate göre uyum sağlayalım.

anıtkabir çok güzel olur .. bekle bizi ankaraaaaaaaaa :)

Gardan gelenler nasıl gelecek tekerlekli kişilerde olacak

Gardan gelenler nasıl gelecek tekerlekli kişilerde olacak

Gardan Ankara'ya inecek en az 25 kişi tanıyorum Çiçek Hnm tereddütünüz olmasın saat 9 10 civarı gardan'da servisimiz mutlaka olacaktır.Ayrıca Otel gara 300 mt civarı belkide daha kısa hiç merak etmeyin siz.

değerli dostlar üzülerek belirtmeliyim ki bu güzel buluşmaya katılamıyacağım beni afedin yüreğim hep sizinle olacak iyi eğlenceler

Mahmut abi düğünlere denk gelmemiş olmasa Emrullah abimi ve seni Adanadan gelir alır zorla getirirdim ama düğünleriniz belimizi büktü Allah genç çiftlerin mutluluğunu daim etsin saygılarımı sunuyorum sizlere

Mahmut abi düğünlere denk gelmemiş olmasa Emrullah abimi ve seni Adanadan gelir alır zorla getirirdim ama düğünleriniz belimizi büktü Allah genç çiftlerin mutluluğunu daim etsin saygılarımı sunuyorum sizlere
Edib'im Yiğit Kardeşim,''ZORLA''ne demek,mazeretimiz olmasa listenin en başınada ismimizi zorla sana yazdırırdık, valla Mahmut'la sizlerle beraber olamamanın üzüntüsü var içimizde,Herşey nasip kısmet inşallah başka buluşmalarda görüşürüz,Gençlere mutluluk dileklerine teşekkürler,sevgiler herkese....Ayrıca buluşmaya emeği geçen herkese teşekkürler...

Edib'im Yiğit Kardeşim,''ZORLA''ne demek,mazeretimiz olmasa listenin en başınada ismimizi zorla sana yazdırırdık, valla Mahmut'la sizlerle beraber olamamanın üzüntüsü var içimizde,Herşey nasip kısmet inşallah başka buluşmalarda görüşürüz,Gençlere mutluluk dileklerine teşekkürler,sevgiler herkese....Ayrıca buluşmaya emeği geçen herkese teşekkürler...
Abi biliyorum gönül umduğunu istiyor işte

KATILIMCI LİSTESİ
yatılı ve indirimli fiyat
KATILIMCI ADI
CUMA C.TESİ YAT.
CUMA YATILI
C.TESİ YATILI
AZRA MÜZİK
5
CEMİL DİŞCİ
1
YÖRÜK OĞLU
1
ÖNER BOZBIYIK
10
gökhan tükenmez
3
GÖNÜL ÖZGÜLER
1
VİLDAN ÇAKIR
1
CELAL UTAR
3
deniz kızı
6
SEHRİ BANU
1
SELENAY
1
ÖZCAN KAYA
3
emine makaoğlu
1
Mehmet derman
1
AYDIN ZENGER
1
AYŞEGÜL ÇOBANOĞLU
1
AHMET PUSLU
1
ADEM KOCAK
1
HÜSEYİN KÖSE
5
SONGÜL SEVİNÇ
1
sair aldatan kusu
2
AYTAÇ
1
MİKOCAN
1
İBRAHİM UYANIK
1
EMİNE UZUNOĞLU
1
YAVUZ DALMAN
1
ertan
2
EVA
2
MERAL TUNÇ
2
HASAN KUYUCAK
1
AHMET AKSOY
2
KRAL
1
yavuz
1
OSMAN KABUK
1
YUSUF İSLAM
1
SEMİH ADATEPE
1
roacutane
2
ufuk polat
2
67
6

Sütun1
Sütun2
Sütun3
Sütun4
KATILIMCI LİSTESİ
günlük indirimli fiyat
KATILIMCI ADI
CUMA CUMARTESİ
CUMA
CUMARTESİ
arif aslantürk
4
ersoy yıldırım
1
aydemir karlı
1
dilek çınar
1
ipek sağra
1
gün meryem
1
fırat ünal
1
yılmaz derin
1
metehan güleç
1
alpaslan
1
sait önlen
1
ali kapyapar
1
kader bu
1
m.konuralp özmen
1
kartanesi
1
mehmet ince
1

gül özbey
1
hökhan top
1
ayşe güler
1
gül merve
1
serkan sarı
1
selma doruk
1
cemil demir
1
maksut önel
1
berkant koçak
1
zekarriya hanedenoğlu
2
hanife ayçiçek
1
ali koçer
2
mehmet düzcü
1
gülce öz
1
dontfor getme
1
halil yükçeken
1
ayşe budak
1
metin düz
1
vildan gür
1
38
2

KATILIMCI LİSTESİ
KATILIMCI ADI
CUMA CUMARTESİ
CUMA
CUMARTESİ
1.listeden devir
38
2
NUR U DİLARA
1
MUHİTTİN
2
HATİCE ÖZDEMİR
1
MANYAK CESET
2
FİDEL
1
SÜLEYMAN DALKIRAN
1
BÜYÜCÜ
3
ÖTEKİ
1
DOĞAN ARAS
1
LEYLA BEYDOĞAN
1
BAHAR YAĞMUR
1
ÖMER ŞAHİN
1
FATİH ASLAN
1
DENİZKAYA AKSAHİN
2
TURAN YILMAZ
1
AHMET TOPTAS
1
FİKRET İZGİ
1
DERYA DERYA AKMAZ
1
cafer ülgen
1
SERİFE BADISABA
1
NURCAN KARABULUT
1
DİLEK YAĞMUR
1
ALİYE MERMER
1
HABİB AKBAS
1
fusun aydın
3
CENGİZ KIZILKAYA
1
serkan şahin
1
RABİA ÇETİN
1
ferhat özkan
1
atilla uzun
1
yağmur
1
murat yılmaz
1
yağsin arslan
1
mehmet karakuş
1
narin erdoğan
1
fatoş uyanık
1
murat doğan
1
abbas öcal
1
fuat dönmez
1
nedai al
1
82
2
4

Güncel
Arkadaşlar Merhaba

Size bir gelişmeden bahsetmek istiyorum , 21 22 Haziranda Ankara’da yapacağımız organizasyonda kişisel girişimlerimiz sayesinde katılımcılarımızın maddi durumlarını göz önünde bulundurarak bir dizi görüşmeler yapılması sonucu ANKARA TİCARET ODASI Başkanı Salih BEZCİ Beyefendiden maddi destek sözü almış bulunmaktayız.

Bilindiği üzere 08.06.2013 tarihi itibari ile kontenjanımızı kapatmıştık.

Bundan sonraki aşamada daha önce 65 TL ile 75 TL olarak duyurduğumuz günlük kişi başı ücreti Çift kişilik oda için günlük 20 TL 3 Kişilik oda için ise Günlük 15 TL ye
Ankara’dan günlük katılımcı arkadaşlarımız ise daha önce duyurduğumuz günlük 30 TL olan ücreti günlük 15 TL ye düşürmüş bulunmaktayız.

Ankara’dan katılıp Otelde kalmak isteyen arkadaşlara normal tarife uygulanacaktır.

Otelde ve yemekte yer sıkıntısı yok fakat bütün mali ayarlamayı kontenjan bitimi aldığımız rakama dahil ettiğimizden bu tarihten sonra isim yazdıran yada yazdıracak arkadaşlarımız daha önce duyurduğumuz fiyatın uygulanacağını hoşgörünüze sığınarak bildirmek istiyorum.

Sizlerden ricam katılacak arkadaşların nerde ne zaman katılacağını Tekerlekli sandalyeli varsa bildirmesini katılamayacak arkadaşlarımızında katılamayacağını Cafer Ülgen' e (532 610 56 20 ) yada bana ( 544 711 43 22 ) bildirmelerini önemle rica ederim.

Katılacak olan arkadaşlarımıza şimdiden iyi eğlenceler diler saygılar sunarım.

Güncel

Bu arada Otelde ve günlük katılımcıda yer sıkıntımız yok yukarıda belirttiğim şartlarda isim ekleyebiliriz.

nasip olursa bende gelicem...listeye ismimi yazmayın...günübirlik uğrarım...Dikmen Vadisinde polisevinde yatılı kalırım...arkadaşları görmek için gelirim kısmetse tabi...

Güzel söylüyorsunuz hoş söylüyorsunuz ama Otel bizden kişi sayısı istiyor atıyorum biz 120 kişi dedik 110 kişi geldi o 10 kişinin parasını cebimizden ödeyeceğiz bunu bilerek duyarlı davranmanızı rica ederim.

Güzel söylüyorsunuz hoş söylüyorsunuz ama Otel bizden kişi sayısı istiyor atıyorum biz 120 kişi dedik 110 kişi geldi o 10 kişinin parasını cebimizden ödeyeceğiz bunu bilerek duyarlı davranmanızı rica ederim.
Edip gerçekten doğru söylüyor,bazı katılımcılar gitmeyecekleri kesin, isimlerini laf olsun diye yazdırıyor,organize yapan arkadaşların dikkatine her buluşmada en az %20 fire oluyor,Edib'im sana ve ekibine kolay gelsin....sevgiler...

Gel Mete Reyis epey oldu görüşmeyeli :)

O kadar azmı kaldı :) Ya bu arada bu organizasyonun sahibi Cafer Ülgen dir bizler ufak tefek katkıda bulunuyoruz isim yazma proğramı ayarlama v.s kendisine özel msj lada iletirseniz daha iyi olur.

O kadar azmı kaldı :) Ya bu arada bu organizasyonun sahibi Cafer Ülgen dir bizler ufak tefek katkıda bulunuyoruz isim yazma proğramı ayarlama v.s kendisine özel msj lada iletirseniz daha iyi olur.

Süpersiniz valla edip bey... Her şey çok güzel görünüyor...

Buluşmaya az kaldı sayı her girdiğimde azalıyor...

Katılan herkese şimdiden iyi eğlenceler diliyorum.
Dilerim gönlünüzce eglenirsiniz ve dostluk Ankara'ya imzasını basar.

İyi eğlenceler arkadaşlar:)

Melek Kardeşim dileklerine katılıyorum
Ayşe Hanım azalmaların olması normaldir İnsanların sonradan oluşan programlarının çakışması v.s sebepleri bizlere samimiyetleriyle bildirip silindiğindendir ama şu an yaklaşık 150 kişinin yine üstünde ki isim yazdırmayıp sürpriz yapmak istiyorum diyende en az 10 15 civarı kişi biliyorum bence çok kalabalığıda biraz sıkıntı yaratacaktır.

Eski mesajımı bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

Arkadaşlar Merhaba

Size bir gelişmeden bahsetmek istiyorum , 21 22 Haziranda Ankara’da yapacağımız organizasyonda kişisel girişimlerimiz sayesinde katılımcılarımızın maddi durumlarını göz önünde bulundurarak bir dizi görüşmeler yapılması sonucu ANKARA TİCARET ODASI Başkanı Salih BEZCİ Beyefendiden maddi destek sözü almış bulunmaktayız.

Bilindiği üzere 08.06.2013 tarihi itibari ile kontenjanımızı kapatmıştık.

Bundan sonraki aşamada daha önce 65 TL ile 75 TL olarak duyurduğumuz günlük kişi başı ücreti Çift kişilik oda için günlük 20 TL 3 Kişilik oda için ise Günlük 15 TL ye
Ankara’dan günlük katılımcı arkadaşlarımız ise daha önce duyurduğumuz günlük 30 TL olan ücreti günlük 15 TL ye düşürmüş bulunmaktayız.

Ankara’dan katılıp Otelde kalmak isteyen arkadaşlara normal tarife uygulanacaktır.

Otelde ve yemekte yer sıkıntısı yok fakat bütün mali ayarlamayı kontenjan bitimi aldığımız rakama dahil ettiğimizden bu tarihten sonra isim yazdıran yada yazdıracak arkadaşlarımız daha önce duyurduğumuz fiyatın uygulanacağını hoşgörünüze sığınarak bildirmek istiyorum.

Sizlerden ricam katılacak arkadaşların nerde ne zaman katılacağını tekerlekli sandalyeli varsa bildirmesini katılamayacak arkadaşlarımızında katılamayacağını Cafer Ülgen' e (532 610 56 20 ) yada bana ( 544 711 43 22 ) bildirmelerini önemle rica ederim.

Katılacak olan arkadaşlarımıza şimdiden iyi eğlenceler diler saygılar sunarım.

Süpersiniz valla edip bey... Her şey çok güzel görünüyor...
Ömür Kardeşim o senin güzelliğin

Sürprizler olacağını biliyorum, sadece buluşmalarda değil hayatın farklı noktalarında da programlarımız değişebiliyor. Azalması biraz şaşırmış olabilirim ama kimseye gücenme kızma tarzı bir anlam ifade etmiyordu. Benim programlarda biraz karışmıştı şuan her şey yolunda görünüyor perşembe Ankara'dayız :) Emeği geçen herkese şimdiden teşekkürler, orada olacaklara iyi eğlenceler.

organizasyon başlığı açılırken kimseye uzak değiliz çok yakınız demiştim. aynen devam tüm kardeşlerimizi abilerimizi ablalarımızı çok seviyorum herkezi görmek istiyorum müsait olamayıp gelemeyenlerlede bir başka buluşmada görüşürüz inşallah diyorum.çok kalabalık olmanında sıkıntıları var.bunu bildiğimiz halde kapımız sonuna kadar açık kaç kişi gelirse gelsin önemli olan sayı değil. tek bir sıkıntı hep yazıyoruz katılım durumunuzu bildirin diye özel mesajlar atıyorum hala cevap alamadıklarım var.lütfen gelecek arkadaşlarımız hangi gün katılacaklarını otelde yatılımı, oteldemi eğlenceyemi,sadece gezileremi katılacağını bildirsin. inşallah güzel bir buluşma olur. aşti ve tren garından saat 10 da 3 gün servisimiz vardır ulaşımda sıkıntı yok.

cuma ve c.tesi doluyum ama iptal olursa sürpriz bir şekilde gelebilirim.en olmadı sadece cumada katılabilirim.sıkıntı yaratırmı bilmiyorum.yatılı katılmıcam ama önceden para yatırmak gerekiyormu?

KATILIMCI LİSTESİ
yatılı ve indirimli fiyat
KATILIMCI ADI
CUMA C.TESİ YAT.
CUMA YATILI
C.TESİ YATILI
AZRA MÜZİK
5
alikalpyapar
1
YÖRÜK OĞLU
1
ÖNER ÖZBIYIK
10
gökhan tükenmez
3
GÖNÜL ÖZGÜLER
1
VİLDAN ÇAKIR
1
CELAL UTAR
3
deniz kızı
7
SEHRİ BANU
1
SELENAY
1
özcan kaya
3

Mehmet derman
1
AYDIN ZENGER
1
AYŞEGÜL ÇOBANOĞLU
1
AHMET PUSLU
1
ADEM KOCAK
1
HÜSEYİN KÖSE
5
SONGÜL SEVİNÇ
1
sair aldatan kusu
2
AYTAÇ YAREN
1
MİKOCAN
1
İBRAHİM UYANIK
1
EMİNE UZUNOĞLU
1
YAVUZ DALMAN
1
ertan
1
EVA
2
MERAL TUNÇ
2
HASAN KUYUCAK
1
AHMET AKSOY
2
KRAL
1
yavuz
1
OSMAN KABUK
1
başkan
1
SEMİH ADATEPE
1
roacutane
2
ufuk polat
2
serpil köse
1
cafer ülgen
1
68
6

KATILIMCI LİSTESİ
KATILIMCI ADI
CUMA CUMARTESİ
CUMA
CUMARTESİ
nedai al
1
ersoy yıldırım
1
aydemir karlı
1
dilek çınar
1
ipek sağra
1
gün meryem
1
fırat ünal
1
yılmaz derin
1
metehan güleç
1
alpaslan
1
sait önlen
1
abbas öcal
1
kader bu
1
m.konuralp özmen
1
kartanesi
1
mehmet ince
1
murat doğan
1
gül özbey
1
hökhan top
1
ayşe güler
1
gül merve
1
fatoş uyanık
1
CANSU KAPLAN
1
selma doruk
1
cemil demir
1
maksut önel
1
berkant koçak
1
narin erdoğan
1
zekarriya hanedenoğlu
2
hanife ayçiçek
1
ali koçer
2
mehmet düzcü
1
gülce öz
1
halil yükçeken
1
ayşe budak
1
metin düz
1
vildan gür
1
mehmet karakuş
1
yasin aslan
1
murat yılmaz
1
39
3

KATILIMCI LİSTESİ
günlük indirimli fiyat
KATILIMCI ADICUMA CUMARTESİCUMACUMARTESİ
1.listeden devi5393
nur u dilara1
muhittin2
hatice özdemir1
doğan aras1
süleyman dalkıran1
kezbanabla1
yağmur1
ferhat özkan1
rabia çetin1
serkan şahin1
cengiz kızılkaya1
fusun aydın3
aliye mermer1
dilek yağmur1
nurcan karabulut1
habib akbaş1
öteki1
murat doğan1
şerife badısaba1
leyla beydoğan1
derya derya akmaz1
fikret izgi1
ahmet toptaş1
turan yılmaz1
deniz akşahin3
fatih aslan1
ömer şahin1
bahar yağmur1
69

06

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt