Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] Bayramda Kadıköy'de bayramlaşmaya var mısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nuray özdemir' Alıntı:
ARKADASLAR HEPİNİZİN MÜBAREK KURBAN BAYRAINIZI KUTLUYOR HAYIRLI BAYRAMLAR DILIYORUM
ALLAH NASİP EDERSE BENDE GELMEYI DÜSÜNÜYORUM :))))))

İNŞALLAH SENİDE ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ

ABALI

çok güzel bir organizasyon boyle bir bıluşma benimde aklımdan geçiyodu ama sağolsun karanlıkların efendisi haber verdi bir aksilik çıkmazsa inşallah ordayım bay evde kalmış senide bekleriz

[evdekalmış] ramazaannnn hani benim ismim yok ordaaaa
ARKADAŞLAR EVDE KALMISTA GELEÇEK İSMİNİ EKLERMİSİNİZ

ya abalı bizi oyuna getırdi arkadaşlar bayramın 3. gunu dediniz bende gittim yolda şuleyle karşılaştım sadece ikimiz gelmiştik :roll: oturup birer kahve içtik boş çıkmayalım diye eğer yarın 5 ekadar muhabbetı uzatırsanz sevinirim inşallah tekrar gelmeye çalışırım nasip olursa gelirim evde kalmış ben senin bayan olduğunu biliyorum ben orda bay bay demek istemiştim ama sende haklısın pek belli olmuyor haa sakın birde gelmemezlik yapayım deme yoksa ben yapacağımı bilirim

REİS DEFALARCA KONUŞULDU TRH. VE SAATİ ÜSTELİK FORUMDA DA YAZIYOR

ABALI

bende orada olmak istiyorum ve herhalde olucam
görüşmek üzere...

FATİHHHHHHHSÜPERSİNNNNNNNNNNNN

Büyük bir ihtimalle bende ordayım
görüşmek dileğiyle.

canımmm çok teşekkür ederim.
umarım bir aksilik çıkmazda sizlerle güzel bir gün geçiririz :)

abdo gardasım eger benıde kabul edersenız bende gelıcem.

sızlerı cok ozledım ve sızlerle guzel bır sohbet etme ımkanım da olucak. o sıcak yuregınızdekı sevgınız ve gonlunuzdeı zengınlık ıcın sızlerle beraber olacagım ınsallah...

gorusmek uzere

saygivesevgi lerimi sunarım...

ben hastayım gelemiyorum kusura bakma :( size iyi eglenceler :wink:

YAPTIGIMIZ ORGANİZASYON BANA GÖRE SICAK BİR ORTAMDA GECTİ GAYET GÜZEL VE GÖXEL ARKADAŞIMIZN GİTARI EŞLİĞİNDE EĞLENDİK BİZLERİ KIRMAYIPDA GELEN TÜM ARKADAŞLARIMA TEŞEKÜRLER EDERİM UMARIM GELEN ARKAŞLAR MEMMUN KALMIŞLARDIR. :D :D :D :D

ABALI

abalı hani resimler, resimleri görelim. Öyle organizasyonu yaptık güzel oldu demekle olmuyor o anları paylaşın bakalım. Bizde görelim. :wink:

CimCime' Alıntı:
Gelemedim ya üzgünüm arkadaşlar. Kardeşim rahatsızlandı. Onunla birlikte gelicektik hem. O doktora gidince gelemedim. Bu toplantıyı tekrarlayın gelmek istiyorum. Aynı yerde....

cim çatla patla çok güzel geçti... :lol: :lol: :lol:

1- açıklamana hak veriyorum abi. biz arkadşalar zaten orada güzel bir şey içemedik ki. (sen yemeği bırak :lol: ) ama kırk yılda bir buluşuyoruz diye olsun dedik.

2-ben zaten orada aldığım keyfi senin şarkılarında aldım. canlı canlı şarkı söylemeseydin, söylemeseydim (karışık) keyif çıkaramazdım. tamam biraz sohbette gülüşmeler de vardı ama ben senin şarkılarla eğlendim. doğruya doğu..

3- bu arada senin de bir yanlışın var. ben senden bir istek şarkısı istedim. hatırlıyorsan. ben senden "yüksek sadakat'tan" istedim sen gittin "grup 84" ten çaldın. olsun oda güzeldi. ama şunu unutmaki bana şarkı borsun var.. :lol: :lol: :lol:

iyi o zaman bir daha ki sefere 100 tane söylersin.. :lol: :lol: :lol:

ARKADAŞ FİAT BAKIMINDAN ŞİKAYET EDİYORLAR FİAT LİSDESİ 10 YAYINLANDI HİÇ KİMSE FİAT FAHALI DEMEDİ MEKAN SAHİBİNE SORDUM ONUN DIŞINDA YANİ BİZE FİATLAR DIŞINDA ÜCRET ALMADIĞINI BEN BU FİAT ŞİKAYETİNİ HİÇ ANLAMADIM MADEM ÖYLE FİAT COK GELDİĞİNİ GELMEDEN ÖNCE GÖRMEDİNİZMİ O ZAMAN NİYE FİAT PAHALI DEMEDİNİZ .KAYNAŞMA KONUSUNADA GELİNCE BEN KAYNAŞTIRAMAM YA HERKES KENDİ TANIDIĞI İLE OTURDU OTUMA DİYEMEZDİK YA BİZ YAPANLAR EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAYA CALIŞTIK

EVDEKALMIŞ
ARKADIŞIMIZ ÇOK BİLİYORSA BU İŞLERİ MADEM GELİPDE YEMİŞ İÇMİŞDE HESAP ÖDEMİŞDE OLUR OLMAZ YORUM YAPIYOR İLK ÖNCE İÇİNDE OLMADIGI BİR İŞE YORUM YAPMASI SON DERECE DÜŞÜNDÜRÜCÜ LÜTFEN YARGISIZ İNFAZ YAPMIYALIM TŞK LER

ABALI

herkese selamlar
ilk defa aranıza katıldığım o günden duyduğum mutluluğu ifade etmek istedim
herkese teşekkür eder tekrarda mutlu yıllar dilerim

Göksel bizlere kırılmışsın, çokta haklısın
orada kendinden fedakarlık yapıp, bizleri neşelendirmeye
keyifli dakikalar yaşamamıza katkıda bulunmaya çalıştın
kendi adıma, bu sitemleri okuyunca üzüldüm.
kusurabakma arkadaşım.

ben bildiğin gibi organizasyona geç geldim ve uzun süredir görmediğim arkadaşlarımı görünce kendimi kaybettim
onlarla özlem gidermeye çalışıyodum.
ama keşke bu kırgınlığını orada dile getirseydin
neyse tekrar kusurabakma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt