Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Veliler engelli öğrenciyi sınıfta istemedi!

Zihniyet değişmedikçe hiçbir şey yoluna girmeyecek. Bence çözüm de biziz ne yazık ki sorun da biziz.

haberden birşey anlamadım engelli öğrenci taciz mi ediyormuş çocuklarını neden rahatsız olmuşlar :D
çocuğun karşısında 1 paket sigara bitirir sorun yok engelli öğrenci yanında oldumu kötü etkileniyor

Maalesef sorun temelden geliyor, eğitim önce ailede başlar insana değer vermeyi özgürlüklere değer vermeyi öğretilmeyen bir ülkede yaşamak bu gibi sorunları doğuruyor o yaşlarda ki çocuklar daha önce engelli birini görmedikleri için garipsiyor korkacak hale geliyor. Ne yazık ki engelli bir çocuğu topluma kazandırması gereken ailesi yeteri kadar eğitim veremiyor bu tür haberler 2020 nin Türkiye sinde çok acı herkesin çocuğu ailesine ya prens yada prenses kızım korktu diye engelliyi dışlamak ne kadar acizliktir. Temeli cahillik bu memleketin sağlamlaştırılmadıkça bu ve buna benzer haberler çok sık duyarız

Üst Alt