Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Video] Sakat Hareketi: Bülent Küçükaslan, Hakan Özgül, Beyza Ünal, İdil Seda Ak

OturanBoğa

Yönetici
Konular
673
Reaksiyonlar
309
Cumartesi günü Türkiye'de Sakat Hareketi'ni konuşacağız canlı yayında. Bekleriz :)

30 Mayıs 2020 Cumartesi
Saat: 16:00
Kayıt olmak ve günü-saati geldiğince canlı yayını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz

"Salgında Adalet ve Sakatlık

MADakademi Buluşmaları’nın webinar formatındaki 11. etkinliğinde Netflix’in yayınladığı Crip Camp: Engelli Devrimi isimli belgesel üzerinden Türkiye’deki sakat hakları aktivizmini ve salgın günlerindeki durumu konuşacağız.

Bu yıl Netflix tarafından yayınlanan Crip Camp: Engelli Devrimi isimli belgesel, 1951-1977 yılları arasında Amerika’da sakat bireyler için düzenlenen bir yaz kampından başlayarak büyüyen sakat hakları mücadelesini konu ediniyor.
Film, Türkiye’de sakat haklarını ve aktivizmi yeniden düşünmek adına bir fırsat yaratıyor.
Engelliler.Biz Platformu'ndan Bülent Küçükaslan, TOHAD’dan Hakan Özgül, Engelli Kadın Derneği’nden Beyza Ünal ve Engelli Kadın Derneği ile TOHAD’dan İdil Seda Ak ile belgeselden yola çıkarak Türkiye’deki durumu değerlendirirken salgın günlerinde yaşanan sorunları ve çözüm önerilerini de masaya yatıracağız."

:eek:gecmis olsun. bitmistir artikin.
sagir konusulani anlamaz diye tafsilat aradiydim...

Bülent abiye de konuşurken gördük:)
Vay abime bak;)
OturanBoğa

İnşAALLAH başka birini kopyalamadım 🤣

Sensin dimi abi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bülent bey merhabalar (oturan boğa) canlı yayında sizi izledim öncelikle çok güzel konulara değindiğinizi ve güzel paylaşımlar yaptığınızı söylemek ister ve teşekkürlerimi sunarım.

Kaçıranlar için yeniden

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt