Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yaptığınız spor dalları nedir?

Oscar

Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Ben bisiklet, yüzme ve yürüyüş yapıyorum.
Sizler hangi sporları yapıyorsunuz?
Resim ekleyebilirsiniz.
Teşekkürler,,,

SbFFF.jpg

Bisiklet ve yuruyus

77 kiloydum burda

Her salı yogaya benzeyen bi spor dali yapiyom ve öğreniyorum hatta geçen hafta ilk defa ders verdim gruba

Hollanda yapımı şehir bisikleti çok güzel.👍 İtalyan ve Fransız yapımı bisikletler çok hoşuma gidiyor.

Binicilik, atları çok seviyorum . Bir de dağ sporuna meraklıyımdır. en son Demirkazık dağları.:)

Binicilik, atları çok seviyorum . Bir de dağ sporuna meraklıyımdır. en son Demirkazık dağları.:)

Yarışlardan ayrılmış eski bir yarış atına binip dört nala koşturmuştum. Sahibi atın kulağına 😘 öpücük sesi çıkar dedi.
🐎 Atın kulağına eğilip 😘 öpücük sesi çıkarmaya başladım. At şaha kalktı ve ayakları yerden kesildi.

Hollandada dağ tepe yok biliyon. Ama heryer orman :)

Ebru, altındaki bisiklet şehir bisikleti ve orta kısmında demir yok yani kadınlar için kullanıma uygundur. Alman yapımı BMW marka bisikletler çok güzel ama 15k ile 30k arası fiyatları...🙄
Motor, bisiklet ve at özgürlüktür. At binmek daha zevkli dene fırsat bulursan.

O seritin olmayışı kadın bisikleti demek kadın vücuduna uygun. Erkek bisikletinde şerit olur. Bu arada bisikletler cokk pahalli burda 2.el di o.Ata binmiştim ama spor olarak ilgimi cekmiyo. Ama pandemi bitsin spor olarak salsa dansina baslicam

Pandemi devam ediyor mu? Aşılama bitmiştir diye düşünüyorum.🤔 Hollanda başbakanı Mark Rutte işe bisikletle gidiyor ya ondan pahalıdır.😂

Ben Gölcükte bisiklet kullanmaya bu sene başladım.Hem spor hem ulaşım aracı olarak kullanıyorum.
İşe git gel sadece 15 km civarı ama güzargah çok tehlikeli. Bisikletin karayolunu kullanma hakkı
olduğuda pek bilinmiyor tabi istisna bölgeler hariç bu durum Türkiye genelinde böyledir.
eziyim şunu nasılsa ceza almam diye düşünenlerde var.hergün olay çıkıyor neredeyse.

Bisiklet yolları yapılıyor ama yürüyüş yapan insanlar hep bisiklet yolunda eğitim şart!

Malum günümüz koşullarında ülkemizde hiperenflasyon olduğundan sabit dolar kuru 19 lira/güncel dolar kuru 30 lirayı aştığından dolayı Fitness'a gidemiyorum. Gidebilsem Kardiyo ve sırasıyla Vücut Geliştirmeyle uğraşırım.

Not: Seçimlerden 3-6 ay sonra dolar kuru gerçek değerini görecektir.

Üst Alt